5/5 - (1 امتیاز)

آموزش افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری

باینری آپشن یا فیکس کانترکت یکی از گزینه‌های معامله‌گری است که در بروکر آلپاری وجود دارد. این معاملات مانند شرط‌بندی مسابقات اسب‌سواری است، و در آن براساس پیش‌بینی حرکت مسیر آینده یک جفت ارز می‌توانید ترید کنید. ما در این مقاله قصد داریم تا به طور کامل سیستم باینری آپشن در بروکر آلپاری را به شما معرفی کنیم.

باینری آپشن بروکر آلپاری

باینری آپشن چیست؟

باینری آپشن نوعی معاملات برای پیش‌بینی مسیر حرکت بازار در زمان مشخص با میزان سود و ضرر از پیش تعیین‌شده است.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

باینری آپشن چیست
در اینجا می‌توانید با استفاده از مبلغ و تنظیمات دلخواه معاملات باینری خود را آغاز نمایید.

اگر بخواهیم خیلی ساده بگوییم که باینری آپشن چیست و چطور کار می‌کند، باید به این شکل آن را توضیح دهیم: برای مثال در معاملات باینری آپشن شما پیش‌بینی می‌کنید قیمت EURUSD در یک دقیقه آینده از قیمت فعلی بالاتر بسته می‌شود یا پایین‌تر. اگر قیمت مثلاً طبق پیش‌بینی شما بالاتر بسته شد شما یک درصد سود (مثال:85%) از پیش تعیین‌شده را دریافت می‌کنید و فرقی نمی‌کند که قیمت چند پیپ حرکت کرده باشد.

ایجاد حساب Fix contract یا افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری

بین کارگزاری‌هایی که به ایرانیان خدمات معامله‌گری ارائه می‌دهند، تعداد محدودی بروکر وجود دارد که امکان معاملات آپشن را نیز فراهم کرده‌اند. یکی از این کارگزاری‌ها آلپاری است. برای اینکه امکان معاملات باینری را داشته باشید باید ابتدا حساب Fix contract بسازید. برای این کار پس از ثبت نام در سایت آلپاری باید به پنل کاربری خود بروید و از منوی سمت راست و بخش افتتاح حساب روی گزینه دوم Fix contract کلیک کنید.

ایجاد حساب Fix contractیا افتتاح حساب باینری آپشن
حساب Fix contract بسازید تا امکان معاملات باینری داشته باشید.

پس از این کار به صفحه زیر هدایت خواهید شد، در آن‌جا همان‌طور که مشاهده می‌کنید باید ارز پایه پولی که می‌خواهید در این حساب واریز نمایید را مشخص کنید.

ایجاد حساب Fix contractیا افتتاح حساب باینری آپشن
ارز پایه پولی خود را در اینجا وارد کنید.

سپس به این حساب پول واریز کنید تا شارژ شود و بتوانید در معاملات باینری آپشن از آن استفاده کنید. همچنین اگر علاقه‌مندید راجب بروکر آلپاری اطلاعات بیشتری کسب کنید، ما توصیه می‌کنیم مقاله بررسی بروکر آلپاری را مطالعه کنید.

باینری آپشن بروکر آلپاری نوعی معاملات با سود و تاریخ انقضای از پیش تعیین‌شده است که یا در آن درصد سود مشخصی می‌برید و یا کل پولتان را می‌بازید. معاملات باینری تا حد زیادی شبیه به شرط‌بندی است.

ورود به باینری آپشن آلپاری

برای ورود به بخش باینری آپشن بروکر آلپاری، پس از ایجاد یک حساب کاربری باید یا پلتفرم آن را دانلود نمایید یا از نسخه پلتفرم آنلاین استفاده کنید. برای این کار کافی است که از بخش منوی پلتفرم‌های سایت روی گزینه FIX CONTRACT کلیک کنید، تا مانند تصویر زیر پلتفرم معاملاتی باینری آپشن برای شما ایجاد شود.

ورود به باینری آپشن آلپاری
پلتفرم معاملاتی باینری آپشن برای شما به شکل بالا ایجاد می‌شود.

در اینجا می‌توانید با استفاده از مبلغ و تنظیمات دلخواه معاملات باینری خود را آغاز نمایید.

آنچه درباره باینری آپشن آلپاری خواندیم:

باینری آپشن نوعی معاملات ابتدایی است که ربطی به فارکس ندارد و به طور کلی این مدل معاملات در مناطق و کشورهای محدودی در جهان قانونی محسوب می‌شود. بروکر آلپاری برای ایرانیان علاقه‌مند به معاملات باینری آپشن شرایط آن را در حسابی به نام FIX CONTRACT فراهم کرده است تا کاربران بتوانند از آن استفاده کنند.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *