5/5 - (1 امتیاز)

اسپرد ثابت آلپاری

بروکر آلپاری در هیچ کدام از حساب‌هایش اسپرد ثابت ندارد و تمامی 6 حساب معاملاتی این بروکر دارای اسپرد شناور هستند. در این مقاله، وضعیت اسپرد بروکر آلپاری را به دقت مورد بررسی قرار خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

اسپرد ثابت آلپاری

اسپرد ثابت آلپاری چیست؟

به طور کلی اسپرد دو نوع دارد، اسپرد ثابت که عدد ثابتی دارد و در طول روز هیچ تغییری نمی‌کند و نوع دیگر اسپرد متغیر یا شناور است که از یک عدد پایه به صورت شناور در هر لحظه در حال تغییر است.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

معمولاً برخی از بروکرها فقط روی یک حساب امکان استفاده از اسپرد ثابت را فراهم می‌کنند، اما در کل، حساب‌های اسپرد ثابت مورد توجه تریدرهای حرفه‌ای نیست. بروکر آلپاری نیز دارای 6 حساب معاملاتی است که در تمامی آن‌ها اسپرد شناور ارائه می‌شود. مشخصات آن‌ها را با جزییات در ادامه بخوانید:

اسپرد ثابت آلپاری چیست؟
اسپرد دو نوع دارد، اسپرد ثابت که عدد ثابتی دارد و اسپرد متغیر در هر لحظه در حال تغییر است.

بروکر آلپاری دارای 6 حساب با اسپردهای متفاوت می‌باشد. این حساب ها عبارت اند از:

  • حساب نانو MT4: این حساب دارای اسپرد از 1.7 به صورت شناور به بالا است.
  • حساب استاندارد MT4: این حساب دارای اسپرد 1.2 شناور است.
  • حساب استاندارد MT5: این حساب دارای اسپرد 1.5 شناور است.
  • حساب ECN MT4: این حساب دارای اسپرد شناور از 0.4 پیپ به بالا است.
  • حساب ECN MT5: این حساب دارای اسپرد شناور از 0.4 پیپ به بالا است.
  • حساب PRO ECN MT: این حساب دارای اسپرد شناور از 0.0 پیپ به بالا است.

در بروکر آلپاری فقط اسپرد شناور وجود دارد و شما امکان استفاده از اسپرد ثابت را نخواهید داشت. اسپرد شناور در طول روز دائماً در حال تغییر است.

آنچه در مقاله اسپرد ثابت آلپاری خواندید:

همان‌طور که در این مقاله متوجه شدید، بروکر آلپاری فاقد اسپرد ثابت است و تمامی حساب‌های آن اسپرد شناور هستند. اگر می‌خواهید اسپرد یا کمیسیون را از بروکر Alpari پس بگیرید، می‌توانید زیرمجموعه IB ایران ریبیت شوید تا از طریق آن بتوانید در قالب ریبیت تا 85% هزینه‌های معاملاتی را پس بگیرید.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

سوالات متداول

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مطالب مرتبط بروکر آلپاری

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *