5/5 - (1 امتیاز)

افتتاح حساب پم آلپاری

بروکر آلپاری یکی از کارگزاری‌های حرفه‌ای است که امکان استفاده از حساب پم را برای سرمایه گذاران و مدیران حساب فراهم کرده است. ما در این مقاله به شما می‌آموزیم که چطور یک حساب پم در این بروکر ایجاد کنید و در آن سرمایه‌گذاری نمایید.

افتتاح حساب پم در بروکر آلپاری

حساب پم چیست؟

حساب‌های پم چیزی شبیه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری است که یک مدیر حرفه‌ای حساب آن را ایجاد می‌کنند و سرمایه‌گذاران درون آن پول واریز می‌کنند. مدیر حساب پم با مجموعه پول‌های جمع‌شده معامله می‌کند و سود بر اساس درصد مالکیت هر فرد در صندوق بین آن‌ها تقسیم می‌شود. حالا که متوجه شدید حساب پم چیست؟ بیایید باهم سیستم حساب پم در آلپاری را مورد بررسی قرار دهیم. برای مطالعه بیشتر راجب بروکر آلپاری توصیه می‌کنم، مقاله بررسی بروکر آلپاری را مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

ساخت حساب سرمایه ‌گذاری PAMM در بروکر آلپاری

شما به‌عنوان یک کاربر چه بخواهید در بخش پم بروکر آلپاری، مدیر حساب باشید و چه سرمایه‌گذار، باید ابتدا یک حساب معاملاتی پم بسازید. در جدول زیر 4 نوع حساب مختلف پم برای متاتریدر 4 و 5 آورده شده است که هر کدام از آن‌ها را می‌توانید ایجاد کنید.

نوع حساب

pamm.standard.mt4

pamm.standard.mt5

pamm.ecn.mt4

pamm.pro.ecn.mt4

pamm.ecn.mt5

ارز پایه

USD, EUR

USD, EUR

USD, EUR

USD, EUR

USD, EUR

حداقل موجودی مدیر

300 دلار حساب عمومی
100 دلار حساب غیر عمومی

300 دلار حساب عمومی
100 دلار حساب غیر عمومی

300 دلار حساب عمومی
100 دلار حساب غیر عمومی

500 دلار حساب عمومی
500 دلار حساب غیر عمومی

500 دلار حساب عمومی
500 دلار حساب غیر عمومی

حداقل موجودی سرمایه‌گذار

 50 دلار

 50 دلار

 50 دلار

 50 دلار

 50 دلار

لوریج

1:1000 — 1:10

1:1000 — 1:10

1:3000 — 1:2

1:3000 — 1:2

1:3000 — 1:2

مارجین برای پوشش معامله

50% مارجین برای معاملات پوششی

50% مارجین برای معاملات پوششی

50% مارجین برای معاملات پوششی

50% مارجین برای معاملات پوششی

50% مارجین برای معاملات پوششی

روش اجرای معامله

Instant Execution

Instant Execution

Market Execution

Market Execution

Market Execution

حداکثر حجم یک سفارش، لات

50

50

100

100

100

حداکثر حجم سفارشات باز، لات

حداکثر تعداد سفارش‌های باز

500

500

1500

1500

10000

حداکثر تعداد سفارش‌های معلق

100

500

300

300

10000

حداکثر حجم کل سفارشات باز، لات

Stop Out

20%

20%

60%

60%

60%

کمیسیون

16 USD برای هر,1,000,000 USD

16 USD برای هر,1,000,000 USD

سپس زمانی که می‌خواهید در یک حساب پم سرمایه‌گذاری کنید، از بخش منوی سمت راست روی گزینه “سرمایه‌گذاری در حساب پم” کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود:

ساخت حساب سرمایه ‌گذاری PAMM
روی یکی از گرینه های بالا کلیک کنید. روی دکمه “سرمایه‌گذاری” کلیک کنید تا جزییات کامل آن باز شود.

در این‌جا می‌توانید فهرست برترین مدیران و صندوق‌های سرمایه‌گذاری را مشاهده کنید. اگر بخواهید روی هر کدام سرمایه‌گذاری نمایید باید روی دکمه “سرمایه‌گذاری” کلیک کنید تا جزییات کامل آن صندوق باز شود.

ساخت حساب سرمایه ‌گذاری PAMM
ابتدا باید یک حساب معاملاتی جدید ایجاد کنید.

همان‌طور که می‌بینید ریز جزییات حساب برای شما به نمایش در خواهد آمد، سپس اگر تصمیم شما نهایی شد روی دکمه سبز رنگ “سرمایه‌گذاری” کلیک کنید و مبلغ مد نظرتان را به حساب واریز نموده تا بتوانید روی این صندوق سرمایه‌گذاری کنید.

در کارگزاری آلپاری، تریدرهای حرفه‌ای و سرمایه گذاران می‌توانند به‌راحتی از بخش حساب پم برای کسب سود بیشتر با یکدیگر همکاری داشته باشند.

ساخت صندوق سرمایه‌گذاری

اما حساب پم فقط برای افراد سرمایه‌گذار نیست، بلکه تریدرهای حرفه‌ای نیز می‌توانند یک حساب حرفه‌ای مانند صندوق را ایجاد کنند تا دیگران بتوانند روی آن سرمایه‌گذاری کنند. برای این کار کافیست از بخش ایجاد حساب، یک حساب PAMM ساخته، سپس به بخش تأیید مدیریت PAMM بروند و مدارک لازم را برای پشتیبانی ارسال نمایند تا هویت آن‌ها مورد بررسی قرار گیرد.

ساخت صندوق سرمایه‌گذاری
حساب پم فقط برای افراد سرمایه‌گذار نیست

پس از پذیرش می‌توانند حساب صندوق سرمایه‌گذاری که ایجاد کرده‌اند را در معرض دید عموم قرار داده تا کاربران در صورت تمایل از آن استفاده کنند.

حساب آلپاری پم چگونه کار می‌کند؟

حساب پم در آلپاری سازوکار چندان پیچیده‌ای ندارد و بسیار ساده کار می‌کند. یک مدیر حساب با پرداخت مبلغی، ابتدا یک صندوق سرمایه‌گذاری ایجاد می‌کند و شرایطی را برای سرمایه‌گذاری سایر کاربران در آن حساب تعیین می‌کند. سپس سرمایه‌گذاران براساس شرایط، زمان دوره و میزان سرمایه حداقلی که باید سرمایه‌گذاری کنند، می‌توانند در آن صندوق پول واریز کرده و براساس درصد مشارکتشان در سود و زیان هم شریک باشند. همچنین مبلغی به‌عنوان کارمزد در صورت موفق بودن معامله به مدیر داده می‌شود که هر ماه از بالانس کلیه سرمایه گذاران حاضر در صندوق کسر خواهد شد.

مزایای حساب پم (PAMM)

حساب پم بروکر آلپاری ویژگی‌های خاص و جذابی دارد که مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر است:

 • بیش از 200 صندوق سرمایه‌گذاری حرفه‌ای؛
 • امکان ساخت حساب پم خصوصی؛
 • امکان ایجاد چندین سبد سرمایه‌گذاری؛
 • حساب‌های معاملاتی متنوع.

معایب حساب پم (PAMM)

به طور کلی نمی‌توان ایراد خاصی را در سیستم حساب PAMM آلپاری مشاهده کرد، در این چند سال که از فعالیت حساب پم آلپاری می‌گذرد، همه‌چیز به بهترین شکل ممکن اصلاح شده است تا خدمات حرفه‌ای به کاربران داده شود.

نحوه برداشت از حساب پم آلپاری

برای برداشت از حساب پم در آلپاری باید به چند نکته توجه کنید: نکته اول این است که زمان‌بندی برداشت از این حساب چطور خواهد بود؟ برخی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری در آلپاری هستند که تا زمان سررسید امکان برداشت از آن‌ها وجود ندارد و یا اینکه اگر بخواهید قبل از زمان سررسید برداشتی انجام دهید مبلغ قابل توجهی از حساب شما کسر خواهد شد. اما در حالت معمول برای برداشت باید وارد پنل کاربری خود شوید، به بخش “سرمایه‌گذاری در سبد حساب‌های PAMM” مراجعه کرده، سپس میزان برداشتی خود را وارد کنید تا پول از حساب پم شما به کیف پولتان منتقل شود. دقت داشته باشید که برداشت وجه شما در اولین رول آور نزدیک انجام خواهد شد.

همچنین برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید مقاله آموزش واریز و برداشت در بروکر آلپاری را مطالعه کنید.

آنچه درباره حساب پم آلپاری خواندیم:

همان‌طور که در مقاله حساب پم آلپاری خواندیم، این بروکر در حال حاضر میزبان صدها مدیر حرفه‌ای بازار فارکس است که هرکدام چندین سبد سرمایه‌گذاری PAMM را ایجاد کرده‌اند و سرمایه گذاران می‌توانند با خیال راحت در این حساب‌ها سرمایه‌گذاری کنند. شفافیت بسیار بالا، حسابرسی دقیق، سود دهی و کیفیت بالای اجرای معاملات سبب شده است تا حساب پم آلپاری جز بهترین حساب‌های پم حاضر در بازار فارکس باشد.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

۲ دیدگاه

 • سلام حساب آلپاری پم چه جوری کار میکنه؟ مزایای حساب PAMM پم چیه؟ ساخت حساب سرمایه ‌گذاری PAMM در بروکر آلپاری به چه روشی است؟ ممنون میشم توضیح بدید

  • ثبت نام در حساب پم در آلپاری فرآیند سختی ندارد و بسیار کار ساده ای است. یک مدیر حساب انتخاب می کنید که با پرداخت مبلغی، ابتدا یک صندوق سرمایه‌گذاری افتتاح می‌کند و شرایطی را برای معامله گری سایر کاربران در آن حساب تعیین می‌کند. بعد از آن سرمایه‌گذاران طبق شرایط، زمان دوره و میزان سرمایه حداقلی که باید سرمایه‌گذاری کنند، می‌توانند در آن صندوق پول واریز کرده و براساس درصد مشارکتشان در سود و زیان هم شریک باشند. همچنین مبلغی به‌عنوان کارمزد در صورت موفق بودن معامله به مدیر داده می‌شود که هر ماه از بالانس کلیه سرمایه گذاران حاضر در صندوق کسر خواهد شد. از مزایای حساب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
   بیش از ۲۰۰ صندوق سرمایه‌گذاری حرفه‌ای؛
   امکان ساخت حساب پم خصوصی؛
   امکان ایجاد چندین سبد سرمایه‌گذاری؛
   حساب‌های معاملاتی متنوع.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *