کش بک 2024 بیت کوین را از بروکر آرون بخواهید

بروکر آرون گروپس به مناسب تولد بیت کوین هدیه یا کش بکی (Cashbask) را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. در بازه زمانی مشخص برای واریز بیت کوین اقدام کنید و تخفیف بگیرید. کمتر بیت کوین واریز کنید و بیشتر سرمایه‌گذاری کنید. پیش بینی شما از ادامه روند صعودی بیت کوین چیست؟ آیا برای تولید بیت کوین نوسانات شدیدی را پیش بینی می‌کنید؟

کش بک 2024 بیت کوین را از بروکر آرون بخواهید

منتظر چه چیزی هستید؟ مقاله را مطالعه کنید، قوانین را یادداشت کنید بیت کوین را در تاریخ معین واریز کنید و از معامله روی نمادهای ارز دیجیتال لذت ببرید. در ضمن در بخش معاملات نمادهای ارز دیجیتال نیز یک سورپرایز برای شما در نظر گرفته‌ایم که بر شیرینی معاملات شما خواهد افزود.

کش بک چیست؟

کش بک فارکس (Cashbask) یا ریبیت فارکس (Rebate) یک پاداش نقدی است که در ازای واریز وجه به حساب معاملاتی در اختیار شما گذاشته می‌شود. به عنوان مثال اگر مبلغی را به حساب معاملاتی مورد نظر که در طرح اعلامی از طرف بروکر درج شده است واریز کنید بخشی از مبلغ واریزی به حساب شما بازگردانده می‌شود. به همین دلیل کش بک برای معامله‌گران بازار فارکس بسیار جذاب است و باعث می‌شود با واریز مبلغ کمتر قادر به ایجاد معاملات بزرگتر باشند. در یک کلام باید گفت کش بک یک هدیه نقدی و در واقع نوعی تخفیف است. به عنوان مثال اگر قصد داشته باشید یک واریز ۱۰۰ دلاری به حساب بیت کوین خود در بروکر واریز کنید و بروکر کش بک 5 درصدی را برای شما در نظر گرفته باشد، ۵ دلار از مبلغ واریزی بدون کسر از اعتبار حساب معاملاتی به حساب بانکی شما واریز می‌شود. برای دریافت کش بک در ایران آماده هستید؟

کش بک بیت کوین یک تخفیف طلایی

آرون گروپس بروکر برای این ریبیت (Rebate) یا کش بک پیشنهاد ویژه‌ای را در نظر گرفته است. شاید نمی‌دانید اما شما به عنوان یک مشتری در بروکر آرون گروپس می‌توانید در کنار سرمایه‌گذاری در فارکس، سهام و کالا روی ارزهای دیجیتال نیز معامله کنید.

بروکر آرون در کش بک فارکس سال 2024 برای هر واریز بیت کوین به حساب معاملاتی یک کش‌بک ۶ درصدی را در نظر گرفته است. این بدان معناست که ۶ درصد از مبلغی که به حساب معاملاتی خود واریز می‌کنید به شما عودت داده می‌شود. 

در این روزها که به هاوینگ بیت کوین نزدیک می‌شویم و فرصت برای خرید این ارز بسیار محدود است بهتر است فرصت را غنیمت بشمارید و تا بیت کوین رقم‌های بسیار نجومی را به ثبت نرسانده است برای واریز به حساب معاملاتی خود در آرون اقدام کنید. به این ترتیب ۶ درصد از مبلغ واریزی را نیز پس می‌گیرید.

 از این گذشته آرون گروپس در طرح پیش رو در هیچ یک از حساب‌های معاملاتی برای شرکت در معاملات ارز دیجیتال و خرید و فروش انواع نماد کریپتو سواپ دریافت نمی‌کند.

قوانین کش بک بیت کوین در روزهای نخست سال جدید

برای استفاده از این طرح شگفت انگیز تقویمتان را چک کنید و ساعت را روی 00:01 یک ژانویه ۲۰۲۴ قرار دهید و برای شرکت در این طرح آماده شوید. طرح مورد نظر تا ساعت 23:59 دقیقه هفتم ژانویه ۲۰۲۴ ادامه خواهد داشت. ساعت‌های درج شده به وقت ایران هستند. برای استفاده از این طرح باید به حساب معاملاتی خود در نزد آرون بیت کوین واریز کنید. 

 بنابراین اگر در این بروکر فارکس حساب معاملاتی ندارید قبل از هر چیز بهتر است حساب معاملاتی خود را ایجاد کنید و پس از انجام ثبت نام و ارائه مدارک لازم با حساب معاملاتی برای شرکت در این طرح آماده شوید. 

 این نکته را در نظر داشته باشید که کشبک تنها برای واریز بیت کوین در نظر گرفته شده است و در صورت واریز تومان یا دیگر ارزهای ارزجیتال مبلغی به شما بازگردانده نمی‌شود.

حداقل مبلغ واریزی برای استفاده از کش بک بیت کوین ۲۵ دلار است. در این طرح نیز درست مانند دیگر طرح‌های بروکر آن قوانین نو ترید اعمال می‌شوند. برای آشنایی با این قوانین به بند ۹ مالی بروکر مراجعه کنید.

اگر هنوز برای سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال آمادگی ندارید و می‌خواهید با سرمایه‌گذاری در بانک آرون یا صندوق سرمایه‌گذاری آرون از درآمد منفعل بهره‌مند شوید نیز می‌توانید با واریز بیت کوین از کش‌بک لذت ببرید.

به یاد داشته باشید که بروکر آرون برای برقراری یک شرایط برابر با متخلفان برخورد کرده و کش بک را از حساب آنها کسر می‌کند. بنابراین بهتر است قوانین را با دقت مطالعه کنید و با اطلاع از تمام جزئیات وارد عمل شوید. برای استفاده از آرون برای اعطای کش بک در ایران از مدارک شخصی خود استفاده کنید در صورت استفاده از مدارک شخص سوم با شما مانند یک متخلف برخورد خواهد شد. 

سرمایه‌گذاری سال 2024

 در سالی که پشت سر گذاشتیم اتفاقات متعددی در بازار ارزهای دیجیتال روی داده است. کمسیون بورس و اوراق بهادار در حال بررسی احتمال تایید صندوق قابل معامله بیت کوین است که می‌تواند بر ارزش این ارز بیفزاید و پذیرش آن را در نزد سرمایه‌گذاران بزرگ افزایش دهد. از سوی دیگر با نزدیک شدن به تاریخ برگزاری هاوینگ ۲۰۲۴ گمانه زنی‌ها در مورد ادامه روند افزایشی بیت کوین ادامه دارد. 

این عوامل تنها محرک‌ها برای افزایش قیمت بیت کوین نیستند و انتظار برای کاهش نرخ بهره از سوی بانک مرکزی آمریکا عامل دیگری است که می‌تواند ادامه روند صعودی بیت کوین در سال ۲۰۲۴ را تضمین کند. با در نظر گرفتن تمام این موارد بهتر است برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین آماده شوید و چه فرصتی بهتر از بازه زمانی تعیین شده از سوی آرون گروپس که تخفیفی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

سرمایه‌گذاری سال 2024

خرید بیت کوین با هزینه کمتر

با کش بک بیت کوین شما می‌توانید با یک تخفیف بیت کوین واریز کنید و برای معاملات بعدی خود برنامه ریزی کنید بیت کوین در آستانه هاوینگ قراردارد و براساس تاریخ ارز دیجیتال این ارز و تمام بازار کریپتو پس از هاوینگ روزهای اوج را تجربه می‌کنند.

اگر شما نیز به دنبال کسب سود از بازار صعودی سال 2024 هستید از ابتدای سال با بیت کوین همراهی کنید. آرون به مناسبت جشن تولد بیت کوین هدیه ارزشمندی را برای شما در نظر گرفته است و برای واریز بیت کوین به شما 6 درصد تخفیف می‌دهد یعنی کمتر از آنچه که در نظر دارید بیت کوین به بروکر واریز کنید اما به همان اندازه که قصد آن را داشته‌اید در حساب خود بیت کوین داشته باشید. پیچیده است اما بسیار شیرین. کافی است در بازه زمانی مشخص شده برای واریز بیت کوین اقدام کنید و تخفیف بگیرید و برای معاملات ارز دیجیتال خود نیز سواپ نپردازید. این فرصت تاریخی است و به اندازه تولد بیت کوین هیجان انگیز است. منتظر شما هستیم.

_c5819616-f511-46f1-98ac-322fe5a16cef

همین حالا ریبیت خود را فعال کنید!

جهت مشاوره و دریافت ریبیت فرم زیر را پرکنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم دریافت ریبیت مقالات

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *