4.5/5 - (2 امتیاز)

تغییر آی بی در بروکر آی اف سی مارکتس

کاربرانی که قصد دارند از بروکر آی اف سی مارکتس ریبیت با نرخ بالایی دریافت کنند، می‌توانند آی بی خود را به ایران ریبیت تغییر داده تا بین 55 تا 85% از هزینه‌های معاملاتی خود را در قالب ریبیت یا کش بک پس بگیرند؛ برای آموزش انجام این کار لطفاً تا پایان این مطلب با ما همراه شوید.

تغییر IB در بروکر آی اف سی مارکتس

IB در فارکس چیست؟

آی بی به شرکت‌های همکار بروکر گفته می‌شود که به دنبال جذب کاربر و ارائه خدماتی مانند ریبیت به کاربران یک بروکر است. معمولاً کاربرانی که قصد دارند تا هزینه‌های معاملاتی خود را در قالب ریبیت و کش بک از بروکر پس بگیرند، باید زیرمجموعه یک آی بی شوند. آی بی مخفف Introducing Broker به معنای معرفی کننده بروکر است. حالا که متوجه شدید IB در فارکس چیست؟ ما می‌خواهیم درباره نقش آن در بروکر آی اف سی مارکتس صحبت کنیم.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

چرا باید آی بی خود را به ایران ریبیت تغییر دهیم؟

آی بی ها باهم متفاوت هستند، هرچقدر که آی بی انتخابی شما قدرتمندتر باشد، می‌توانید ریبیت بیشتری دریافت کنید. در حال حاضر بهترین آی بی که با کارگزاری آی اف سی مارکتس قرارداد دارد «ایران ریبیت» است که بیشترین حد از ریبیت را به کاربران پرداخت می‌کند.

ایران ریبیت
ایران ریبیت بزرگترین مجموعه IB برای دریافت ریبیت است.

این آی بی نرخی بین 55 تا 85% از هزینه‌های معاملاتی که شما به عنوان کمیسیون و اسپرد پرداخت کرده‌اید را در قالب ریبیت و کش بک به شما برمی‌گرداند. همچنین برای مطالعه بیشتر راجب این بروکر به مقاله بررسی بروکر آی اف سی مارکتس بپردازید.

کاربران بروکر آی اف سی مارکتس که می‌خواهند از طریق سایت ایران ریبیت، تا 85% از هزینه‌های معاملاتی خود را پس بگیرند، می‌توانند کد معرف خود را از طریق ایمیل به پشتیبانی سایت ارائه کنند تا عضوی از IB ایران ریبیت شوند.

ثبت نام از لینک IB در بروکر آی اف سی مارکتس

برای دریافت ریبیت از بروکر آی اف سی مارکتس شما دو راه پیش رو دارید، اگر قبلاً در این بروکر ثبت نام نکرده‌اید، می‌توانید از طریق لینک «ثبت نام» این کار را انجام دهید تا مستقیماً به عنوان یک زیرمجموعه از ایران ریبیت به صورت خودکار، ریبیت شما فعال شود. اما اگر ثبت نام کرده‌اید یا اینکه آی بی دیگری دارید و می‌خواهید آن را تغییر بدهید، از طریق روشی که در پاراگراف زیر آمده می‌توانید این کار را انجام دهید.

چگونه آی بی بروکر آی اف سی مارکتس را تغییر دهیم؟

برای تغییر آی بی در بروکر آی اف سی مارکتس، کافی است درخواست خود را از طریق ارسال پیام به ایمیل far@ifcmarkets.com ارائه کنید.

تغییر IB در بروکر آی اف سی مارکتس
برای تغییر IB در بروکر آی اف سی مارکتس باید یک ایمیل درخواست تغییر IB به پشتیبانی ارسال کنید.

شما در متن ایمیل ضمن درخواست برای تغییر آی بی، حتماً باید کد رفرال یا همان کد معرف آی بی یعنی «572822» را هم وارد نمایید که تا پشتیبانی بروکر مراحل تغییر آی بی را برای شما انجام دهد. متن ایمیل باید بصورت زیر باشد:

قصد تغییر آی بی به کد معرف «572822» را دارم جهت استفاده از خدمات سایت ایران ریبیت

بعد از ارسال ایمیل و تایید تغییر آی بی، شما باید در ایران ریبیت ثبت نام کنید. برای مشاهده کامل آموزش تغییر آی بی ویدیو زیر را مشاهده کنید:

ثبت نام در پنل ایران ریبیت برای دریافت ریبیت از آی اف سی مارکتس

برای اینکه بتوانید از بروکر آی اف سی مارکتس ریبیت دریافت کنید، بعد از انجام تغییر آی بی باید به پنل ایران ریبیت مراجعه کنید.

مرحله اول ثبت نام در پنل ایران ریبیت
برای ثبت نام در پنل ایران ریبیت شماره خود را وارد کنید و گزینه دریافت کد تایید را بزنید.

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، برای ثبت نام در پنل ایران ریبیت باید شماره تلفن خود را وارد کنید و سپس گزینه دریافت کد را بزنید.

مرحله دوم ثبت نام در پنل ایران ریبیت
در مرحله آخر ثبت نام در پنل ایران ریبیت، کد تایید را وارد کنید.

با وارد کردن کد، ثبت نام شما به اتمام می‌رسد و می‌توانید از پنل کاربری خود استفاده کنید. برای آموزش کار با پنل ایران ریبیت ویدیو زیر را مشاهده کنید.

شما با ثبت نام در پنل ایران ریبیت می‌توانید ریبیت خود را دریافت کنید.

آنچه در مقاله تغییر آی بی بروکر آی اف سی مارکتس خواندیم:

افرادی که در طول یک ماه معاملات زیادی انجام می‌دهند، قطعاً هزینه زیادی را بابت کمیسیون و اسپرد پرداخت می‌کنند. در بروکر آی اف سی مارکتس اگر شما زیرمجموعه یک IB باشید، می‌توانید بخش عمده‌ای از این هزینه‌ها را در قالب ریبیت پس بگیرید. بهترین IB برای این کار، ایران ریبیت است که نرخ بالای پرداخت ریبیت را به شما ارائه می‌دهد.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مطالب مرتبط بروکر ای اف سی مارکتس

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *