4.5/5 - (4 امتیاز)

ریبیت بروکر کلایمکس پرایم

بروکر کلایمکس پرایم فقط به مستر آی بی ها ریبیت پرداخت می‌کند، اگر بخواهید از این بروکر کش بک و ریبیت بگیرید، باید حتما زیرمجوعه یک مستر IB بزرگ شوید. ما در این مقاله روش انجام این کار را در بروکر کلایمکس پرایم توضیح خواهیم داد.

ریبیت یا کش بک بروکر کلایمکس پرایم

با توجه به شکایت های زیادی که از بروکر کلایمکس پرایم شده است و همچنین عدم پاسخگویی این بروکر به کارشناسان ما، این بروکر کلاه بردار شناخته شده و حتما سعی کنید پول خود را از این بروکر برداشت کنید و دیگر به هیچ وجه در این بروکر ثبت نام نکنید.

 ریبیت یا کش بک چیست؟

ریبیت یا کش بک، به پاداشی گفته می‌شود که کارگزاری از اسپرد و کمیسیون پرداختی خودتان یا زیرمجموعه‌ای که به بروکر معرفی کرده‌اید، به شما پرداخت می‌کند. حالا که متوجه شدید ریبیت یا کش بک چیست؟ می‌توانید از آن به عنوان یک درآمد جانبی از فارکس استفاده کنید.

کش بک بروکر کلایمکس پرایم

در بروکر ClimaxPrime کش بک به معاملات خودتان در حالت عادی تعلق نمی‌گیرد، اما اگر به عنوان زیر مجموعه یک همکار در این بروکر فعالیت کنید، می‌توانید از تریدهای خودتان، ریبیت و کش بک دریافت کنید. میزان ریبیت به میزان حجم معاملات افراد بستگی دارد. همچنین نوع حساب کاربری که ایجاد کرده‌اید در حجم پرداختی ریبیت تاثیر دارد. اگر نمیدانید IB چیست به مقاله IB در فارکس چیست؟ مراجعه کنید.

مقدار ریبیت در بروکر کلایمکس پرایم

اگر بخواهید با جزئیات کامل، از وضعیت پرداخت ریبیت در بروکر کلایمکس پرایم مطلع شوید، پیشنهاد می‌کنیم به جدول‌های زیر مراجعه کنید.

نوع حساب

جفت ارزهای اصلی
حجم لات | کمیسیون

طلا
حجم لات | کمیسیون

CENT, STANDARD

۰ تا ۱۰۰ لات | ۴ دلار / لات

۰ تا ۱۰۰ لات | ۸ دلار / لات

CENT, STANDARD

۱۰۰ تا ۳۰۰ لات | ۴ دلار / لات

۱۰۰ تا ۳۰۰ لات | ۹ دلار / لات

CENT, STANDARD

۳۰۰ تا ۶۰۰ لات | ۴ دلار / لات

۳۰۰ تا ۶۰۰ لات | ۱۰ دلار / لات

CENT, STANDARD

۶۰۰ تا ۹۰۰ لات | ۴ دلار / لات

۶۰۰ تا ۱۰۰۰ لات | ۱۱ دلار / لات

CENT, STANDARD

۹۰۰ لات و بیشتر | ۴ دلار / لات

۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ لات | ۱۲ دلار / لات

CENT, STANDARD

۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ لات | ۱۳ دلار / لات

CENT, STANDARD

۱۵۰۰ لات و بیشتر | ۱۴ دلار / لات

ECN

۰ تا ۳۰۰ لات | ۲ دلار / لات

۰ تا ۳۰۰ لات | ۵ دلار / لات

ECN

۳۰۰ تا ۶۰۰ لات | ۳ دلار / لات

۳۰۰ تا ۶۰۰ لات | ۶ دلار / لات

ECN

۶۰۰ لات و بیشتر | ۴ دلار / لات

۶۰۰ تا ۹۰۰ لات | ۷ دلار / لات

ECN

۹۰۰ لات و بیشتر | ۸ دلار / لات

PRIME

۰ تا ۳۰۰ لات | ۱ دلار / لات

۰ تا ۳۰۰ لات | ۲ دلار / لات

PRIME

۳۰۰ تا ۶۰۰ لات | ۲ دلار / لات

۳۰۰ تا ۶۰۰ لات | ۳ دلار / لات

PRIME

۶۰۰ لات و بیشتر | ۳ دلار / لات

۶۰۰ تا ۹۰۰ لات | ۴ دلار / لات 

PRIME

۹۰۰ لات و بیشتر | ۵ دلار / لات

  • نفت و شاخص‌ها: بیش از ۱۰ لات، ۲ دلار / لات در همه انواع حساب‌ها به‌جز  PRIME

در بروکر کلایمکس طرحی برای کسانی که زیر مجموعه یک همکاری یا همان IB شده‌اند وجود دارد که از طریق آن به صورت میانگین برای هر لات، می‌توانید تا 6 دلار ریبیت دریافت کنید. این طرح در دو سطح معمولی و VIP اجرا می‌شود که با توجه به میزان معاملات شما قابل ارتقا است.

دریافت ریبیت یا کش بک کلایمکس پرایم

برای دریافت ریبیت یا کش بک از بروکر کلایمکس پرایم باید ابتدا به عنوان یک زیر مجموعه IB ثبت نام کنید. برای اینکار میتوانید ایران ریبیت را انتخاب کنید. اگر قبلا در بروکر کلایمکس پرایم ثبت نام کرده باشید فقط کافی است که کد معرف ایران ریبیت را وارد کنید.

مراحل دریافت ریبیت از بروکر کلایمکس پرایم

زمانی که شما می‌خواهید ایران ریبیت را به عنوان IB خود انتخاب کنید، لازم است در سایت ایران ریبیت ثبت نام کنید تا بتوانید در پنل کاربری خود ریبیت دریافتی را مشاهده کرده و آن را برداشت کنید. ما در این مطلب ثبت نام در ایران ریبیت را به شما آموزش خواهیم داد:

قدم اول ثبت نام در ایران ریبیت

برای ثبت نام در سایت ایران ریبیت کافی است به آدرس https://panel.iranrebate.com/login مراجعه کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود. ابتدا شماره تماس خود را وارد کنید تا کد تایید برایتان ارسال شود سپس کد تایید را وارد کنید.

مرحله اول ثبت نام در پنل ایران ریبیت
برای شروع دکمه ثبت نام در منوی سایت را برنید و شماره تماس خود را در این صفحه وارد کنید

در آخر باید یک ایمیل و رمز عبور تعیین کنید و روی دکمه ثبت و ورود کلیک نمایید تا ثبت اولیه شما انجام شود.

مرحله دوم ثبت نام در پنل ایران ریبیت
در مرحله دوم ثبت نام باید ایمیل و رمز عبور وارد کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

بعد از اتمام مراحل گفته شده دسترسی شما به داشبورد ایجاد می‌شود.

قدم دوم نحوه کار با پنل ایران ریبیت

بعد از ثبت نام وارد پنل کاربری می‌شوید که به شکل زیر است، از منوی سمت راست می‌توانید به کلیه خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

صفحه داشبورد پنل ایران ریبیت
مشاهده میزان ریبیت دریافتی در داشبورد ایران ریبیت

مهم‌ترین بخش برای کار کردن در سایت ایران ریبیت انتخاب بروکرتان است، برای این کار از منوی سمت راست روی گزینه بروکر کلیک کنید تا فهرست بروکرها را ببینید و بروکر مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بروکرهای ایران ریبیت
در این بخش باید بروکر خودتان را انتخاب کنید.

سپس به صفحه زیر منتقل خواهید شد، اگر هنوز در بروکر مدنظر ثبت نام نکرده‌اید می‌توانید از طریق لینکی که در مرحله اول قرار داده شده این کار را انجام دهید. اگر هم ثبت نام کرده‌اید، شماره اکانت خود در بروکر را در باکس مرحله دوم وارد نمایید، سپس با کلیک روی دکمه «افزودن حساب» مرحله اتصال را تکمیل کنید تا به مرحله بعدی بروید. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، برای دریافت ریبیت بروکر کلایمکس پرایم باید مراحل داخل تصویر را طی کنید.

دریافت ریبیت از بروکر کلایمکس پرایم
3 مرحله بالا را برای دریافت ریبیت از بروکر کلایمکس پرایم انجام دهید.

بعد از آن به صورت خودکار به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که روش تغییر یا ثبت کد IB در بروکری که انتخاب کرده‌اید را به شما نشان خواهد داد. برای مثال عکس زیر مربوط به بروکر کلایمکس پرایم است.

تغییر آی بی در بروکر کلایمکس پرایم
در آخر بروکر کلایمکس پرایم را به ایران ریبیت متصل کنید.

بعد از اینکه فرایند را در بروکرتان به پایان برسانید، سیستم دریافت ریبیت شما فعال خواهد شد. پس شما به راحتی ظرف کمتر از 5 دقیقه می‌توانید عضو هر بروکری که باشید، دریافت ریبیت خود را فعال کنید تا از طریق سایت ایران ریبیت بین 55 تا 85% از هزینه‌های معاملاتی را در قالب ریبیت پس بگیرید.

چطور از بروکر کلایمکس پرایم کش بک یا ریبیت بیشتری دریافت کنیم؟

اگر می‌خواهید از اعدادی که در جدول بالا ذکر شد، ریبیت بیشتری از بروکر ClimaxPrime دریافت کنید می‌توانید این کار را از طریق وب‌سایت ایران ریبیت انجام دهید. ایران ریبیت به عنوان یک IB بزرگ بین 55% تا 85% بیشتر از نرخ‌های معمول به شما ریبیت پرداخت می‌کند.

آنچه در مقاله ریبیت کلایمکس پرایم خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله ریبیت بروکر کلایمکس خواندید، از طریق عضویت در زیر مجموعه یک  IB بر اساس حجم معاملات خودتان به طور میانگین تا 6 دلار ریبیت به ازای هر لات معامله دریافت کنید. البته میزان دقیق دریافتی به عوامل دیگری چون نوع حساب معاملاتی و همچنین نماد معاملاتی که ترید می‌شود نیز بستگی دارد.

_c5819616-f511-46f1-98ac-322fe5a16cef

همین حالا ریبیت خود را فعال کنید!

جهت مشاوره و دریافت ریبیت فرم زیر را پرکنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم دریافت ریبیت مقالات

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *