5/5 - (1 امتیاز)

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس با تتر

بروکر آمارکتس (AMarkets) برای آسان‌تر کردن مراحل واریز و برداشت برای کاربران، روش‌های بسیار متنوعی را قرار داده است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به واریز و برداشت با تتر، بیت کوین، لیتکوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال اشاره کرد. ما در این مقاله قصد داریم به صورت تخصصی روش نقل و انتقال پول در بروکر آمارکتس از طریق تتر را به شما آموزش دهیم.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس با تتر

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

برای اینکه بتوانید در بروکر آمارکتس پول واریز کنید یا برداشت نمایید، روش‌های گوناگونی وجود دارد. البته قبل از آن باید احراز هویت خود را کاملاً تکمیل کنید، سپس می‌توانید از طریق روش ریالی، تاپ چنج، و کلیه کیف پول‌های ارز دیجیتال واریز و برداشت در بروکر آمارکتس را انجام دهید. دقت داشته باشید که تمامی واریزها جدا از نظر گرفتن روش پرداخت، بدون کمیسیون می‌باشند. البته برداشت از حساب از طریق هر روشی حتماً کمیسیون دارد که در ادامه مطلب آن را توضیح خواهیم داد.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

واریز و برداشت در آمارکتس با تتر

تتر یک از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال است که ارزش آن برابر با یک دلار است و برخلاف سایر ارزهای دیجیتال، قیمت آن در بازار نوسانی تعیین نمی‌شود. بسیاری از کاربران برای جابجایی پول یا خیر از تتر استفاده می‌کنند، چون ارزش آن از قبل مشخص است. بروکر AMarkets نیز به دلیل محبوبیت این ارز دیجیتال، روش واریز و برداشت را با تتر در اختیار کاربران قرار داده که شیوه انجام کار آن را در ادامه مشاهده می‌کنیم.             

آموزش شارژ آمارکتس با تتر

نحوه واریز تتر به آمارکتس چندان پیچیده نیست. برای واریز یا شارژ حسابتان با تتر، کافی است به پنل کاربری خود مراجعه کنید، روی گزینه واریز کلیک نمایید تا صفحه زیر باز شود.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس با تتر
برای واریز و برداشت در آمارکتس روی گزینه واریز کلیک کنید تا این صفحه باز شود.

در اینجا باید ابتدا حسابی که می‌خواهید پول به آن واریز شود را انتخاب کنید، سپس گزینه USDT را بزنید و مبلغ خودتان را وارد نمایید. در اینجا چند پروتکل برای واریز پول وجود دارد. اگر شما تمایل دارید تتر را با استفاده از پروتکل ERC-20 واریز کنید، باید در صفحه پرداخت پروتکل ETHEREUM را وارد نمایید. بعد از آن، کیف پولی را می‌بینید که باید به آن واریز کنید.

اما اگر قصد دارید از طریق پروتکل TRC-20 این واریزی را انجام دهید باید در صفحه پرداخت TRON را انتخاب نمایید. البته فقط یک بار می‌توانید به این کیف پول واریز نمایید و هر بار این آدرس‌ها تغییر می‌کند.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس با تتر
اگر قصد دارید از طریق پروتکل TRC-20 این واریزی را انجام دهید باید در صفحه پرداخت TRON را انتخاب نمایید.

در اینجاست که باید پروتکل واریزی را از روی ETHEREUM یا TRON را انتخاب کنید و به مرحله بعدی بروید.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس با تتر
پروتکل واریزی را از روی ETHEREUM یا TRON را انتخاب کنید.

سپس به بخشی که شماره کیف پول در آن قرار دارد و شما باید از طریق آن واریز وجه را انجام دهید، هدایت می‌شود. شماره کیف پولی که می‌بینید تا 45 دقیقه معتبر است و شما در این زمان باید انتقال وجه خود را انجام دهید. اگر این پنجره را ببندید دوباره به این کیف پول دسترسی نخواهید داشت.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس با تتر
شماره کیف پولی که می‌بینید تا 45 دقیقه معتبر است.

در نهایت روی I Have Paid کلیک کنید و واریز را تکمیل نمایید.

بروکر آمارکتس امکان واریز و برداشت با روش‌های مختلفی را فراهم کرده که یکی از آن‌ها استفاده از تتر است. تتر به دلیل ثابت بودن ارزشش نسبت به دلار بسیار محبوب است و کاربران بروکر آمارکتس از این روش استفاده می‌کنند.

آموزش برداشت تتر از آمارکتس

فرایند برداشت نیز بسیار شبیه به واریز وجه تتر در آمارکتس است. برای این کار، باید وارد پنل کاربری خودتان شوید و روی گزینه برداشت را کلیک کنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود کیف پولی که قرار است از آن برداشت را انجام دهید انتخاب کرده، سپس روش USDT و مبلغ را واریز کنید و به مرحله بعدی بروید.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس با تتر
کیف پولی که قرار است از آن برداشت را انجام دهید انتخاب کنید.

در مرحله بعدی باید آدرس کیف پولی که قرار است بروکر پول برداشتی شما را به آن واریز کند وارد نمایید. پس از بررسی کارشناسان در صورت صحیح بودن کیف پول، برداشت برای شما انجام خواهد شد.

واریز و برداشت ارز دیجیتال در بروکر آمارکتس

در بروکر آمارکتس روش‌های مختلفی برای واریز و برداشت از طریق ارزهای دیجیتال وجود دارد.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس با تتر
در بین روش ها باید گزینه تتر را انتخاب کنید.

شما زمانی که به بخش واریز یا برداشت مراجعه می‌کنید، گزینه Crypto را انتخاب کرده و روی فیلدی که باز می‌شود، تمام روش‌ها و پروتکل‌های واریز و برداشت را مشاهده خواهید کرد. به صورت معمول در بروکر AMarkets از طریق تتر، بیت کوین، اتریوم، یو اس دی کوین، لایت کوین و … می‌توانید با استفاده از ارزهای دیجیتال، واریز و برداشت داشته باشید.

کارمزد برداشت از حساب آمارکتس با تتر

شما برای واریز پول به حسابتان از سمت بروکر آمارکتس هیچ‌گونه کارمزدی را پرداخت نمی‌کنید، اما شرایط برداشت از حساب متفاوت است. برای برداشت پول از آمارکتس از طریق روش تتر، شما باید برای هر بار برداشت 1 دلار کمیسیون پرداخت نمایید. یعنی هر میزان پولی که بخواهید با استفاده از روش تتر از حسابتان برداشت کنید، شامل پرداخت 1 دلار کمیسیون از طرف شما به کارگزاری می‌شود.

شرایط شارژ بروکر آمارکتس با ارز دیجیتال

همان‌طور که توضیح دادیم، شما می‌توانید با استفاده از ارزهای دیجیتالی که در بالاتر نام بردیم، حساب خود را در بروکر آمارکتس شارژ کنید، فقط کافی است روش و نوع ارز دیجیتالی که از طریقان می‌خواهید واریز را انجام دهید از بین یکی از روش‌های بالا مانند تتر، بیت کوین، لیتکوین، اتریوم و یو اس دی کوین انتخاب نمایید.

ثبت نام و افتتاح حساب در آمارکتس

برای افتتاح حساب در بروکر AMarkets به صفحه اول وب سایت این بروکر مراجعه کنید، سپس روی گزینه ورود یا افتتاح حساب کلیک کرده و Registration را بزنید. 

ثبت نام در بروکر آمارکتس با تتر
برای ثبت نام در بروکر آمارکتس باید اطلاعات هویتی خود را وارد کنید.

صفحه زیر که باز شود ثبت نام و افتتاح حساب در آمارکتس را می‌توانید با پر کردن مشخصات خود در آن انجام دهید.

آنچه در مقاله واریز و برداشت در بروکر آمارکتس با تتر خواندیم:

در این مقاله آموختیم که چگونه به راحتی از طریق تتر می‌توانید واریز و برداشت پول در بروکر آمارکتس را انجام دهید. واریز پول با تتر کمیسیون ندارد، اما برداشت پول با تتر شامل پرداخت 1 دلار کمیسیون می‌شود. همچنین شما به‌جز تتر از طریق روش ریالی، تاپ چنج یا سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و … نیز واریز و برداشت خود را انجام دهید.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

سوالات متداول

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مطالب مرتبط بروکر آمارکتس

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *