4.3/5 - (3 امتیاز)

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در آلپاری + حداقل واریز و برداشت در آلپاری

کارگزاری آلپاری به عنوان بهترین بروکری که به کاربران ایرانی خدمات فارکس را ارائه می‌دهد، 6 حساب معاملاتی دارد که هرکدام از این حساب‌ها حداقل واریزی مشخصی برای افتتاح آن دارند. ما در این مقاله جزئیات حداقل واریز و برداشت از حساب‌های بروکر آلپاری را برای شما شرح خواهیم داد.

حداقل سرمایه در آلپاری

انواع حساب آلپاری

بروکر آلپاری 6 حساب معاملاتی به نام های حساب‌های استاندارد متاتریدر 4 و 5، حساب نانو، حساب‌های ECN متاتریدر 4 و 5 و همچنین حساب Pro ECN را دارد. تنوع حساب های آلپاری باعث می‌شود تا کاربران بتوانند بر اساس نیاز معاملاتی خود بهترین مورد را برای خودشان انتخاب کنند.

انواع حساب آلپاری
تمام روش های محبوب برای واریز و برداشت در بروکر آلپاری در دسترس است.

هریک از حساب های بروکر آلپاری دارای ویزگی منحصر به فردی هست که معامله گران باتوجه به میزان سرمایه گذاری و دیگر فاکتور های موجود یکی از این حساب ها را برای سرمایه گذاری در بروکر محبوب آلپاری انتخاب می‌کنند.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در آلپاری

همان‌طور که گفته شد هر حساب معاملاتی در بروکر آلپاری شرایط خاص خود را دارد، برای اینکه بتوانید مقایسه‌ای در میزان حداقل سرمایه واریزی برای افتتاح حساب‌های مختلف بروکر آلپاری داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم به جدول زیر مراجعه کنید:

انواع حساب

حساب نانو

حساب استاندارد MT4

حساب استاندارد mt5

حساب ECN MT4

حساب ECN MT5

حساب ECN PRO

حداقل واریزی

 1 دلار

20 دلار

100 دلار

300 دلار

500 دلار

500 دلار

در ادامه به بررسی کامل میزان حداقل واریزی در حساب خواهیم پرداخت:

حداقل سرمایه در حساب استاندارد آلپاری

دو نوع حساب استاندارد در بروکر آلپاری وجود دارد که برای متاتریدر 4 و 5 قابل افتتاح هستند. اگر بخواهید حساب استاندارد MT4 را انتخاب کنید برای افتتاح آن باید 20 دلار بپردازید، اما همین حساب روی متاتریدر 5 نیاز به پرداخت 100 دلاری دارد.

حداقل سرمایه در حساب ECN بروکر آلپاری

در کارگزاری آلپاری برای اینکه حساب ECN MT4 را ایجاد کنید، باید 300 دلار واریز اولیه داشته باشید، اما برای ایجاد حساب ECN MT5 باید 500 دلار پرداخت کنید. به طور کلی مبلغ مورد نیاز برای ایجاد حساب‌های MT5 بیشتر از حساب‌های MT4 است.

حداقل سرمایه در حساب نانو بروکر آلپاری

حساب نانو یا سنتی، حسابی برای کاربران تازه‌وارد است که در آن سعی شده تا با کمترین میزان پرداختی، اجازه افتتاح حساب به آن‌ها داده شود. در آلپاری بدون پرداخت پول هم می‌توانید یک حساب واقعی نانو با ارز پایه سنت باز کنید، البته برای معامله نیاز به پرداخت حداقل 1 دلار دارید.

حداقل سرمایه در حساب pro ecn بروکر آلپاری

حساب PRO ECN بهترین حساب معاملاتی بروکر آلپاری است که ویژه تریدرهای حرفه‌ای می‌باشد. برای ایجاد این حساب معاملاتی حداقل باید 500 دلار در حسابتان پول واریز کنید.

هرکدام از حساب‌های معاملاتی بروکر آلپاری حداقل واریزی مشخص خود را دارند. بسته به اینکه کدام حساب معاملاتی را ایجاد می‌کنید پرداختی شما می‌تواند مختلف باشد.

کمترین مقدار واریزی در آلپاری

همان‌طور که گفتیم کارگزاری آلپاری به دلیل شرایط خاص کاربران ایرانی سعی کرده است تا هیچ محدودیتی از طرف کارگزاری برای آن‌ها ایجاد نشود تا در این شرایط اقتصادی، ایرانیان بتوانند با حداقل پرداختی حساب خود را شارژ کنند.

حداقل مبلغ واریزی در آلپاری با روش‌های مختلف

روش‌های مختلفی برای واریز در بروکر آلپاری وجود دارد که هر کدام قوانین خاص خود از جمله امکان حداقل واریزی را دارند. در نظر داشته باشید، میزان واریزی که برای ایرانیان در نظر گرفته شده بسیار پایین‌تر از حداقل واریزی است که به کاربران بین‌المللی تحمیل می‌شود.

 • روش بیت کوین: اگر شما بخواهید از طریق بیت کوین به حساب خود پول واریز کنید، باید پرداختی شما حداقل معادل 200 دلار باشد.
 • روش AdvCash: واریزی از این روش باید حداقل 100 دلار باشد.
 • روش GC: آن‌طور که در وب‌سایت بروکر آلپاری نوشته شده برای واریزی از این روش حداقل باید 5000 دلار واریز کنید.
 • روش مسترکارت: برای واریز از طریق مستر کارت نیاز به واریز 5 دلار یا 5 یورو دارید.
 • روش وبمانی: کاربران وبمانی باید حداقل 50 دلار واریزی داشته باشند.
 • روش تاپ چنج: کاربران غیر ایرانی باید حداقل 5000 دلار از طریق وبمانی واریز کنند، اما ایرانیان هیچ محدودیت حداقلی ندارند .
 • روش Nettler: برای واریز از این روش حداقل 10 دلار باید واریزی داشته باشید.

 

برای مشاهده آموزش کامل واریز و برداشت در این بروکر توصیه می‌کنیم به مقاله واریز و برداشت در بروکر آلپاری مراجعه کنید.

حداقل برداشت وجه از آلپاری

برای برداشت از حساب‌های بروکر آلپاری در برخی روش‌ها محدودیت وجود دارد که در ادامه آن‌ها را شرح خواهیم داد:

 • روش Nettler: در این روش حداقل برداشتی 1 دلار و حداکثر 2500 دلار در روز است.
 • روش وبمانی: برای وبمانی هیچ محدودیت برداشتی در سایت ذکر نشده است.
 • روش GC: در این روش حداقل برداشت 10 دلار و حداکثر 50 هزار دلار است.
 • روش تاپ چنج: در این روش هیچ حداقل برداشتی اعلام نشده، اما حداکثر آن 50 هزار دلار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه واریز و برداشت به روش تاپ چنچ می‌توانید مقاله واریز و برداشت در بروکر آلپاری با تاپ چنج را مطالعه کنید.
 • روش مستر کارت: هیچ مبلغ حداقلی برای برداشت از این روش اعلام نشده است.
 • روش بیت کوین: حداقل برداشت از طریق بیت کوین 3 دلار در صورت پذیرش شبکه انتقال است.

در موارد بالا به‌صورت کامل حداقل برداشت وجه از آلپاری را در تمامی روش‌‌ها برای شما آوردیم.

آنچه در مقاله حداقل سرمایه در بروکر آلپاری خواندیم:

در کارگزاری آلپاری روش‌های واریز وجه مختلفی وجود دارد که از طریق آن‌ها می‌توانید در حساب‌های معاملاتی که ایجاد کرده‌اید، پول واریز کنید. حداقل واریزی برای حساب نانو است که می‌توان با 1 دلار، حساب را ایجاد کرده و معاملات خود را شروع کنید. حساب استاندارد متاتریدر 4 و 5 به واریزی 20 و 100 دلاری نیاز دارد، حساب استاندارد متاتریدر 4 و 5 نیز به ترتیب به 300 و 500 دلار برای ایجاد حساب نیاز دارند.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

سوالات متداول

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مطالب مرتبط بروکر آلپاری

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *