4.7/5 - (8 امتیاز)

ریبیت بروکر نیکس

بروکر نیکس سیستمی را طراحی کرده که یا به عنوان تریدر می‌توانید کش بک بگیرید یا به عنوان زیرمجموعه یک مستر IB، با وارد کردن کد معرف یا ثبت نام از طریق لینک آن، کش بک یا ریبیت نقدی بروکر نیکس دریافت نمایید

ریبیت یا کش بک بروکر نیکس

ریبیت یا کش بک چیست؟

ریبیت یا کش بک به پرداخت نقدی قابل برداشتی گفته می‌شود که کارگزاری به دلیل گردش مالی و تریدهایی که انجام می‌دهید به شما ارائه می‌کند. اگر بخواهید بدانید ریبیت یا کش بک چیست؟ باید بگوییم که این پول از کمیسیون و اسپردی که خودتان یا زیرمجموعه‌های شما در معاملات پرداخت می‌کنند تهیه می‌شود.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

کش بک بروکر نیکس

اگر بخواهید فقط از بروکر nyx کش بک بگیرید، می‌توانید با توجه به میزان حجم معاملاتی که دارید، طبق جدول زیر کش بک دریافت کنید. 

حداقل حجم

حداکثر حجم

دریافتی

۱

۹۹.۹۹

۱.۵ دلار

۱۰۰

۵۹۹.۹۹

۳.۵ دلار

۶۰۰

۲۹۹۹.۹۹

۶ دلار

۳۰۰۰

بی‌نهایت

۹ دلار

مقدار ریبیت در بروکر نیکس

پرداخت ریبیت در بروکر نیکس نامحدود است، تا هر حدی که گردش مالی انجام شود به صورت پله‌ای می‌تواند تغییر کند. ریبیت دریافتی شما می تواند تا 9 دلار به ازای هر لات نیز بالا برود. میزان دریافتی ریبیت شما به مستر آی بی که عضو سیستم‌اش هستید نیز بستگی دارد، برای مثال سایت ایران ریبیت به عنوان همکار بروکر نیکس می‌تواند تا 55% بیشتر از حد معمول به شما ریبیت پرداخت کند. اگر نمیدانید IB چیست به مقاله IB در فارکس چیست؟ مراجعه کنید.

توجه: باتوجه به سیاست های مجموعه ایران ریبیت بروکر نیکس از لیست بروکرهایی که ریبیت می‌دهند، حذف شده است.

در بروکر نیکس می‌توانید از طریق کد همکاری یا لینک یک مستر آی بی، مانند ایران ریبیت، تا حد زیادی کش بک و ریبیت دریافت کنید. هیچ عدد حداکثری برای پرداخت کش بک وجود ندارد و هر چقدر که فعالیت شما بیشتر باشد، امکان دریافت کش بک برایتان بیشتر خواهد بود.

دریافت ریبیت یا کش بک نیکس

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک در بروکر nyx آسان است، اگر قبلا در این بروکر ثبت کرده اید، می‌توانید کد معرف ایران ریبیت را وارد کنید.

مراحل دریافت ریبیت از بروکر نیکس

زمانی که شما می‌خواهید ایران ریبیت را به عنوان IB خود انتخاب کنید، لازم است در سایت ایران ریبیت ثبت نام کنید تا بتوانید در پنل کاربری خود ریبیت دریافتی را مشاهده کرده و آن را برداشت کنید. ما در این مطلب ثبت نام در ایران ریبیت را به شما آموزش خواهیم داد:

قدم اول ثبت نام در ایران ریبیت

برای ثبت نام در سایت ایران ریبیت کافی است به آدرس https://panel.iranrebate.com/login مراجعه کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود. ابتدا شماره تماس خود را وارد کنید تا کد تایید برایتان ارسال شود سپس کد تایید را وارد کنید.

مرحله اول ثبت نام در پنل ایران ریبیت
برای شروع دکمه ثبت نام در منوی سایت را برنید و شماره تماس خود را در این صفحه وارد کنید

در آخر باید یک ایمیل و رمز عبور تعیین کنید و روی دکمه ثبت و ورود کلیک نمایید تا ثبت اولیه شما انجام شود.

مرحله دوم ثبت نام در پنل ایران ریبیت
در مرحله دوم ثبت نام باید ایمیل و رمز عبور وارد کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

بعد از اتمام مراحل گفته شده دسترسی شما به داشبورد ایجاد می‌شود.

قدم دوم نحوه کار با پنل ایران ریبیت

بعد از ثبت نام وارد پنل کاربری می‌شوید که به شکل زیر است، از منوی سمت راست می‌توانید به کلیه خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

صفحه داشبورد پنل ایران ریبیت
مشاهده میزان ریبیت دریافتی در داشبورد ایران ریبیت

مهم‌ترین بخش برای کار کردن در سایت ایران ریبیت انتخاب بروکرتان است، برای این کار از منوی سمت راست روی گزینه بروکر کلیک کنید تا فهرست بروکرها را ببینید و بروکر مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بروکرهای ایران ریبیت
در این بخش باید بروکر خودتان را انتخاب کنید.

سپس به صفحه زیر منتقل خواهید شد، اگر هنوز در بروکر مدنظر ثبت نام نکرده‌اید می‌توانید از طریق لینکی که در مرحله اول قرار داده شده این کار را انجام دهید. اگر هم ثبت نام کرده‌اید، شماره اکانت خود در بروکر را در باکس مرحله دوم وارد نمایید، سپس با کلیک روی دکمه «افزودن حساب» مرحله اتصال را تکمیل کنید تا به مرحله بعدی بروید. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، برای دریافت ریبیت بروکر نیکس باید مراحل داخل تصویر را طی کنید.

دریافت ریبیت از بروکر نیکس
3 مرحله بالا را برای دریافت ریبیت از بروکر نیکس انجام دهید.

بعد از آن به صورت خودکار به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که روش تغییر یا ثبت کد IB در بروکری که انتخاب کرده‌اید را به شما نشان خواهد داد. برای مثال عکس زیر مربوط به بروکر نیکس است.

تغییر آی بی در بروکر نیکس
در آخر بروکر نیکس را به ایران ریبیت متصل کنید.

بعد از اینکه فرایند را در بروکرتان به پایان برسانید، سیستم دریافت ریبیت شما فعال خواهد شد. پس شما به راحتی ظرف کمتر از 5 دقیقه می‌توانید عضو هر بروکری که باشید، دریافت ریبیت خود را فعال کنید تا از طریق سایت ایران ریبیت بین 55 تا 85% از هزینه‌های معاملاتی را در قالب ریبیت پس بگیرید.

چطور از بروکر نیکس کش بک یا ریبیت بیشتری دریافت کنیم؟

برای دریافت ریبیت و کش بک بعد از انجام مراحل بالا، باید یک پنل کاربری در سایت ایران ریبیت ایجاد کنید. تمام کش بک دریافتی شما در پنل تان خواهد آمد و شما می‌توانید به صورت روزانه آن را برداشت نمایید. ایران ریبیت جز معدود مستر آی بی هایی است که تا 55% بیشتر از حد معمول به شما ریبیت پرداخت می‌کند.

جهت دریافت ریبیت از بروکر نیکس روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر نیکس خواندیم

همان‌طور که در مقاله ریبیت بروکر نیکس خواندیم، این کارگزاری بسته به سطح گردش مالی که انجام می‌دهید از 1.5 دلار تا 9 دلار به ازای معاملات هر کاربر بدون هیچ محدودیتی به شما ریبیت پرداخت خواهد کرد. برای دریافت ریبیت باید از لینک یا کد همکار یک مستر آی بی بزرگ مانند ایران ریبیت استفاده کنید.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *