4.7/5 - (3 امتیاز)

ریبیت بروکر اوربکس

بروکر اوربکس دارای طرح ویژه‌ای است که به زیر مجموعه آی بی ها این امکان را می‌دهد که تا سقف 8 دلار به ازای هر لات معامله خود ریبیت دریافت کنند. اگر بخواهید از این طریق از بروکر اوربکس درآمد کسب کنید باید یا با لینک یک IB ثبت نام کنید و یا کد معرف آن IB را به عنوان معرف خود وارد کنید.

ریبیت یا کش بک بروکر اوربکس

ریبیت یا کش بک چیست؟

ریبیت یا کش بک، به پرداختی از طرف کارگزاری گفته می‌شود که به دلیل گردش مالی یا جذب مشتری جدید برای بروکر به شما پرداخت می‌کند. اگر بخواهید بهتر بدانید که ریبیت یا کش بک چیست؟ باید بگوییم، زمانی که شما به عنوان زیر مجموعه یک همکار IB با کارگزاری‌ها همکاری می‌کنید، می‌توانید به ازای هر لات معامله‌ای که زیرمجموعه‌های شما انجام می‌دهند، دریافتی داشته باشید.

کش بک بروکر اوربکس

در بروکر Orbex امکان دریافت کش بک به صورت مستقیم از معاملات خودتان وجود ندارد، اما اگر بخواهید کش بک یا ریبیت دریافت کنید باید حتماً عضوی از زیرمجموعه یک IB در بروکر اوربکس شوید. از این طریق می‌توانید به ازای هر میزان فعالیت خود دریافتی داشته باشید. پرداختی‌ها بسیار منظم و به صورت آنی انجام خواهد شد و در سیستمی که بروکر اوربکس دارد مانیتور کردن فعالیت و میزان ریبیت دریافتی خود به صورت آنلاین انجام می‌شود. اگر نمیدانید IB چیست به مقاله IB در فارکس چیست؟ مراجعه کنید.

مقدار ریبیت در بروکر اوربکس

برای دریافت ریبیت یا کش بک باید ابتدا به عنوان یک زیر مجموعه IB ثبت نام کنید. برای اینکار می‌توانید ایران ریبیت را انتخاب کنید. اگر قبلا در این بروکر ثبت نام کرده باشید فقط کافی است که کد معرف ایران ریبیت را وارد کنید. میزان حداکثر پرداختی به ازای هر لات معامله 1 مشتری، حدود 8 دلار خواهد بود.

در بروکر اوربکس می‌توانید از طریق طرح همکاری که از سال 2021 شروع شده است، به ازای هر لات معامله 8 دلار ریبیت دریافت کنید. کش بک به صورت مستقیم در این کارگزاری وجود ندارد و سیستم کش بک یا ریبیت فقط از طریق تبدیل شدن به زیر مجموعه یک IB امکان پذیر است.

دریافت ریبیت یا کش بک اوربکس

در بروکر اوربکس می‌توانید از طریق طرح همکاری که از سال 2021 شروع شده است، به ازای هر لات معامله 8 دلار ریبیت دریافت کنید. کش بک به صورت مستقیم در این کارگزاری وجود ندارد و سیستم کش بک یا ریبیت فقط از طریق تبدیل شدن به زیر مجموعه یک IB امکان پذیر است.

مراحل دریافت ریبیت از بروکر اوربکس

زمانی که شما می‌خواهید ایران ریبیت را به عنوان IB خود انتخاب کنید، لازم است در سایت ایران ریبیت ثبت نام کنید تا بتوانید در پنل کاربری خود ریبیت دریافتی را مشاهده کرده و آن را برداشت کنید. ما در این مطلب ثبت نام در ایران ریبیت را به شما آموزش خواهیم داد:

قدم اول ثبت نام در ایران ریبیت

برای ثبت نام در سایت ایران ریبیت کافی است به آدرس https://panel.iranrebate.com/login مراجعه کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود. ابتدا شماره تماس خود را وارد کنید تا کد تایید برایتان ارسال شود سپس کد تایید را وارد کنید.

مرحله اول ثبت نام در پنل ایران ریبیت
برای شروع دکمه ثبت نام در منوی سایت را برنید و شماره تماس خود را در این صفحه وارد کنید

در آخر باید یک ایمیل و رمز عبور تعیین کنید و روی دکمه ثبت و ورود کلیک نمایید تا ثبت اولیه شما انجام شود.

مرحله دوم ثبت نام در پنل ایران ریبیت
در مرحله دوم ثبت نام باید ایمیل و رمز عبور وارد کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

بعد از اتمام مراحل گفته شده دسترسی شما به داشبورد ایجاد می‌شود.

قدم دوم نحوه کار با پنل ایران ریبیت

بعد از ثبت نام وارد پنل کاربری می‌شوید که به شکل زیر است، از منوی سمت راست می‌توانید به کلیه خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

صفحه داشبورد پنل ایران ریبیت
مشاهده میزان ریبیت دریافتی در داشبورد ایران ریبیت

مهم‌ترین بخش برای کار کردن در سایت ایران ریبیت انتخاب بروکرتان است، برای این کار از منوی سمت راست روی گزینه بروکر کلیک کنید تا فهرست بروکرها را ببینید و بروکر مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بروکرهای ایران ریبیت
در این بخش باید بروکر خودتان را انتخاب کنید.

سپس به صفحه زیر منتقل خواهید شد، اگر هنوز در بروکر مدنظر ثبت نام نکرده‌اید می‌توانید از طریق لینکی که در مرحله اول قرار داده شده این کار را انجام دهید. اگر هم ثبت نام کرده‌اید، شماره اکانت خود در بروکر را در باکس مرحله دوم وارد نمایید، سپس با کلیک روی دکمه «افزودن حساب» مرحله اتصال را تکمیل کنید تا به مرحله بعدی بروید. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، برای دریافت ریبیت بروکر اوربکس باید مراحل داخل تصویر را طی کنید.

دریافت ریبیت از بروکر اوربکس
3 مرحله بالا را برای دریافت ریبیت از بروکر اوربکس انجام دهید.

بعد از آن به صورت خودکار به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که روش تغییر یا ثبت کد IB در بروکری که انتخاب کرده‌اید را به شما نشان خواهد داد. برای مثال عکس زیر مربوط به بروکر اوربکس است.

تغییر آی بی در بروکر اوربکس
در آخر بروکر اوربکس را به ایران ریبیت متصل کنید.

بعد از اینکه فرایند را در بروکرتان به پایان برسانید، سیستم دریافت ریبیت شما فعال خواهد شد. پس شما به راحتی ظرف کمتر از 5 دقیقه می‌توانید عضو هر بروکری که باشید، دریافت ریبیت خود را فعال کنید تا از طریق سایت ایران ریبیت بین 55 تا 85% از هزینه‌های معاملاتی را در قالب ریبیت پس بگیرید.

چطور از بروکر اوربکس کش بک یا ریبیت بیشتری دریافت کنیم؟

اگر قصد دارید بیشتر از عددهای اعلام شده، کش بک یا ریبیت از بروکر اوربکس دریافت کنید، می‌توانید از طریق ایران ریبیت این کار را انجام بدهید، برای این کار کافی است در ایران ریبیت ثبت نام کنید و بروکر اوربکس را انتخاب نمایید. پس از آن دریافتی ریبیت شما از این بروکر تا 55% بیشتر افزایش خواهد یافت.

جهت دریافت ریبیت از بروکر اوربکس روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در مقاله ریبیت اوربکس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله متوجه شدید، بروکر اوربکس از طریق تبدیل شدن به زیرمجموعه یک IB تا 8 دلار به ازای هر لات معامله به شما کش بک پرداخت می‌کند. اگر هم بخواهید این عدد را بالاتر ببرید، می‌توانید تا 55% بیشتر آن را افزایش دهید، به شرطی که از طریق ایران ریبیت اقدام کنید.

_c5819616-f511-46f1-98ac-322fe5a16cef

همین حالا ریبیت خود را فعال کنید!

جهت مشاوره و دریافت ریبیت فرم زیر را پرکنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم دریافت ریبیت مقالات

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *