5/5 - (2 امتیاز)

استاد فرزانه خاکپاش

فارکس بازاری خشن، پر از تنش و استرس است که به خصوص در سال‌های آغازین یادگیری، ظرفیت تحمل بسیار بالا و اعصابی پولادین را می‌طلبد. کاری که تصور می‌شود بیشتر با خوی و خصلت‌های مردانه می‌تواند سازگاری داشته باشد تا روح و روان لطیف زنانه، اما به رغم چنین تصوری، زنان بسیاری در این بازار فعالیت دارند و حتی برخی نیز مانند «نورا بیسترا» در رده‌ی اساتید بزرگ فارکس در سبک RTM + Supply and Demand می‌درخشند.

فرزانه خاکپاش

در ایران نیز خانم‌های زیادی در فارکس حضور دارند و برخی نیز دوره‌های آموزشی ارائه می‌کنند که خانم خاکپاش یکی از آن‌ها است. فرزانه خاکپاش یکی از مدرس‌های بازار فارکس است که در شبکه‌های اجتماعی نیز حضور پررنگی دارد. او چند مجموعه آموزشی را در کانال یوتیوب خود منتشر کرده است، کارنامه‌ا‌ی که در ظاهر پربار به نظر می‌رسد.

در ابتدا اگر می‌خواهید می‌توانید مقاله مزایا و معاملات فارکس را مطالعه کنید.

نگاهی به بیوگرافی خانم خاکپاش

درباره‌ی زندگی‌نامه خانم خاکپاش اطلاعات چندانی در دسترس نیست و خودش نیز در ویدیوهای آموزشی خود به این موضوع هیچ اشاره‌ای نمی‌کند. او کانال یوتیوب خود را در ۱۸ تیر ۱۴۰۰ دایر کرده است. هم‌اکنون حدود ۸۵ ویدیو در کانال او قرار داد.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

رزومه فرزانه خاکپاش

فرزانه خاکپاش در کانال یوتیوب خود چندین مجموعه آموزشی عرضه کرده است که عبارتند از:

 1. صفر تا صد کندل‌ها، شامل یک ویدیو؛
 2. NFT بسازیم و بفروشیم، شامل ۶ ویدیو؛
 3. کیف پول Safepal Wallet، شامل ۵ ویدیو؛
 4. آموزش ایچیموکو، شامل ۱۱ ویدیو؛
 5. معرفی سایت‌ها، شامل یک ویدیو؛
 6. چند نکته، شامل ۳ ویدیو؛
 7. صفر تا صد ترید، شامل ۱۱ ویدیو؛
 8. صفر تا صد فارکس، شامل ۱۵ ویدیو؛
 9. آموزش تحلیل فاندامنتال، شامل ۱۸ ویدیو؛
 10. تحلیل فارکس و کریپتو،  شامل ۲ ویدیو؛
 11. روانشناسی بازار، شامل یک ویدیو.

خانم خاکپاش در مجموع حدود ۸۵ ویدیوی آموزش در کانال یوتیوب خود منتشر کرده است که همه آن‌ها را می‌توانید به رایگان تماشا یا دانلود کنید.

حوزه فعالیت خانم خاکپاش

حوزه فعالیت خانم خاکپاش، بازارهای مالی است. از ویدیوهای او مشخص می‌شود که در زمینه ارزهای دیجیتال و بازار فارکس فعالیت دارد. اکثر ویدیوهای او به تحلیل فاندامنتال اختصاص دارد. همچنین یک دوره آموزشی ایچیموکو نیز ارائه داده است.

سبک کاری خانم خاکپاش

خانم خاکپاش بیشتر به حوزه تحلیل فاندامنتال علاقه دارد. دوره «آموزش تحلیل فاندامنتال» او که شامل ۱۸ ویدیو است می‌تواند یکی از مهم‌ترین دستاوردهای او در این زمینه باشد. دوره دیگر خانم خاکپاش «صفر تا صد فارکس» نام دارد. خانم خاکپاش در دوره «صفر تا صد ترید» نیز درباره تاثیر عوامل فاندامنتالی صحبت می‌کند. ایشون یک دوره دیگر نیز با موضوعیت ایچیموکو منتشر کرده است.

استراتژی خانم خاکپاش

خانم خاکپاش، همان‌طور که اشاره شد بیشتر به تحلیل فاندامنتال علاقه دارد و فاندامنتالیست‌ها نیز معمولا براساس اخبار و سیاست‌های بانک‌های مرکزی تصمیم به خرید یا فروش می‌گیرند. بنابراین مانند تکنیکالیست‌ها دارای استراتژی خاص نیستند.

راه ارتباطی خانم خاکپاش

خانم خاکپاش علاوه بر یوتیوب در تلگرام و اینستاگرام نیز حضور دارد که می‌توانید با سرچ نام او به انگلیسی به کانال و پیچ ایشان دسترسی پیدا کنید.

یوتیوب فرزانه خاکپاش
khakpash crypto صفحه اصلی خانم خاکپاش برای آموزش فارکس و کریپتو است.

همانطور که می‌بینید یوتیوب اصلی خانم خاکپاش برای آموزش یوتیوبی است که در بالا قرار داده‌ایم:

آیا استاد خاکپاش کلاهبردار است؟

خانم خاکپاش ـ تا جایی که ایران ریبیت اطلاع دارد- تاکنون فعالیتی مبنی بر کلاهبرداری نداشته است.

چرا دوره جامع معامله گری خانم خاکپاش؟

اگر شما تازه با بازار فارکس و ارزهای دیجیتال آشنا شده و به مباحث مقدماتی فاندامنتال علاقه‌ دارید، ویدیوهای خانم فرزانه خاکپاش می‌تواند این اطلاعات را با زبانی بسیار ساده و خودمانی در اختیار شما قرار دهد.

آنچه در مقاله خانم فرزانه خاکپاش خواندیم:

خانم فرزانه خاکپاش در زمینه ارزهای دیجیتال، فارکس و ایچیموکو، ویدیوهایی در سطح مبتدی را ارائه می‌دهد. او به تحلیل فاندامنتال علاقه دارد و فاندامنتالیست‌ها نیز معمولا براساس اخبار و سیاست‌های بانک‌های مرکزی تصمیم به خرید یا فروش می‌گیرند، بنابراین مانند تکنیکالیست‌ها دارای استراتژی خاصی نیستند.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *