5/5 - (1 امتیاز)

استاد امیر رشیدی

امیر رشیدی جوان خوش ذوقی است که علاوه بر معامله‌گری در بازار فارکس، آموزش معامله‌گری در فارکس را نیز انجام می‌دهد. او تعدادی از ویدیوهای دوره آموزشی خود را به رایگان در کانال یوتیوب خود منتشر کرده است و در شبکه‌های اجتماعی حضور فعالی دارد. یکی از برنامه‌های او گردآوری بهترین تریدرهای ایران و در یک مکان و زیر یک سقف است که مشخص نیست تا چه اندازه در این کار موفق خواهد شد. در ادامه بیشتر با این فعال بازارهای مالی آشنا خواهید شد.

امیر رشیدی

نگاهی به بیوگرافی امیر رشیدی

امیر رشیدی می‌گوید:«اصلا فکر نکنید من از همون اول شاگرد اول بودم بلکه از بچه‌های ردیف آخر بودم که شب امتحان درس می‌‎خوندم و معلم تازه بعد از امتحان‌ می‌فهمید که درباره من اشتباه کرده!»

رشیدی زمانی تصمیم می‌گیرد درس بخواند و پس از مشورت با چند نفر تصمیم می‌گیرد آنقدر درس بخواند که در کنکور رشته پزشکی قبول شود. او دو سه سال پشت سر هم شبانه روز درس می‌خواند، اما در رشته پزشکی قبول نمی‌شود تا این که در حین درس خواندن و در زمان استراحت با بورس ایران آشنا می‌شود و شروع به یادگیری می‌کند. چندی بعد  با بازار جهانی فارکس آشنا می‌شود و تصمیم می‌گیرد روش معامله‌گری در فارکس را یاد بگیرد، اما تمرکز اصلی او هنوز روی درس خواندن است تا بتواند در رشته پزشکی قبول شود. پس از سه سال تلاش فراوان و نتیجه ناموفق تصمیم می‌گیرد در رشته‌ای تحصیل کند که با بازارهای مالی ازجمله بورس و فارکس مرتبط باشد لذا رشته «مدیریت مالی» را انتخاب کرده و ادامه تحصیل می‌دهد.

در ضمن تحصیل در دانشگاه به شغل‌های زیادی از جمله خرما فروشی، بوتیک آنلاین و… نیز می‌پردازد، اما از نظر سود مالی به موفقیت چندانی دست پیدا نمی‌کند تا این که تمام تمرکز خود را روی فارکس می‌گذارد. کلاس‌ها و دوره‌های زیادی را می‌بیند و شبانه روز تمرین می‌کند تا این که سرانجام قبل از تمام شدن تحصیلاتش در بازار فارکس موفق به سودآوری می‌شود و به قول خودش در سن ۲۲ سالگی درآمد او از بازار فارکس به قدری افزایش می یابد که به چند برابر درآمد یک پزشک می‌رسد.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله مزایا و معایب معاملات فارکس را مطالعه کنید.

حوزه فعالیت امیر رشیدی

امیر رشیدی به معامله‌گری در بازار فارکس علاقه دارد و همچنین شاگردانی را نیز آموزش می‌دهد. در آموزش‌های خود به پرایس اکشن علاقه دارد. او در ویدیوهای آموزشی به سراغ تحلیل تکنیکال نمی‌رود و شاگردان خود را مستقیما وارد دنیای پرایس اکشن می‌کند. رشیدی در بیوگرافی خود در اینستاگرام عکسی از روی جلد کتاب معروف  «تحلیل تکنیکال» نوشته «جان مورفی» را قرار داده و توصیه می‌کند که به هیچ عنوان به طرف این کتاب نروید.

این موضوع بیانگر این است که رشیدی هیچ اعتقادی به تحلیل تکنیکال ندارد و تنها پرایس اکشن را برای ورود به معامله‌گری در بازار فارکس کافی می‌داند. او در ویدیوهای آموزشی خود نیز به هیچ عنوان از اندیکاتورها و اسیلاتورهای تحلیل تکنیکال بهره نمی‌برد و حتی کندل استیک‌ها را نیز از دید پرایس اکشنی مورد بررسی قرار می‌دهد.

سبک کاری امیر رشیدی

امیر رشیدی تا جایی که از ویدیوهای او می‌توان پی برد، برای معامله‌گری در بازار فارکس از پرایس اکشن بهره می‌برد. او در ویدیوهای آموزشی خود به هیچ عنوان به سراغ مفاهیم پایه و پس از معرفی بازار به سراغ آموزش سایت تریدینگ ویو می‌رود. در ادامه انواع جفت ارز را معرفی می‌کند و سپس به سراغ کندل استیک می‌رود. در درس‌های بعدی پس از آموزش تایم فریم و انواع سفارشات، به مفاهیم عرضه و تقاضا می‌پردازد و سپس سوئینگ‌ها را آموزش می‌دهد. شاید تاکید زیاد او روی مباحث عرضه و تقاضا بیانگر این موضوع باشد که با سبک عرضه و تقاضا و اسمارت مانی و همچنین تلفیقی از این دو سبک کار می‌کند.

استراتژی امیر رشیدی

در حال حاضر دوره آموزشی رشیدی به کامل در دسترس قرار ندارد تا بتوان درباره استراتژی‌های مورد استفاده او اظهار نظر کرد، اما اگر سبکی که آموزش می‌دهد اسمارت مانی یا تلفیقی از عرضه و تقاضا و اسمارت مانی باشد، می‌توان حدس زد که با استراتژی‌های موجود در این دو سبک به معامله‌گری می‌پردازد.

امیر رشیدی می‌گوید که در دوره آموزشی، شاگردانش با سه سبک معامله‌گری «استراتژی لیکوئیدیتی»، «استراتژی ولیوم» و «استراتژی سشن» آشنا شده و به مرحله سوددهی مستمر خواهند رسید. مدت دوره آموزش و تمرین تا رسیدن به سوددهی مستمر برای افراد مبتدی تا کسانی که در بازار فارکس تجربه مناسبی دارند، اما هنوز به سود مستمر نرسیده‌اند، از چند ماه تا یک سال متفاوت است. استراتژی به اصطلاح «ولیوم» او شاید نشانگر علاقه بیشتر او به سبک عرضه و تقاضای آلفونسو باشد که از نقاط چرخش قیمت و اطلاعات نقدینگی برای استراتژی‌های خود بهره می‌برد.

راه ارتباطی امیر رشیدی

برای ارتباط و همچنین شرکت در دوره آموزشی فارکس امیر رشیدی می‌توانید در کانال تلگرام او عضو شده و سپس به پشتیبان کانال پیام دهید تا شرایط تهیه دوره را برای شما اعلام کند. اینستاگرام امیر رشیدی هم اطلاعات خوبی دارد که می‌توانید دنبال کنید.

آیا امیر رشیدی کلاهبردار است؟

امیر رشیدی تاکنون از نظر کلاهبرداری هیچگونه سوء سابقه ندارد و در فضای مجازی نیز تا جایی که ما اطلاع داریم کسی از او شکایتی ندارد.

چرا دوره جامع معامله گری امیر رشیدی؟

امیر رشیدی اگرچه برخی از ویدیوهای آموزشی خود را به رایگان منتشر می‌کند، اما دوره کامل آموزشی او رایگان نیست و تعداد ویدیوهایی نیز که در کانال یوتیوب او منتشر شده‌اند، درواقع به عنوان نمونه‌هایی از دوره آموزشی هستند تا شما با سبک آموزشی او مقداری آشنایی پیدا کنید.

تاکنون، شاگردان او از سبک آموزشی و میزان پیشرفت در امر معامله‌گری در بازار فارکس، از او رضایت دارند و کیفیت آموزش‌های پرایس اکشن رشیدی توانسته نظر دانشجویان را جلب کند. شما نیز می‌توانید برای آشنایی بیشتر با سبک آموزشی و کیفیت آن به ویدیوهای رایگان او در کانال یوتیوب وی مراجعه کنید.

آنچه در مقاله امیر رشیدی خواندیم:

امیر رشیدی ظاهرا فقط در زمینه بازار فارکس فعالیت می‌کند. این مدرس و معامله‌گر معتقد است که برای تریدر شدن نیاز به داشتن هوش استثنایی و زرنگ بودن نیست، زیرا هر کسی در یک زمینه استعداد بیشتری دارد. او علاوه بر معامله‌گری ظاهرا کلاس‌های حضوری و آنلاین آموزشی نیز دارد. دوره آموزش فارکس او رایگان نیست، اما بنابر گفته شاگردانش، کیفیت آموزش‌های او ارزش هزینه کردن دارد و تاکنون کسی از آن‌ها ناراضی بوده است.

_c5819616-f511-46f1-98ac-322fe5a16cef

همین حالا ریبیت خود را فعال کنید!

جهت مشاوره و دریافت ریبیت فرم زیر را پرکنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم دریافت ریبیت مقالات

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *