واریز و برداشت ریالی با ایران ریبیت

آسان‌، سریع و بدون هزینه تراکنش!

با سرویس واریز و برداشت ایران ریبیت، به راحتی حساب بروکر خود را شارژ کنید و به ترید بپردازید.

بروکر معتبر
0 +
مشتری فعال
0 +
واریز روزانه
0 +

مثل آب خوردن واریز و برداشت ریالی کن!

1
با تیم پشتیبانی ما در تلگرام ارتباط برقرار کنید.
2
راهنمایی لازم برای واریز یا برداشت را دریافت کنید.
3
حساب ریالی یا کیف پول دلاری شما سریعا شارژ میگردد.

همین حالا شروع کنید!

اولین قدم برای انجام واریز و برداشت ریالی ارتباط با کارشناس مربوطه در تلگرام است.

درباره ایران ریبیت بیشتر بدانید

واریز و برداشت به بروکر ها برای اغلب معامله گران کاری دشوار، هزینه بر و همراه با خطاهای فراوانی روبرو است. ایران ریبیت برای کاربران خود و سایر فعالان بازار مالی این امکان را فراهم کرده تا واریز و برداشت ریالی بدون کمیسیون به صورت امن و سریع میسر گردد. با خدمات سپرده و برداشت ایران‌ریبیت، کاربران ما می‌توانند با اطمینان، امور مالی خود را مدیریت کنند.
Show More/Hide Section

نمایش بیشتر

نظر کاربران، اعتبار ایران ریبیت

ایران ریبیت چطور به شما کمک می کند؟

همین حالا با تکمیل فرم زیر شروع کنید!

فرم واریز و برداشت ریالی

چه ساعتی از شبانه روز برای تماس با شما مناسب‌تر است؟

واریز و برداشت ریالی

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران ایرانی که می‌خواهند با خیال راحت ترید کنند، واریز و برداشت ریالی است. به دلیل تحریم‌ها ما ایرانیان داخل کشور به روش‌های بین‌المللی دسترسی نداریم، بنابراین بهترین روش ما این است که از طریق ریالی بتوانیم واریز و برداشت را انجام دهیم. ما در این مقاله به شما خواهیم آموخت که چطور واریز و برداشت ریالی را انجام دهید. با ما همراه باشید.

سایت واریز و برداشت ریالی

هم زمان با رشد بروکرهایی که به کاربران ایرانی خدمات می‌دهد، وب‌سایت‌ها و شرکت‌های واسطی برای تسهیل جریان واریز و برداشت ریالی پدید آمدند. این شرکت‌ها یا به صورت همکاری یا به صورت صرافی کمک می‌کنند که کاربران داخل کشور، دیگر نیاز به ثبت نام در یک سیستم پرداخت بین‌المللی نداشته باشند. بلکه بتوانند به راحتی از داخل ایران با کارت به کارت کردن واریز و برداشت خود را انجام دهند. در حال حاضر مهم‌ترین این شرکت‌ها شامل موارد زیر هستند:

  • شرکت ایران ریبیت؛
  • شرکت تاپ چنج؛
  • شرکت فارسی چنج؛
  • شرکت اف ایکس- آی آر؛
  • شرکت ایران بورس آنلاین.

البته علاوه بر این شرکت‌ها، برخی از بروکرها نیز فرایند واریز و برداشت ریالی را انجام می‌دادند، یعنی خودشان سیستمی طراحی کرده‌اند که واریز و برداشت ریالی را از طریق حواله بانکی از داخل خود بروکر انجام دهند.

واریز و برداشت ریالی برای بروکرها

در میان روش‌هایی که در بالا گفته شد به جز ایران ریبیت، بقیه روش‌ها نیاز به ثبت نام مجزا در سایت واسط دارند. یعنی شما باید یک بار در یک سایت دیگر مثلاً تاپ چنج ثبت نام کنید، آنجا احراز هویت نموده و پول خود را هر بار اول به صرافی منتقل کنید. بعد از طریق بروکر فرایند واریز را انجام داده و دوباره به سایت آن بروید و فرایند را ادامه دهید. این کار تا حدودی شرایط را سخت و زمان‌بر می‌کند.

اما در ایران ریبیت این‌طور نیست. شما به کانال تلگرام اختصاصی آن پیام می‌دهید، شماره حسابتان در بروکر را اعلام کرده و پول را به ایران ریبیت به صورت کارت به کارت منقل می‌کنید و ایران ریبیت نیز به صورت آنی حساب شما را شارژ می‌کند. فرایند برداشت نیز به همین راحتی است، پس بهتر است از ایران ریبیت برای واریز و برداشت ریالی خود استفاده کنید.

کارمزد واریز و برداشت ریالی

میزان کارمزد به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلاً باید ببینید خود بروکر که چه میزان کارمزد می‌گیرد. عموماً برای واریز کارمزد دریافت نمی‌شود، اما برای برداشت برخی از بروکرها کارمزد دارند. همچنین کارمزد واریز و برداشت ریالی به روشی که از آن استفاده می‌کنید، بستگی دارد. مثلاً در فارسی چنج و همچنین تاپ چنج باید کمیسیونی بین 1 تا 0.5% پرداخت کنید، اما در ایران ریبیت هیچ‌گونه کمیسیونی از شما کسر نمی‌شود. البته در نظر داشته باشید شبکه بانکی کشور نیز به صورت اختصاصی هزینه‌ای برای نقل و انتقال پول دارد که از شما دریافت خواهد کرد.

مدت زمان انتقال واریز و برداشت ریالی

مدت زمان واریز و برداشت نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل میزان پول است. زمانی که حجم پول بالا باشد، عموماً زمان بیشتری برای تایید آن، محاسبه می‌شود. مثلاً هنگام برداشت این زمان بیشتر خواهد شد. اگر حجم پول بالایی را بخواهید برداشت کنید، فقط چند روز زمان در خود بروکرتان طی خواهد شد تا همه چیز تایید شود، اما به صورت کلی، برداشت از حساب بین 1 تا 7 روز زمان‌بر است و زمان واریز بین 1 ساعت تا 24 ساعت.

واریز و برداشت ریالی سریع

همان‌طور که توضیح دادیم روش‌های مختلفی برای واریز و برداشت ریالی سریع وجود دارد، اما بهترین آن‌ها استفاده از ایران ریبیت است. ایران ریبیت کمترین مراحل پروتکل واریز و برداشت را دارد و این فرایند را به صورت آنی انجام می‌دهد. زمانی که به طول می‌انجامد، فقط از سمت بانک و بروکر خواهد بود. پس اگر زمان واریز و برداشت برای شما مهم است، بهتر است از روش واریز و برداشت از طریق کانال تلگرام ایران ریبیت استفاده کنید.

واریز و برداشت ریالی بدون احراز هویت

تمامی روش‌های واریز و برداشت شامل مراحل احراز هویت هستند، اما برخی از آن‌ها احراز هویت ساده‌تری دارند. مثلاً تاپ چنج مراحل احراز هویت پیچیده و زمان‌بری مانند یک کارگزاری دارد، اما در ایران ریبیت هنگام واریز اصلاً نیاز به احراز هویت ندارید. برای برداشت نیز، باید در مرتبه اول فقط یک کارت ملی به آن‌ها ارائه کنید و دیگر نیاز به تکرار آن ندارید.

آنچه در مقاله واریز و برداشت ریالی خواندیم:

در این مقاله متوجه شدیم که امروزه روش‌های بسیار زیادی در اختیار کاربران ایرانی است تا بتوانند از طریق واریز و برداشت ریالی پول خود را جابجا کنند. شرکت‌های بزرگی مانند ایران ریبیت، تاپ چنج، فارسی چنج و … وجود دارد که فرایند واریز و برداشت را به صورت ریالی مستقیم یا غیرمستقیم برای کاربران داخل کشور انجام می‌دهند، تا چالش ایجاد حساب در شرکت‌های خارجی را نداشته باشند.

واریز و برداشت ریالی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های تریدرهای داخل کشور است که امروزه توسط شرکت‌های مختلفی مانند ایران ریبیت و تاپ چنج برطرف شده است تا ایرانیان بتوانند از داخل کشور به صورت کارت به کارت حسابشان را شارژ کنند یا از حسابشان برداشت نمایند.

ممکن است برای شما هم سوال باشد!