4/5 - (4 امتیاز)

ریبیت بروکر کپیتال اکستند

بروکر کپیتال اکستند دارای دو طرح برای پرداخت کش بک یا ریبیت به معامله گران معمولی و همچنین افرادی است که قصد دارند به عنوان زیر مجموعه مستر آی بی ها در این کارگزاری فعالیت کنند. سقف دریافت ریبیت یا کش بک در بروکر کپیتال اکستند 500 دلار CPA و 20 دلار ریبیت است که جزییات آن در طرح پرداخت ریبیت به صورت کامل آمده است.

ریبیت یا کش بک بروکر کپیتال اکستند

 ریبیت یا کش بک چیست؟

زمانی که شما معامله می‌کنید، کمیسیون و اسپردی بابت هر ترید به عنوان هزینه معاملاتی پرداخت می‌کنید، بسیاری از این کارگزاری‌ها این بخش از هزینه‌های معاملاتی را در قالب ریبیت یا کش بک به شما باز‌می‌گرداند. حالا که متوجه شدید ریبیت یا کش بک چیست؟ می‌توانید با برنامه‌ریزی درآمد خود را از این بخش افزایش دهید.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

کش بک بروکر کپیتال اکستند

در بروکر CapitalXtend به کاربران معمولی کش بک پرداخت می‌شود. شما پس از سنجش میزان حجم معاملات خود در 3 سطح دسته‌بندی خواهید شد. در سطح 1 به ازای هر لات معامله 2 دلار، در سطح 2 به ازای هر معامله 2.5 دلار و در سطح 3 به ازای هر لات معامله 3 دلار کش بک دریافت خواهید کرد.

مقدار ریبیت در بروکر کپیتال اکستند

اما اگر به دنبال درآمد بیشتر از بروکر کپیتال اکستند هستید، می‌توانید به عنوان زیر مجموعه یک مستر IB بزرگ با این مجموعه همکاری کنید.این مستر آی بی ها به دلیل قدرت مالی و قرارداد همکاری قوی که دارند می توانند کمک کنند تا شما به صورت دائمی ریبیت دریافت کنید. اگر نمیدانید IB چیست به مقاله IB در فارکس چیست؟ مراجعه کنید.

در بروکر کپیتال اکستند شما می‌توانید به عنوان زیر مجموعه یک IB یا تریدر معمولی، کش بک یا ریبیت دریافت کنید، برای این کار لازم است در این کارگزاری ثبت نام کنید کد معرف یک آی بی بزرگ مانند ایران ریبیت را وارد کنید. اگر هم بخواهید از تریدهای خود، کش بک بگیرید، می‌توانید تا سقف 3 دلار برای هر لات معامله کش بک دریافت کنید.

دریافت ریبیت یا کش بک کپیتال اکستند

مراحل دریافت ریبیت از طریق زیرمجموعه در بروکر کپیتال اکستند آسان است، ابتدا یک آی بی مانند سایت ایران ریبیت را انتخاب کنید. اگر هم قبلا ثبت نام کرده اید. کد معرف را از سایت ایران ریبیت گرفته و در بخش معرف سایت کپیتال اکستند وارد کنید.

مراحل دریافت ریبیت از بروکر کپیتال اکستند

زمانی که شما می‌خواهید ایران ریبیت را به عنوان IB خود انتخاب کنید، لازم است در سایت ایران ریبیت ثبت نام کنید تا بتوانید در پنل کاربری خود ریبیت دریافتی را مشاهده کرده و آن را برداشت کنید. ما در این مطلب ثبت نام در ایران ریبیت را به شما آموزش خواهیم داد:

قدم اول ثبت نام در ایران ریبیت

برای ثبت نام در سایت ایران ریبیت کافی است به آدرس https://panel.iranrebate.com/login مراجعه کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود. ابتدا شماره تماس خود را وارد کنید تا کد تایید برایتان ارسال شود سپس کد تایید را وارد کنید.

مرحله اول ثبت نام در پنل ایران ریبیت
برای شروع دکمه ثبت نام در منوی سایت را برنید و شماره تماس خود را در این صفحه وارد کنید

در آخر باید یک ایمیل و رمز عبور تعیین کنید و روی دکمه ثبت و ورود کلیک نمایید تا ثبت اولیه شما انجام شود.

مرحله دوم ثبت نام در پنل ایران ریبیت
در مرحله دوم ثبت نام باید ایمیل و رمز عبور وارد کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

بعد از اتمام مراحل گفته شده دسترسی شما به داشبورد ایجاد می‌شود.

قدم دوم نحوه کار با پنل ایران ریبیت

بعد از ثبت نام وارد پنل کاربری می‌شوید که به شکل زیر است، از منوی سمت راست می‌توانید به کلیه خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

صفحه داشبورد پنل ایران ریبیت
مشاهده میزان ریبیت دریافتی در داشبورد ایران ریبیت

مهم‌ترین بخش برای کار کردن در سایت ایران ریبیت انتخاب بروکرتان است، برای این کار از منوی سمت راست روی گزینه بروکر کلیک کنید تا فهرست بروکرها را ببینید و بروکر مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بروکرهای ایران ریبیت
در این بخش باید بروکر خودتان را انتخاب کنید.

سپس به صفحه زیر منتقل خواهید شد، اگر هنوز در بروکر مدنظر ثبت نام نکرده‌اید می‌توانید از طریق لینکی که در مرحله اول قرار داده شده این کار را انجام دهید. اگر هم ثبت نام کرده‌اید، شماره اکانت خود در بروکر را در باکس مرحله دوم وارد نمایید، سپس با کلیک روی دکمه «افزودن حساب» مرحله اتصال را تکمیل کنید تا به مرحله بعدی بروید. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، برای دریافت ریبیت بروکر کپیتال اکستند باید مراحل داخل تصویر را طی کنید.

دریافت ریبیت از بروکر کپیتال اکستند
3 مرحله بالا را برای دریافت ریبیت از بروکر کپیتال اکستند انجام دهید.

بعد از آن به صورت خودکار به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که روش تغییر یا ثبت کد IB در بروکری که انتخاب کرده‌اید را به شما نشان خواهد داد. برای مثال عکس زیر مربوط به بروکر کپیتال اکستند است.

تغییر آی بی در بروکر کپیتال اکستند
در آخر بروکر کپیتال اکستند را به ایران ریبیت متصل کنید.

بعد از اینکه فرایند را در بروکرتان به پایان برسانید، سیستم دریافت ریبیت شما فعال خواهد شد. پس شما به راحتی ظرف کمتر از 5 دقیقه می‌توانید عضو هر بروکری که باشید، دریافت ریبیت خود را فعال کنید تا از طریق سایت ایران ریبیت بین 55 تا 85% از هزینه‌های معاملاتی را در قالب ریبیت پس بگیرید.

چطور از کپیتال اکستند کش بک یا ریبیت بیشتری دریافت کنیم؟

همان‌طور که گفتیم سقف پرداختی ریبیت در بروکر کپیتال اکستند محدود است، اما روشی وجود دارد که از طریق آن می‌توانید تا 55% بیشتر ریبیت دریافت کنید. برای این کار کافی است بعد از معرفی ایران ریبیت به عنوان آی بی خود، در سایت ایران ریبیت ثبت نام کنید تا ریبیت تان را بتوانید دریافت کنید.

جهت دریافت ریبیت از بروکر کپیتال اکستند در تلگرام به پشتیبانی پیام دهید.

آنچه در مقاله ریبیت کپیتال اکستند خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله ریبیت کپیتال اکستند خواندیم، شما می‌توانید تا 3 دلار برای هر لات معامله به عنوان تریدر معمولی کش بک دریافت کنید. همچنین اگر به عنوان زیر مجموعه یک IB در این بروکر کار کنید، می‌توانید بالای 500 دلار در ماه به روش‌های مختلف به دلیل ثبت نام و فعالیت زیرمجموعه‌های خود ریبیت دریافت کنید. این کار درآمدهای جانبی شما از فعالیت در فارکس را افزایش خواهد داد.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *