5/5 - (1 امتیاز)

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

کارگزاری آمارکتس برای اینکه همه کاربران بتوانند واریز و برداشت ساده‌ای داشته باشند، روش‌های بسیار گوناگون و متنوعی را در این زمینه در نظر گرفته است. در این مطلب قصد داریم به صورت کامل روش های واریز و برداشت در آمارکتس را برای شما شرح دهیم.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

آموزش واریز و برداشت بروکر آمارکتس

به طور کلی کاربران برای اینکه بتوانند به واریز و برداشت در بروکر آمارکتس دسترسی داشته باشند، بعد از ثبت نام اولیه باید احراز هویت خود را تکمیل کنند. سپس می‌توانند به راحتی از طریق روش‌های مشخص‌شده در این کارگزاری واریز و برداشت انجام دهند.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس
برای واریز و برداشت در بروکر آمارکتس باید ابتدا احراز هویت خود را در این بروکر تکمیل کنید.

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید روش‌های برداشت و واریز وجه در بروکر آمارکتس نشان داده شده است که ما در ادامه همین مطلب هر کدام را به صورت کامل و جداگانه شرح خواهیم داد.

واریز و برداشت از طریق روش ریالی در بروکر آمارکتس

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این بروکر، امکان واریز و برداشت ریالی آمارکتس است که کار تریدرهای ایرانی را به شدت آسان کرده است. شما می‌توانید به عنوان یک کاربر از داخل ایران از طریق کارت به کارت فرایند انتقال پول خود را در آمارکتس انجام دهید. برای این کار ابتدا وارد پنل کاربری خودتان شوید. روی واریز وجه کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود:

واریز و برداشت ریالی در بروکر آمارکتس
ابتدا باید کیف پول خود را که قرار است پول به آن واریز شود را انتخاب کنید، سپس برای انتقال وجه از گزینه‌های زیر آن روی موارد دیگر بزنید

همان‌طور که می‌بینید در گزینه اول ابتدا باید کیف پول خود را که قرار است پول به آن واریز شود را انتخاب کنید، سپس برای انتقال وجه از گزینه‌های زیر آن روی موارد دیگر بزنید و در فیلد زیری واریز ریالی را انتخاب کنید. بعد از آن مبلغ واریزی را نوشته و روی دکمه “واریز وجه” کلیک کنید. اگر اولین بار است که این کار را انجام می‌دهید باید منتظر بمانید تا مدیر حسابتان با شما تماس بگیرد و باقی مراحل از جمله شماره کارت واریزی و … را با شما هماهنگ کند. برداشت ریالی نیز کاملاً از همین روش انجام می‌شود.

در کارگزاری آمارکتس کاربران ایرانی می‌توانند از طریق واریز و برداشت ریالی، تاپ چنج یا ارزهای دیجیتال، نقل و انتقال پول خود را انجام دهند.

واریز و برداشت در آمارکتس از طریق تتر

برای واریز و برداشت از طریق تتر مانند روش بالا از پلن کاربری خود به صفحه‌ای که تصویر آن در بالا بود وارد می‌شوید و روش واریز یا برداشت را روی تتر می‌گذارید. در تتر می‌توانید پروتکل انتقال را روی USDT (ERC-20) — ETHEREUM و USDT (TRC-2) — TRON قرار دهید.

اگر می‌خواهید تتر را با پروتکل ERC-20 ارسال کنید، در صفحه‌ی پرداخت پروتکل ETHEREUM را انتخاب کنید. سپس شماره‌ی کیف پولی را مشاهده می‌کنید که تنها با استفاده از پروتکل ERC-20 می‌توان به آن ارز ارسال کرد. شما تنها یک بار می‌توانید از این کیف پول استفاده کنید. اگر می‌خواهید تتر را با استفاده از پروتکل TRC-20 ارسال کنید، در صفحه‌ی پرداخت پروتکل TRON را انتخاب کنید، سپس، مقدار تتر مورد نیاز را با پروتکل TRON ارسال نمایید.

در صورت رعایت نکردن شرایط بالا، کارگزاری تضمین نمی‌کند که مبالغ برای آن‌ها ارسال شده است.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس از طریق تتر
واریز و برداشت از طریق تتر در بروکر آمارکتس یکی از روش‌هایی است که برای کاربران ایرانی جذاب است.

سپس در این بخش پروتکل را روی ETHEREUM یا TRON بگذارید و در ادامه به کیف پول خود بروید و انتقال را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر می‌تواند مقاله واریز و برداشت در آمارکتس با تتر را مطالعه کنید.

واریز و برداشت از طریق بیت کوین در بروکر آمارکتس

برای بیت کوین نیز بعد از مراجعه به پنل کاربری خود، روی واریز یا برداشت کلیک کنید تا وارد صفحه زیر شوید. در اینجا کیف پول را انتخاب کرده، سپس روش بیت کوین را انتخاب نمایید و بعد از وارد کردن مبلغ به صفحه بعدی بروید.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس از طریق بیت کوین
برای شارژ با بیت کوین باید شماره حساب و روش بیت کوین را وارد کنید.

سپس برای واریز، آدرس کیف پول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و به مدت 15 دقیقه نرخ بیت کوین ثابت می‌ماند تا انتقال شما انجام شود. 

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس با بیت کوین
بعد از انجام واریز و برداشت از طریق بیت کوین یک پیام تایید برای شما ارسال می‌شود.

زمانی که انتقال شما موفقیت‌آمیز شود، یک پیام به شما ارسال خواهد شد.

واریز و برداشت در آمارکتس از طریق تاپ چنج

واریز و برداشت از طریق تاپ چنج در آمارکتس یکی دیگر از روش‌هایی مورد استفاده کاربران ایرانی است. برای واریز و برداشت در آمارکتس با تاپ چنج می‌توانید از پنل کاربری خود وارد بخش واریز یا برداشت شوید. روی گزینه موارد دیگر کلیک کنید و تاپ چنج را انتخاب نمایید، سپس حسابی که قرار است پول به آن واریز شود را انتخاب کرده، مبلغ را وارد کنید و به مرحله بعدی بروید.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس از طریق تاپ چنج
واریز و برداشت در بروکر آمارکتس از طریق تاپ چنج یکی از بهترین روش های واریز وجه است.

در مرحله بعدی شما به درگاه وب سایت تاپ چنج متصل خواهید شد و می‌توانید واریز خود را تکمیل کنید. روش برداشت نیز دقیقاً به همین شکل انجام می‌شود.

قوانین مربوط به مباحث مالی در آمارکتس

زمانی که می‌خواهید تجارت خود را در یک بروکر انجام دهید، بهتر است تا تمامی قوانین مربوط به نقل و انتقال پول را در آن بروکر بدانید تا از مشکلاتی که می‌تواند در آینده برای سرمایه شما اتفاق بیفتد جلوگیری کنید. ما در این پاراگراف می‌خواهیم برخی از مهم‌ترین قوانین در این زمینه را برای شما بازگو کنیم:

  • اگر حساب معاملاتی شما با ارزی غیر از ارز پایه شارژ شود، نرخ تبدیل از طریق قیمتی که در خود شرکت مشخص می‌شود، اعمال خواهد شد.
  • اگر برداشت نیز با ارزی دیگر از ارز پایه انجام شود باز هم نرخ تبدیل از طریق قیمت خود شرکت تعیین می‌شود.
  • به هیچ وجه نباید واریز و برداشت را با حساب بانکی شخص ثالث انجام دهید.
  • درخواست‌های انتقال وجه مشتری در محدودیت زمان مشخص شده برای هر سیستم پرداخت پردازش می‌شود، با این حال در برخی موارد زمان انتقال ممکن است تا پنج (5) روز کاری افزایش یابد.
  • هر حساب معاملاتی را که با یک روش پر می‌کنید، باید برداشت نیز با همان روش در همان حساب انجام شود.

آنچه در مقاله واریز و برداشت در بروکر آمارکتس خواندیم:

همان‌طور که در مقاله آموزش واریز و برداشت بروکر آمارکتس خواندیم، در این کارگزاری روش‌های بسیار متعددی از جمله روش ریالی، تاپ چنج و انواع ارز دیجیتال برای نقل و انتقال پول کاربران وجود دارد. شما بعد از احراز هویت می‌توانید به تمامی این روش‌ها دسترسی داشته باشید. فقط دقت کنید، مثلاً زمانی که از طریق واریز و برداشت ریالی می‌خواهید دلار را به حساب بانکی داخل ایران خود منتقل کنید، نرخ تبدیل دلار به ریال در داخل آمارکتس محاسبه می‌شود. بنابراین برای جلوگیری از این سردرگمی بهتر است ایرانیان از طریق تاپ چنج واریز و برداشت خود را انجام دهند.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *