4.7/5 - (3 امتیاز)

ماشین حساب فارکس برای اندروید

ماشین حساب‌های فارکس، به سیستم‌های خودکار محاسباتی گفته می‌شود که ساختار آن‌ها شبیه به ماشین‌ حساب است و با وارد کردن اطلاعات مدنظر، مواردی را که می‌خواهید برای شما محاسبه می‌کند. برای آشنایی بیشتر با ماشین حساب فارکس برای اندروید با ما همراه شوید.

ماشین حساب فارکس برای اندروید

انواع ماشین حساب فارکس برای اندروید

تریدرها می‌خواهند خیلی سریع پارامتر خاصی را قبل از معامله خود محاسبه کنند. مثلاً نیاز دارند ریسک به ریوارد را به دست بیاورند، یا ارزش پیپ بر اساس نوع ارز و میزان حرکت.

ماشین حساب فارکس یرای سیستم عامل اندروید
ماشین حساب فارکس برای سیستم عامل اندروید کمک میکند تریدرها سریعتر محاسبات خود را انجام دهند.

برای این کار ماشین حساب‌های اختصاصی محاسباتی برای اندروید وجود دارد که کمک می‌کند در چند ثانیه، با وارد کردن پارامترهای خود، محاسبه را انجام دهید. انواع ماشین حساب‌های فارکس برای اندروید به شرح زیر است:

 • ماشین حساب مقدار پیوت پوینت
 • ماشین حساب فیبوناچی
 • ماشین حساب ریسک به ریوارد
 • ماشین حساب مقدار پیپ
 • ماشین حساب تبدیل واحد پولی
 • ماشین حساب مارجین
 • ماشین حساب دراودان
 • ماشین حساب سود
 • ماشین حساب لوریج
 • و …

اکثر این ماشین حساب‌ها را خود کارگزاری‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد. 

ماشین حساب فارکس برای اندروید ابزاری کمکی هست که کمک می‌کند بتوانید موارد مهمی که در معاملات به محاسبه آن‌ها نیاز دارید را خیلی سریع و بدون خطا محاسبه کنید.

دانلود ماشین حساب فارکس برای اندروید

ماشین حساب‌های فارکس به این صورت هستند که تقریباً همگی به صورت آنلاین کار می‌کنند، یعنی نیازی به دانلود یا نصب روی دستگاه خاصی ندارند و با مراجعه به صفحه آن‌ها، می‌توانید با آن ماشین حساب کار کنید. اما اگر بخواهید یکی از ماشین حساب‌های فارکس را روی موبایل خود نصب نمایید، می‌توانید به صورت اختصاصی نام آن را در Google Play جستجو کرده و آن را برای اندروید دانلود کنید. در ادامه بهترین ماشین حساب های فارکس برای اندروید را برای شما آورده ایم: 

 1. Forex Calculators
 2. FX Calculators
 3. SureShotFX
 4. STINU-Position Size Calculator

در تصویر زیر شما محیط ماشین حساب فارکس محاسبه پوزیشن سایز  برای اندروید را می‌بینید.

ماشین حساب فارکس برای اندروید
ماشین حساب فارکس اندرویدی برای مجاسبه پوزیشن سایز یا همان حجم معاملات

همانطور که در تصویر بالا دیدید شما می‌توانید با احتساب درصد ریسک و استاپ لاس، میزان حجم مورد نیاز برای معامله را محاسبه کنید.

ماشین حساب فارکس آنلاین

اگر شما جز کسانی هستید که نمیخواهید از اپلیکیشن برای محاسبات خود استفاده کنید می‌توانید از ماشین حساب فارکس سایت ایران ریبیت استفاده کنید. ماشین حساب های آنلاین فارکس ایران ریبیت عبارتند از:

 1. ماشین حساب محاسبه پبپ
 2. ماشین حساب محاسبه سود و ضرر
 3. ماشین حساب محاسبه لات
 4. ماشین حساب محاسبه مارجین

شما می‌توانید برا اساس نیاز خود از ماشین حساب های فارکس استفاده کنید.

آنچه در مقاله ماشین حساب فارکس برای اندروید خواندیم:

همان‌طور که در مقاله ماشین حساب فارکس اندروید خواندیم، ماشین حساب‌های فارکس ابزاری هستند که به شما در محاسبات سریع پارامترهای مد نظرتان کمک می‌کنند. این ماشین حساب‌ها می‌توانند مواردی چون ریسک به ریوارد، ارزش هر پیپ، نرخ برابری، مارجین، دراودان و … را محاسبه کنند. اکثر ماشین حساب‌های فارکس به صورت آنلاین کار می‌کنند و نیازی به دانلود و نصب ندارند. اما ممکن است بتوانید برخی از نسخه‌های آن‌ها را برای دانلود روی موبایل نسخه اندروید خود پیدا کنید.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *