5/5 - (1 امتیاز)

لیست بروکرهای رگوله شده 2024 برای ورود به بازار فارکس

انتخاب بروکر معتبر و رگوله شده یکی از دغدغه های همیشگی تریدرهای ایرانی می باشد. معامله گران ایرانی همیشه با مشکلاتی مثل تحریم و احراز هویت مواجه هستند. ما در این مقاله لیست بروکرهای رگوله شده 2024 برای ورود به بازار فارکس را بررسی می کنیم.

لیست بروکرهای رگوله شده 2024 برای ورود به بازار فارکس

لیست بروکرهای رگوله شده 2024

مهم‌ترین ویژگی که هنگام انتخاب بروکر باید در نظر داشته باشید، رگوله بودن آن است تا مطمئن شوید که در یک کارگزاری دارای مجوز و تحت نظارت فعالیت می‌کنید. ما در ادامه این مقاله، فهرستی از بهترین بروکرهای رگوله شده در سال 2024 به شما ارائه خواهیم داد که کاربران ایرانی می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

بروکر های رگوله شده 2024 عبارت اند از:

 1. بروکر وی تی مارکتس (Vt Markets) یک کارگزاری حرفه‌ای است که در سال 2015 راه‌اندازی شده است، این بروکر استرالیایی دارای رگوله‌های معتبری چون ASIC، FSCA و FSC است.
 2. بروکر اس تی پی تریدینگ (STP Trading) یک کارگزاری NDD است که در سال 2019 در کشور سنت لوشیا راه‌اندازی شده است. این بروکر دارای رگوله M.I.S.A به شماره ثب  HY00523403 از کشور موالی است.
 3. بروکر آلپاری (Alpari) در سال 1998 راه‌اندازی شده و جزء امن‌ترین و معتبرترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان محسوب می‌شود. این بروکر دارای رگوله‌های مختلفی از جمله MISA، CySEC و FSC است.
 4. بروکر آمارکتس (AMarkets) در سال 2007 در سنت وینسنت به ثبت رسیده و توانسته رگوله‌های معتبری چون FSASVG، Financial Commission و FSC را دریافت کند.
 5. بروکر لایت فایننس (LiteFinance) را می‌توان یکی از معتبرترین کارگزاری فارکس برای ایرانیان دانست که در سال 2005 تاسیس شده و مجوز فعالیت خود را از رگولیشن‌های MiFID و CySEC دریافت نموده است.

  توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 6. بروکر ارانته در سال 2018 در کشور قبرس تاسیس شده است و مجوز فعالیت خود را از دو رگوله CySEC, FSA دریافت نموده است.
 7. بروکر یو اس جی (USG) یک کارگزاری استرالیایی است که در سال 2005 راه‌اندازی شد و مجوز فعالیت خود را از رگولیشن‌های معتبری چون FCA, ASIC, SVG دریافت کرده است.
 8. بروکر اوتت مارکتس (Otet Markets) یک کارگزاری تازه‌تاسیس است که سال 2023 ایجاد شده و تحت شماره مجوز HY00523012 تحت نظر رگولیشن Comoros فعالیت می‌کند.
 9. بروکر دلتا اف ایکس (DeltaFX) در سال 2002 در منطقه آفشور سنت وینسنت تاسیس شده است و دارای رگوله‌های FSASVG, BVIFSC, Financial Commission می‌باشد.
 10. بروکر اف ایکس چویس FxChoise در سال 2010 راه‌اندازی شده است و توانسته رگوله FSC را دریافت نماید.

در پایان پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بروکرها مقاله انواع بروکر ها در فارکس کدامند را مطالعه کنید.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *