5/5 - (2 امتیاز)

حساب های بروکر لایت فایننس

حساب‌های معاملاتی بروکر لایت فایننس را می‌توانید با پرداخت 10 دلار برای حساب سنت یا 50 دلار برای حساب کلاسیک و ECN ایجاد کنید، حساب‌های معاملاتی این بروکر محدود به همین سه مورد است که تا حدود زیادی نیازهای معامله گران را برطرف می‌کند. برای اینکه بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید، ما در ادامه مقاله به صورت کامل حساب‌های معاملاتی بروکر لایت فایننس را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

انواع حساب معاملاتی در بروکر لایت فایننس

انواع حساب های بروکر لایت فایننس

بروکر لایت فایننس دارای 3 نوع حساب معاملاتی که هرکدام ویژگی‌ها و مشخصات خاص خودش را دارد. شما با بررسی کامل جداول این حساب‌ها، می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام یک از حساب‌های معاملاتی در بروکر Litefinance برای شما مناسب است. همچنین امکان ایجاد چند حساب هم‌زمان را نیز خواهید داشت. انواع حساب در بروکر لایت فایننس عبارتند از:

  1. حساب سنت
  2. حساب ECN
  3. حساب کلاسیک

در ادامه به بررسی بیشتر این حساب ها میپردازیم:

حساب سنت

حساب معاملاتی سنت به حسابی گفته می‌شود که واحد آن به سنت است و شما با پرداخت حداقل 10 دلار می‌توانید آن را ایجاد کنید. این حساب ویژه افراد مبتدی است که نمی‌خواهند ریسک زیادی کنند، تنها مشکل حساب سنت لایت فایننس بالا بودن سطح اسپرد آن است. برای آشنایی بیشتر با حساب سنت بروکر لایت فایننس به جدول زیر مراجعه کنید.

ویژگی

مشخصات

اسپرد

شناور، از ۳ پیپ

کمیسیون

ندارد

نوع اجرا

MARKET EXECUTION

پلتفرم

MT4/MT5

اهرم

۱:۲۰۰ تا ۱:۱

ارز پایه حساب

سنت دلار، سنت یورو

حداقل سپرده

۱۰ دلار

حساب اسلامی

دارد

تجارت اجتماعی

در دسترس

اندازه‌ی لات

۱۰۰۰

مینیمم استاپ

۰.۰۱

حداقل حجم

۰.۰۱

حداکثر حجم

۱۰۰

حداکثر تعداد سفارشات

۳۰۰

سطح کال مارجین

٪۱۰۰

سطح استاپ اوت

٪۵۰

حساب ECN

یکی از جذاب‌ترین حساب‌ها در بروکر لایت فایننس حساب ECN است که اسپرد آن از 0 پیپ به صورت شناور شروع می‌شود، میزان کمیسیون این حساب نیز بسیار پایین است و شما آن را می‌توانید با پرداخت 50 دلار ایجاد کنید. حساب ECN لایت فایننس از سرعت و دقت بالایی در اجرای دستورات برخوردار است. اگر نیاز دارید که بدانید حساب ECN چیست یا اینکه چگونه کار می‌کند به مقاله حساب ECN چیست؟ مراجعه کنید. مشخصات این حساب در ادامه آمده است.

ویژگی

مشخصات

اسپرد

شناور، از ۰ پیپ

کمیسیون

از ۰.۲۵ دلار برای هر لات

نوع اجرا

MARKET EXECUTION

پلتفرم

MT4/MT5

اهرم

۱:۱۰۰۰ تا ۱:۱

ارز پایه حساب

USD, EUR

حداقل سپرده

۵۰ دلار

نرخ ٪ در سال

۲.۵%

حساب اسلامی

دارد

تجارت اجتماعی

در دسترس

اندازه‌ی لات

۱۰۰۰۰۰

مینیمم استاپ

۰.۰۱

حداقل حجم

۰.۰۱

حداکثر حجم

۱۰۰

حداکثر تعداد سفارشات

۵۰۰

سطح کال مارجین

٪۵۰

سطح استاپ اوت

٪۲۰

حساب کلاسیک

حساب کلاسیک ویژه کاربران معمولی است که تجربه ترید کردن را دارند. این حساب را می‌توان با 50 دلار ایجاد کرد و محدودیتی در STOP و سطوح LIMIT ندارد. مشخصات بیشتر حساب کلاسیک لایت فایننس در جدول زیر آمده است.

ویژگی

مشخصات

اسپرد

شناور، از ۱.۸ پیپ

کمیسیون

ندارد

نوع اجرا

MARKET EXECUTION

پلتفرم

MT4/MT5

اهرم

۱:۱۰۰۰ تا ۱:۱

ارز پایه حساب

USD, EUR

حداقل سپرده

۵۰ دلار

نرخ ٪ در سال

۰%

حساب اسلامی

دارد

تجارت اجتماعی

در دسترس

اندازه‌ی لات

۱۰۰۰۰۰

مینیمم استاپ

۰.۰۱

حداقل حجم

۰.۰۱

حداکثر حجم

۱۰۰

حداکثر تعداد سفارشات

۳۰۰

سطح کال مارجین

٪۱۰۰

سطح استاپ اوت

٪۲۰

بروکر لایت فایننس دارای 3 حساب معاملاتی مختلف است که تریدرها با دیدن مشخصات آن می‌توانند یکی از حساب‌های سنت، حساب ECN و یا حساب کلاسیک را انتخاب کنند. برای ایجاد این حساب‌ها بین 10 تا 50 دلار باید واریزی داشته باشید که برای کاربران ایرانی اعداد بسیار مناسبی است.

مقایسه حساب‌های بروکر لایت فایننس

تعداد کم حساب‌های معاملاتی بروکر لایت فایننس سبب شده تا مقایسه آن‌ها نیز آسان‌تر شود، اگر شما کاربر مبتدی و تازه‌وارد به دنیای فارکس هستید می‌توانید حساب معاملاتی سنت را ایجاد کنید که ریسک بسیار کمی برای شما دارد. اما اگر می‌خواهید در سطح بالاتری ترید کنید، حساب کلاسیک با 50 دلار واریزی و اسپرد شناور از 1.8 پیپ برای شما جذاب‌تر است.

اما کاربران حرفه‌ای و بخصوص اسکلپرها که می‌خواهند اسپرد کمتری داشته باشند می‌توانند حساب ECN بروکر لایت فایننس را ایجاد کنند. این حساب نیاز به پرداخت 50 دلار واریزی دارد و اسپرد آن از 0 پیپ شروع می‌شود، البته این حساب دارای کمیسیون است که باید آن را در معاملات خود در نظر بگیرید. برای اطلاعات بیشتر راجب اهرم حساب‌های این بروکر می‌توانید مقاله لوریج بروکر لایت فایننس را مطالعه کنید. اگر به دنبال بهترین حساب این بروکر برای اسکالپ هستید، مقاله بهترین حساب بروکر لایت فایننس برای اسکالپ را مطالعه کنید.

حساب مجازی یا دمو بروکر لایت فایننس

وقتی می‌خواهید یک حساب معاملاتی از بروکر لایت فایننس را انتخاب کنید، باید ابتدا بتوانید آن را در بازار تست کنید. برای اینکه نیاز نباشد روی پول خود ریسک کنید، می‌توانید حساب دمو لایت فایننس را ایجاد کنید. حساب دمو به شما این امکان را می‌دهد که بدون پول واقعی تمامی شرایط بازار را بسنجید و بتوانید استراتژی معاملاتی خود را به راحتی تست کنید.

حساب بدون سواپ لایت فایننس

حساب بدون سواپ به مدل حسابی گفته می‌شود که اگر یک روز کامل یا بیشتر معاملات شما در آن باز باشد، شامل بهره شبانه یا سواپ نمی‌شود، برای اینکه در بروکر Litefinance بتوانید حساب اسلامی داشته باشید، باید به بخش پروفایل خود مراجعه کنید و سپس روی گزینه «Islamic account application» یا درخواست حساب اسلامی کلیک کنید. سپس درخواست شما برای کارشناسان ارسال خواهد شد و در نهایت حساب اسلامی برای شما تایید می‌شود به این معنا که هر حساب معاملاتی که ایجاد کنید طبق جدول و مشخصات بالا امکان بدون سواپ بودن را خواهد داشت.

حساب کپی ترید بروکر لایت فایننس

در بروکر لایت فایننس زمانی که یکی از حساب‌های معاملاتی بالا را باز کردید، می‌توانید آن را به حساب کپی ترید تبدیل کنید، به این معنا که به‌عنوان سرمایه‌گذار حساب معاملاتی خود را به یک حساب تریدر برتر متصل کنید تا معاملات او برای شما کپی شود، یا اگر خودتان یک تریدر حرفه‌ای هستید، می‌توانید معاملات خود را در معرض دید دیگران قرار دهید تا آن‌ها حسابشان را به شما معرفی کنند و بتوانید از این راه سود کسب کنید.

همچنین اگر نیاز دارید راجب حذف حساب در بروکر لایت فایننس اطلاعات کسب کنید، می‌توانید به مقاله حذف حساب در بروکر لایت فایننس مراجعه کنید.

آنچه در بررسی حساب‌های بروکر لایت فایننس خواندیم

همان‌طور که در بررسی حساب‌های بروکر لایت فایننس خواندیم، در این کارگزاری سه حساب معاملاتی سنت، ECN و کلاسیک وجود دارد. برای تست این حساب‌ها می‌توانید از حساب مجازی آن‌ها استفاده کنید. همچنین اگر می‌خواهید حساب معاملاتی شما بدون سواپ و بهره شبانه باشد، از پروفایل خود درخواست اسلامی شدن اکانت خود را بدهید. ما سعی کردیم در جدول بالا کلیه مشخصات مورد نظر یک تریدر که برای ایجاد حساب به آن‌ها نیاز دارد را بررسی کنیم تا شما بتوانید راحت‌تر درباره ایجاد یک حساب معاملاتی در بروکر لایت فایننس تصمیم بگیرید.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

۲ دیدگاه

  • حساب مجازی یا دمو بروکر لایت فایننس چه فایده ای داره؟ بنظرتون این حساب مناسب معامله گران مبتدی هستش که افراد با کسب تجربه های مختلف معاملاتی در بازار پیشرفت کنند؟

    • سلام و عرض ادب، حساب مجازی یا دمو این دسترسی را به شما می دهد که بدون پول حقیقی تمامی شرایط بازار را بسنجید و بتوانید استراتژی معاملاتی خود را به راحتی آزمایش کنید.
      این حساب برای افراد مبتدی بسیار مفید است و باعث رشدشون در بازارهای فارکس میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *