5/5 - (1 امتیاز)

سی تریدر لایت فایننس + مزایا استفاده از سی تریدر

کارگزاری لایت فایننس، 3 پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4/5 و سی تریدر را به کاربران خود برای اتصال به بازار ارائه می‌دهد. سی تریدر یک پلتفرم جذاب و کاربرپسند با گرافیک حرفه‌ای است که دارای نسخه‌های اندروید، iOS و ویندوز است و کاربران می‌توانند در بروکر لایت فایننس آن را به عنوان پلتفرم معاملاتی خود انتخاب کنند.

سی تریدر لایت فایننس

سی تریدر لایت فایننس‌‌

بروکر LiteFinance، سی تریدر را به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. معامله‌گران لایت فایننس می‌توانند بر اساس فعالیت تجاری خود بدون هیچ هزینه‌ای به ویژگی‌های اساسی و پیشرفته این پلتفرم دسترسی داشته باشند.

برای دریافت سی تریدر لایت فایننس می بایست وارد سایت لایت فایننس بشوید و از منوی سمت راست گزینه Ctrader را انتخاب کنید.

سی تریدر لایت فایننس
برای دریافت سی تریدر از صفحه اصلی سایت روی گزینه Ctrader بزنید.

برای استفاده از سی تریدر در لایت فایننس، باید وارد پنل کاربری آن شوید، از منوی سمت راست روی گزینه cTrader کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود. سپس گزینه دانلود ترمینال را بزنید تا پلتفرم cTrader را دانلود نمایید و در نهایت با وارد کردن مشخصات حساب معاملاتی به بازار متصل شوید. اگر از حساب های بروکر لایت فارکس اطلاعی ندارید پیشنهاد می کنیم مقاله حساب های بروکر لایت فایننس را مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مزایای سی تریدر

اما شاید برایتان این سوال پیش بیاید که با وجود پلتفرم‌های معروفی مانند متاتریدر، چرا باید از سی تریدر برای اتصال به بازار استفاده کنیم؟ برای رسیدن به پاسخ بیایید در ادامه برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سی تریدر را با هم بررسی کنیم:

  • دسترسی مستقیم به بازار (DMA): یکی از مزیت‌های اصلی cTrader در ارائه DMA است که معامله‌گران را قادر می‌سازد تا مستقیما به ارائه‌دهندگان نقدینگی متصل شوند. این مسئله دسترسی به عمیق‌ترین استخرهای نقدینگی موجود در بازار را تسهیل می‌کند و منجر به اجرای سریع معاملات با قیمت‌های بهتر می‌شود.
  • قیمت‌گذاری شفاف: cTrader از شفافیت در قیمت‌گذاری حمایت و از معامله‌گران در برابر اسلیپیج یا لغزش قیمت محافظت می‌کند. این شفافیت معامله‌گران را قادر می‌سازد تا بر اساس اطلاعات دقیق قیمت‌گذاری، تصمیمات آگاهانه بگیرند.
  • قابلیت‌های نموداری پیشرفته: ابزارهای نموداری قوی cTrader با مجموعه‌ای متنوع از اندیکاتورها و ابزارهای کمکی، شرایط تجزیه و تحلیل عمیق بازار را تسهیل می‌کند و به معامله‌گران در شناسایی روندها، الگوها و موقعیت‌های معاملاتی کمک می‌کند.
  • رابط کاربری قابل تنظیم: یکی از ویژگی‌های متمایز cTrader رابط کاربری قابل تنظیم آن است که به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا پلتفرم را مطابق با نیازهای منحصربه‌فرد خود تنظیم کنند. این تنظیمات می‌تواند شامل اصلاح طرح‌بندی نمودار، تنظیم شاخص‌های مورد علاقه، یا پیکربندی تنظیمات اجرای سفارش باشد.

آنجه در مقاله سی تریدر لایت فایننس خواندیم:

در مقاله سی تریدر لایت فایننس فهمدیم که cTrader به طور کلی یک محیط انعطاف‌پذیر را فراهم می‌کند که نیازهای مختلف معامله‌گران را برآورده می‌کند و بروکر لایت فایننس از معدود کارگزاری‌های است که امکان استفاده از سی تریدر را برای کاربران خود فراهم کرده است.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *