5/5 - (1 امتیاز)

افتتاح حساب در ویندزور (Windsor)

کارگزاری ویندزور (Windsor) یکی از بروکرهای قدیمی و با سابقه فارکس است که به کاربران ایرانی اجازه ثبت نام و افتتاح حساب با مدارک داخلی خود را می‌دهد. این بروکر در قبرس به ثبت رسیده و از رگوله معتبر CySEC و IFSC برخوردار است. ما در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چطور در این کارگزاری افتتاح حساب کرده و احراز هویت کنید.

ثبت نام در بروکر ویندزور

بررسی بروکر Windsor

کارگزاری ویندزور در سال 1998 تاسیس شده است و در سال 2014 سعی کرد با تغییر مدیریت مرحله تازه از خدمات به کاربران را شروع کند. بررسی بروکر ویندزور نشان می‌دهد که این کارگزاری معتبر در چند کشور جهان نمایندگی دارد و رگوله‌های سطح متوسطی را دریافت کرده است. به طور کلی کارگزاری ویندزور را می‌توان یک بروکر قابل اعتماد دانست که کاربران ایرانی می‌توانند در آن ثبت نام کنند.

ثبت نام در بروکر ویندزور

برای ثبت نام در بروکر Windsor باید ابتدا به صفحه اول آن مراجعه کرده و روی گزینه ثبت نام یا Sign Up کلیک نمایید. سپس صفحه زیر برای شما باز می‌شود، در این صفحه باید کشور خود را انتخاب کنید.

ثبت نام در بروکر ویندزور
برای ثبت نام در بروکر Windsor باید ابتدا به صفحه اول آن مراجعه کرده و روی گزینه ثبت نام یا Sign Up کلیک نمایید.

اگر با VPN متصل می‌شوید ممکن است نام ایران را مشاهده نکنید، در این صورت کشور را روی Other بگذارید. سپس نام، نام خانوادگی، کد کشور، شماره تماس، ایمیل و پسورد خود را وارد نمایید. معمولاً به کاربران ایرانی از طریق تماس خودکار صوتی تماس گرفته می‌شود تا کد تایید به اطلاع آن‌ها رسیده شود. کد تایید را وارد کرده تا به پنل کاربری دسترسی پیدا کنید.

احراز هویت در بروکر ویندزور

مدارک لازم برای ثبت‌نام و احراز هویت در بروکر Windsor کارت ملی یا پاسپورت است. برای احراز هویت کافی است هنگام وارد شدن به پنل کاربری روی پیام احراز هویت کلیک کنید، در مرحله اول باید کدی که برای تایید ایمیل به شما ارسال می‌شود را وارد نمایید.

سپس در مرحله بعدی باید اطلاعات شخصی خود را همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید وارد نمایید. این اطلاعات شامل عنوان، نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و کشور محل تابعیت شما می‌شود. دقت کنید چون باید مدارکی آپلود کنید که با این مشخصات همخوانی داشته باشد، پس لازم است که آن‌ها را صحیح وارد نمایید.

احراز هویت در بروکر ویندزور
در این مرحله باید اطلاعات شخصی خود را همان‌طور که می‌بینید وارد نمایید.

مرحله سوم احراز هویت بخشی است که باید آدرس خود را به صورت کامل به همراه کد پستی وارد نمایید. در وارد کردن آدرس دقت کنید همان چیزی باشد که در مدرک تایید آدرس شما نوشته شده است.

احراز هویت در بروکر ویندزور
احراز هویت بخشی است که باید آدرس خود را به صورت کامل به همراه کد پستی وارد نمایید.

مرحله آخر احراز هویت مربوط به آپلود کردن مدارک است، ابتدا مدرکی که قرار است آپلود کنید را طبق تصویر زیر انتخاب نمایید، سپس عکس آن را آپلود کنید. دقت کنید که عکس شما باید باکیفیت و خوانا باشد. بعد از آن نیز باید شماره و تاریخ انقضایی که روی مدرک نوشته شده است را وارد کنید.

احراز هویت در بروکر ویندزور
ابتدا مدرکی که قرار است آپلود کنید را طبق تصویر زیر انتخاب نمایید، سپس عکس آن را آپلود کنید.

در پایان مدرک مربوط به محل سکونت خود که می‌تواند شامل سند، اجاره‌نامه یا فیش قبوض باشد را آپلود درو منتظر بمانید تا احراز هویت شما تأیید شود.

افتتاح حساب در بروکر ویندزور

برای افتتاح حساب معاملاتی واقعی در بروکر ویندزور باید در پنل کاربری خود، در همان صفحه اول روی “حساب حقیقی جدید” کلید کنید.

افتتاح حساب در بروکر ویندزور
برای افتتاح حساب ریل در بروکر ویندزور باید روی گزینه حساب حقیقی کلیک کنید.

سپس در صفحه بعدی باید ارز پایه و رمزی که هنگام ثبت نام انتخاب کرده‌اید را وارد نمایید و روی گزینه ایجاد حساب کلیک کنید تا حساب شما ساخته شود.

ثبت نام در بروکر ویندزور
در مرحله دوم افتتاح حساب در بروکر ویندزور باید ارز مورد نظر را انتخاب کنید.

بعد از اتمام مراحل بالا ثبت نام شما با موفقیت انجام می‌شود.

برای افتتاح حساب و ثبت نام در بروکر ویندزور می‌توانید با وارد کردن ایمیل، شماره تلفن، نام و نام خانوادگی خود یک ثبت نام اولیه انجام داده و به پنل کاربری دسترسی داشته باشید.

افتتاح حساب دمو بروکر Windsor

برای ایجاد حساب دمو، می‌توانید مانند مسیر بالا، ابتدا حساب را روی بخش دمو قرار دهید و روی افتتاح حساب دمو کلیک کنید تا وارد صفحه زیر شوید.

افتتاح حساب دمو بروکر Windsor
ابتدا حساب را روی بخش دمو قرار دهید و روی افتتاح حساب دمو کلیک کنید.

همانطور که می‌بینید ابتدا باید ارز حساب، سپس نوع حساب معاملاتی، لوریج و پسورد را وارد کرده تا حساب دمو مد نظر شما ساخته شود و مشخصات آن برای ورود به متاتریدر را مشاهده کنید.

آموزش کار با بروکر ویندزور

آموزش کار با پنل کاربری ویندزور مسئله چندان پیچیده‌ای نیست. ویندزور از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. برای مطالعه بیشتر می‌توانید به مقاله آموزش کار با بروکر ویندزور مراجعه کنید.

واریز و برداشت در بروکر ویندزور

بروکر Windsor در حال حاضر به کاربران ایرانی اجازه استفاده از سیستم Zixipay را می‌دهد، که البته قرار است به زودی روش‌های دیگری مانند ریالی و ارزهای دیجیتال به سیستم واریز و برداشت در بروکر ویندزور اضافه شود. دقت داشته باشید که برای دسترسی به این بخش حتماً باید احراز هویت خود را تکمیل کرده باشید.

آنچه در مقاله افتتاح حساب ویندزور خواندیم:

همانطور که در این مقاله آموختیم، کارگزاری ویندزور به کاربران ایرانی اجازه می‌دهد که با مدارک ملی خود از داخل ایران ثبت نام و احراز هویت خود را انجام دهند. این کارگزاری روش ثبت نام بسیار ساده‌ای دارد و با توجه به وجود زبان و پشتیبان فارسی، شرایط برای ایرانیان بسیار راحت شده است. Windsor دارای دو حساب معاملاتی است که روی پلتفرم متاتریدر ارائه می‌شود و قبل از سرمایه‌گذاری می‌توانید با ایجاد یک حساب دمو، این حساب‌ها را به صورت کامل تست کنید.

_c5819616-f511-46f1-98ac-322fe5a16cef

همین حالا ریبیت خود را فعال کنید!

جهت مشاوره و دریافت ریبیت فرم زیر را پرکنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم دریافت ریبیت مقالات

سوالات متداول
مدرک مورد نیاز ثبت نام در بروکر Windsor چیست؟

برای ثبت نام در این بروکر و احراز هویت می‌توانید از کارت ملی، گواهینامه رانندگی و همچنین پاسپورت استفاده کنید.

آیا امکان ایجاد حساب دمو در بروکر ویندزور وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید به صورت هم‌زمان چند حساب دمو برای تست حساب‌های معاملاتی بروکر ویندزور داشته باشید.

آیا کارگزاری ویندزور معتبر است؟

بله این بروکر دارای دو رگوله مهم CySEC و IFSC است که از اعتبار نسبتاً خوبی برخوردار است.

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *