واریز و برداشت ریالی در بروکر اوربکس

بروکر اوربکس در سال 2010 تاسیس شد. این بروکر از آنجا که به کاربران ایرانی اهمیت فراوانی می‌دهد، زبان فارسی و روش‌های واریز و برداشت ریالی را برای آن‌ها ایجاد کرده است تا ایرانیان داخل کشور بدون مشکل بتوانند نقل و انتقال پول را انجام دهند. ما در این مقاله این شیوه را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

واریز و برداشت ریالی در بروکر اوربکس

روش‌های واریز و برداشت در بروکر اوربکس

برای دسترسی به بخش واریز و برداشت در بروکر اوربکس ابتدا باید یک کیف پول ایجاد کنید، سپس به بخش واریز به حساب و یا برداشت بروید. در آنجا مثل عکس زیر روش‌های واریز و برداشت وجود دارد.

روش‌های واریز و برداشت
روش های زیاد واریز و برداشت ریالی در این بروکر وجود ندارد.

همان‌طور که می‌بینید در این بروکر می‌توانید از طریق کریپتو، پرفکت مانی و روش‌های واریز و برداشت ریالی این کار را انجام دهید.

بروکر اوربکس با همکاری شرکت‌هایی مانند ایران ریبیت شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران ایرانی از داخل کشور به راحتی بتوانند از طریق بانک‌های داخلی واریز و برداشت خود را به صورت ریالی انجام دهند.

واریز و برداشت ریالی از طریق ایران ریبیت در بروکر اوربکس

در بروکر اوربکس روشی جدید برای واریز و برداشت ریالی به صورت مستقیم وجود دارد. در این روش شما بدون ثبت نام در هیچ صرافی، فقط کافی است به صفحه واریز و برداشت ریالی در ایران ریبیت مراجعه کنید. این صفحه مربوط به شرکت ایران ریبیت است که کار پشتیبانی انتقال پول برای ایرانیان را انجام می‌دهد. 

شما خیلی راحت می‌توانید با واریز پول خود به حساب بانکی که در ایران به شما داده می‌شود و ارسال فیش آن برای ایران ریبیت، حساب خود را به صورت دلاری در بروکر اوربکس شارژ کنید. مراحل برداشت وجه نیز به همین سادگی امکان‌پذیر است و برداشت پول در کمترین زمان ممکن از طریق ایران ربیت صورت خواهد گرفت.

مدت زمان واریز و برداشت ریالی از بروکر اوربکس

در روش واریز و برداشت از طریق ایران ریبیت، این مجموعه به محض دریافت پول شما، آن را به سایت منتقل خواهد کرد. در برداشت نیز همین‌گونه است و به محض انجام دستور برداشت، پول برای شما واریز خواهد شد. از آنجا که در مبالغ بالا محدودیت‌های بانکی وجود دارد، ممکن است تراکنش واریز یا برداشت بین 1 ساعت تا 3 روز به طول بیانجامد.

حداقل واریز ریالی در بروکر اوربکس

حداقل واریز ریالی در بروکر اوربکس 10 دلار است. شما باید معادل ریالی 10 دلار را مطابق قیمت روز دلار که در کانال تلگرام ارائه می‌شود به حسابی که ایران ریبیت به شما داده است واریز کنید.

حداقل برداشت ریالی در بروکر اوربکس

حداقل برداشت نیز به صورت خالص 10 دلار است. یعنی با توجه به کمیسیون دریافتی سیستم انتقال پول از جمله بانک شما، مثلاً باید حداقل 11 دلار در حسابتان داشته باشید تا بتوانید 10 دلار برداشتی خود را از طریق ریالی دریافت کنید.

آنچه در مقاله واریز و برداشت ریالی در بروکر اوربکس خواندیم:

در این مقاله متوجه شدید که در بروکر اوربکس دو مدل واریز و برداشت ریالی وجود دارد. یکی از طریق فارسی چنج و دیگری از طریق ایران ریبیت. با برقراری ارتباط با پشتیبانی کانال تلگرام این دو روش می‌توانید به راحتی از طریق پرداخت محلی بانک‌های داخلی ایران، واریز و برداشت خود را انجام دهید.

_c5819616-f511-46f1-98ac-322fe5a16cef

همین حالا ریبیت خود را فعال کنید!

جهت مشاوره و دریافت ریبیت فرم زیر را پرکنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم دریافت ریبیت مقالات

سوالات متداول
حداقل واریز و برداشت ریالی از بروکر اوربکس چقدر است؟

در این بروکر شما برای واریز و برداشت حداقل عدد 10 دلار را باید انتخاب کنید، زیرا کمتر از این میزان قابل واریز و برداشت نیست.

قیمت دلار در واریز و برداشت ریالی چطور محاسبه می‌شود؟

هر روز در کانال تلگرام ایران ریبیت نرخ تبدیل دلار به ریال اعلام می‌شود که نزدیک به نرخ دلار در بازار آزاد ایران است.

زمان تراکنش واریز و برداشت ریالی در بروکر اوربکس چقدر است؟

در این بروکر تراکنش‌ها به میزان آن نیز بستگی دارد. معمولاً واریزی‌ها بین 1 ساعت تا 1 روز انجام می‌شود، اما برداشت‌ها ممکن است تا 3 روز زمان‌بر باشد.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *