5/5 - (2 امتیاز)

اسپرد و کمیسیون بروکر تریدرز وی

بروکر تریدرز وی دارای 4 حساب معاملاتی است که بیشتر آن‌ها دارای اسپرد فشرده هستند که کمترین میزان ممکن را شامل می‌شوند. در حساب ECN متاتریدر 4، متاتریدر 5 و حساب سی تریدر اسپرد از 0 پیپ شروع می‌شود. اسپرد کلیه حساب‌های بروکر تریدرز وی از نوع شناور است، یعنی اعداد اعلامی حداقل میزان اسپرد هستند و در حین بازار ممکن است تغییر کند.

اسپرد و کمیسیون بروکر تریدرز وی

اسپرد چیست؟

به فاصله قیمت بین ASK و BID در یک نماد معاملاتی، اسپرد گفته می‌شود. اسپرد با پیپ سنجیده می‌شود و جز درآمدهای بروکرهاست. حالا که متوجه شدید اسپرد چیست؟ باید حسابی را ایجاد کنید که میزان اسپرد آن با استراتژی معاملاتی شما همخوانی دارد.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

اسپرد بروکر تریدرز وی

 بروکر TradersWay دارای 4 حساب معاملاتی است که اسپرد تمامی آن‌ها به صورت شناور است. یعنی بازار مشخص خواهد کرد که در شرایط مختلف، میزان اسپرد شما روی یک نماد معاملاتی چقدر باشد. اسپرد شناور به نوع حساب معاملاتی، سشن معاملاتی، اخبار و وضعیت کلی بازار بستگی دارد.

بررسی اسپرد حساب‌های تریدرز وی

برای اینکه با عدد حداقل میزان اسپرد در بروکر تریدرز وی آشنا شوید، ما میزان اسپرد حساب‌ها را به تفکیک در ادامه مطلب ذکر خواهیم کرد:

  • حساب ECN MT4: این حساب دارای اسپرد شناور از 0 پیپ به بالا است.
  • حساب VAR MT4: این حساب دارای اسپرد شناور از 0.7 پیپ به بالا است.
  • حساب ECN MT5: این حساب دارای اسپرد شناور از 0 پیپ به بالا است.
  • حساب CT MT4: این حساب دارای اسپرد شناور از 0 پیپ به بالا است.

انواع اسپرد تریدرز وی

به صورت کلی دو نوع اسپرد در بین بروکر های فارکس وجود دارد، یکی اسپرد ثابت و دیگری اسپرد شناور است. تمامی حساب‌های بروکر تریدرز وی دارای اسپرد شناور هستند، یعنی در طول ساعت‌های مختلف بازار، ممکن است میزان آن‌ها تغییر کند.

اسپرد بروکر تریدرز وی در سشن های معاملاتی

همان‌طور که گفته شد، سشن های معاملاتی نقش بسیار پررنگی در میزان اسپرد دارند. اگر می‌خواهید در بروکر تریدرز وی، کمترین اسپرد ممکن را هنگام معامله کردن تجربه کنید، پیشنهاد می‌شود که در سشن های معاملاتی نیویورک و لندن تریدهای خود را انجام دهید. برای آشنایی بیشتر با سشن معاملاتی توصیه می‌کنیم مقاله سشن معاملاتی چیست؟ را مطالعه کنید.

کدام حساب اسپرد کمتری دارد؟

در بروکر تریدرز وی، حساب‌های معاملاتی ECN MT4، ECN MT5 و CT ECN دارای اسپرد 0 پیپ هستند. یعنی ممکن است لحظاتی در بازار، حتی هیچ میزان اسپردی را برای معامله خود پرداخت نکنید یا اسپرد شما نزدیک به 0 باشد. این حد از اسپرد مناسب معامله‌گرانی است که اسکلپر هستند و معاملات کوتاه مدت انجام می‌دهند. شما همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر، مقاله اسپرد در حساب ECN را مطالعه کنید. در مقاله مقایسه اسپرد بروکرها می‌توانید به بررسی اسپرد بروکرها بپردازید.

انواع حساب بروکر تریدرز وی

انتخاب حساب دریک بروکر، باید هماهنگ با نیازهای استراتژی خودتان باشد. برای اینکه بتوانید در یک نگاه، انواع حساب بروکر تریدرز وی را ببینید، ما همه آن‌ها را در جدول زیر با تمام جزییات برای شما آورده‌ایم.

مشخصات

ECN MT4

MT4 VAR

حساب vip

ECN MT5

حداقل سپرده

۱۰ دلار

۱۰ دلار

۱۰ دلار

۱۰ دلار

حداکثر سپرده

بدون محدودیت

بدون محدودیت

بدون محدودیت

بدون محدودیت

ارز حساب

USD، EUR، CAD، GBP

USD، EUR، CAD، GBP

USD، EUR، CAD، GBP، BTC

دلار آمریکا

نوع اسپرد

متغیر

متغیر

متغیر

متغیر

حداقل اسپرد

۰ پیپ

۰.۷ پیپ

۰ پیپ

۰ پیپ

اندازه لات سایز

۱ لات استاندارد (۱۰۰۰۰۰ واحد)

۱ لات استاندارد (۱۰۰۰۰۰ واحد)

۱ لات استاندارد (۱۰۰۰۰۰ واحد)

۱ لات استاندارد (۱۰۰۰۰۰ واحد)

حداقل اندازه سفارش

۰.۰۱ لات (۱۰۰۰ واحد)

۰.۰۱ لات (۱۰۰۰ واحد)

۰.۰۱ لات (۱۰۰۰ واحد)

۰.۰۱ لات (۱۰۰۰ واحد)

مقدار هر سفارش

۰.۰۱ لات (۱۰۰۰ واحد)

۰.۰۱ لات (۱۰۰۰ واحد)

۰.۰۱ لات (۱۰۰۰ واحد)

۰.۰۱ لات (۱۰۰۰ واحد)

حداکثر اهرم

۱:۱۰۰۰

۱:۱۰۰۰

۱:۱۰۰۰

۱:۵۰۰

کمیسیون

دارد

ندارد

دارد

دارد

نوع اجرا

بازار

بازار

بازار

بازار

سطح توقف

۴۰

۴۰

۴۰

۴۰

نسخه آزمایشی

دارد

دارد

دارد

دارد

ابزارهای معاملاتی

فارکس، فلزات، انرژی‌ها، شاخص‌ها، رمزارزها

فارکس، فلزات، انرژی‌ها، شاخص‌ها، رمزارزها

فارکس، فلزات، انرژی‌ها، کریپتوها

فارکس، فلزات

پلتفرم‌های معاملاتی

MetaTrader 4، MT4 Mobile Apps، MT Web Terminal، VPS
 

MetaTrader 4، MT4 Mobile Apps، MT Web Terminal VPS

متاتریدر ۵، برنامه‌های موبایل، ترمینال وب، VPS

cTrader، cTrader Web، VPS

بدون سواپ

ندارد

دارد

ندارد

غیرقابل دسترسی

بروکر تریدرز وی دارای 4 حساب معاملاتی مختلف است که همه این حساب‌ها دارای اسپرد شناور هستند. اسپرد این بروکر در حساب‌های ECNT MT4/MT5 و حساب CT ECN به میزان 0.0 پیپ در کمترین حالت ممکن است. اسپرد حساب MT4 VAR نیز حدود 0.7 پیپ است که عدد قابل قبولی محسوب می‌شود.

کمیسیون بروکر تریدرز وی

در بروکر تریدرز وی، حساب MT4 VAR کمیسیونی ندارد، اما سه حساب دیگر شامل پرداخت کمیسیون می‌شوند، میزان کمیسیون پرداختی در بروکر تریدرز وی 3 دلار به ازای هر 100 هزار دلار گردش مالی است. اگر معامله‌گر طلا هستید می‌توانید مقاله اسپرد طلا را مطالعه کنید یا اگر معامله داوجونز هستید اسپرد داوجونز را مطالعه کنید.

جهت دریافت ریبیت از بروکر تریدرز وی روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در مقاله اسپرد تریدرز وی خواندیم     

همان‌طور که در مقاله اسپرد تریدرز وی خواندیم، این بروکر دارای 4 حساب معاملاتی مختلف است که به‌جز حساب MT4 VAR با اسپرد 0.7، سه حساب معاملاتی دیگر دارای اسپرد 0 پیپ هستند. اسپرد حساب‌های بروکر TradersWay شناور است و بسته به شرایط مختلف بازار می‌تواند تغییر کند. کمیسیون نیز فقط در همین سه حساب ECN MT4/ MT5، Ct ECN وجود دارد که میزان آن 3 دلار به ازای هر 100 هزار دلار گرش مالی است.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

۲ دیدگاه

  • کدام حساب بروکر تریدرز وی اسپرد صفر دارند؟ برای اینکه کمترین اسپرد رو تجربه کنیم باید کدوم سشن رو انتخاب کنیم؟

    • سلام ناهید عزیز، در بروکر تریدرز وی، حساب‌های معاملاتی ECN MT4، ECN MT5 و CT ECN دارای اسپرد ۰ پیپ هستند. اگر می‌خواهید در بروکر تریدرز وی، کمترین اسپرد ممکن را هنگام معامله کردن تجربه کنید، پیشنهاد می‌شود که در سشن های معاملاتی نیویورک و لندن تریدهای خود را انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *