5/5 - (1 امتیاز)

سایت رتبه بندی بروکرها

انتخاب بروکر بخصوص برای کاربران تازه‌کاری که می‌خواهند معاملات خود را شروع کنند، می‌تواند تا حد زیادی چالش‌برانگیز باشد، زیرا بیش از صدها بروکر فعال وجود دارد که شما قطعا نمی‌توانید همه آنها را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دهید. به همین دلیل وب‌سایت‌های تخصصی وجود دارند که هرکدام با استفاده از تیم کارشناسی خود، فرایند بررسی بروکرها و امتیازدهی را برای مخاطبان انجام می‌دهند، پس شما کافی است برای مشاهده مشخصات و انتخاب بروکر، به این وب‌سایت‌ها مراجعه کنید.

سایت رتبه بندی بروکرها

معرفی سایت های رتبه بندی بروکرهای فارکس

بعضی از سایت ها بروکرهای فارکس را از لحاظ پارامترهایی مثل عمق بازار، حجم معاملات یک سهام و… را به خوبی بررسی کرده و دیدگاه خوبی از بازار به تریدرها می‌دهد. اگر تا به حال در مورد بروکر های فارکس تحقیق نکرده اید پیشنهاد می کنیم مقاله انواع بروکرها در بازار فارکس را مطالعه کنید. در ادامه قصد داریم مهم‌ترین وب‌سایت‌های رتبه‌بندی بروکرهای فارکس جهان را به شما معرفی کنیم.

سایت های رتبه بندی بروکرهای فارکس عبارتند از:

  • وب سایت کدام بروکر؛
  • وب سایت TrustPilot؛
  • وب سایت WikiFx.

در ادامه هر یک از سایت ها معرفی شده در بالا  را بررسی می کنیم:

وب سایت کدام بروکر

کدام بروکر را می‌توان بزرگ‌ترین مرجع تخصصی تحلیل و آنالیز کارگزاری‌های فارکس دانست که به زبان فارسی اطلاعات جامعی را درباره بروکرها به ایرانیانی که می‌خواهد در بازار فارکس فعالیت کنند ارائه می‌دهد.

بررسی وب سایت کدام بروکر
وب سایت کدام بروکر از اصلی ترین مراحع انتخاب بروکر در بین معامله گران بازار فارکس می باشد که اکثر بروکر های معتبر بازار را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد.

“کدام بروکر” به صورت روزانه بروکرها را رصد می‌کند و تمامی رفتارهای آنها را زیر نظر دارد. در بخش “بررسی بروکرهای فارکس” این وب‌سایت، شما می‌توانید جدول رتبه‌بندی و امتیازدهی کارگزاری‌ها را به صورت کامل مشاهده کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید که چه کارگزاری برای شما مناسب‌تر است.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

وب سایت TrustPilot

تراست پایلوت یک وب‌سایت بین‌المللی است که وضعیت اعتماد سنجی به کارگزاری‌ها را از طریق امتیازدهی و همچنین نظرات کاربران بررسی می‌کند.

بررسی وب سایت TrustPilot
وب سایت TrustPilot بر اساس نظرات کاربران اطلاعات خوبی را در اختیار تریدرها قرار می دهد.

در این وب‌سایت، کاربرانی که تجربه استفاده از یک بروکر را دارند به آن امتیاز داده و نظر خود را مکتوب می‌کنند تا دیگر معامله‌گران بتوانند با خواندن نظر تجربه‌گران بروکر، تصمیم‌گیری درستی درباره انتخاب کارگزاری خود بگیرند.

وب سایت WikiFx

یکی از حرفه‌ای‌ترین سیستم‌های امتیازدهی به بروکرهای فارکس در وب‌سایت WikiFx وجود دارد. وارد این وب‌سایت که بشوید و نام بروکر مد نظرتان را جستجو کنید، مشاهده خواهید کرد که یک صفحه اختصاصی برای کارگزاری وجود دارد که تمامی جوانب مختلف آن مد نظر قرار گرفته و در نهایت در هر بخش امتیازی به بروکر داده شده است.

بررسی وب سایت WikiFx
وب سایت WikiFx بر اساس نظر کاربرانش، برای هر یک از فاکتورهای از قبل مشخص شده برای بروکر ها نمره منحصر به فردی می دهد.

در این وب‌سایت همچنین به صورت مختلف وضعیت رگوله، مجوزها و کل مشخصات فنی یک بروکر آورده شده است تا کاربرانی که می‌خواهند آن بروکر را انتخاب کنند، از تمامی جنبه‌های مختلف آن آگاهی کامل داشته باشند.

آنچه در مقاله سایت رتبه بندی بروکرها خواندیم:

در مقاله سایت رتبه بندی بروکرها با مهم‌ترین سایت رتبه بندی بروکرها در فارکس آشنا شدیم و مشخصات و مزایای هر کدام را بررسی کردیم. لازم است بگوییم که اگر تریدر هستید، حتما باید از بروکرهایی استفاده کنید که دارای رگوله و مجوزات لازم هستند و حساب معاملاتی مناسب با شما را ارائه نی‌دهند.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *