5/5 - (7 امتیاز)

تخلف بروکر کلایمکس پرایم و عدم پرداخت پول مشتریان

هشدار: متأسفانه از چند ماه پیش شکایت‌هایی از طرف کاربران مبنی بر عدم پرداخت پولشان توسط کارگزاری کلایمکس به ثبت رسیده است. به مرور زمان بر تعداد افرادی که نتوانستند پول خود را از بروکر خارج کنند افزوده شده و بروکر کلایمکس با پذیرش مشکل به وجود آمده قول برطرف شدن آن در ماه‌های آتی را داده بود.

کلاهبرداری بروکر کلایمکس پرایم

طبق اعلام پشتیبانی خود بروکر کلایمکس، مشکلی در سیستم CRM این کارگزاری به وجود آمده و در حال برطرف شدن است.

اما با این حال، بعد از گذشت سه ماه از وعده بروکر کلایمکس پرایم برای حل این مشکل، پیگیری‌ها نشان می‌دهد که نه تنها این مشکل برطرف نشده، بلکه تعداد بیشتری از کاربران ایرانی این بروکر امکان برداشت از حساب خود را ندارند. به همین دلیل به کاربران ایرانی اعلام می‌کنیم که در حال حاضر بروکر کلایمکس فاقد اعتبار بوده و از هرگونه ثبت‌نام یا واریز وجه به حساب این کارگزاری جدا خودداری نمایند.

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *