سلب مسئولیت ایران ریبیت

تمامی اطلاعات و مقاله‌هایی که در وب سایت ایران ریبیت وجود دارد، صرفاً جنبه اطلاع رسانی داشته و به منزله تأیید هیچ‌کدام از کارگزاری‌های فارکس برای سرمایه‌گذاری نیست. همان‌طور که میدانید طبق قوانین فعالیت در فارکس در کشور ایران غیرقانونی محسوب می‌شود و ایران ریبیت پیشنهاد می‌کند که به دلیل شرایط قانونی و ریسک‌های موجود در بازار فارکس و سایر بازارهای مالی جهان، به هیچ‌وجه سرمایه‌گذاری نکنید.

  • ایران ریبیت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال عملکرد بروکرها، صرافی‌ها و بازارهای مالی ندارد و هرگونه کلاه‌برداری، ضرر یا خسارات وارد شده به کاربران فارکس بر عهده خودشان است.
  • تمام اطلاعات و اخباری که در ایران ریبیت درباره صرافی و بروکرها وجود دارد، صرفاً بازتاب اطلاعاتی است که خود بروکرها ارائه داده‌اند و صحت آن برعهده خود ارائه دهندگان (صرافی و بروکرها) است.
  • اطلاعات موجود در سایت ایران ریبیت ممکن است هر لحظه و بدون هیچ‌گونه اطلاعی تغییر کند یا حذف شود.
  • اطلاعات موجود در سایت ایران ریبیت به هیچ عنوان مرجع نیست و صرفاً برداشت شخصی تیم تحریریه است.
  • هیچ تضمینی برای صحیح بودن اطلاعات موجود در سایت ایران ریبیت وجود ندارد.

استفاده و خواندن اطلاعات موجود در سایت ایران ریبیت، به منزله پذیرش قوانین و موارد ذکر شده در سایت است، زمانی که شما می‌خواهید به فعالیت در بازارهای مالی بپردازید، به این معناست که خودتان علی‌رغم هشدارها مبنی بر غیرقانونی بودن فارکس؛ تمام مسئولیت را پذیرفته‌اید و ایران ریبیت به عنوان ارائه دهنده اطلاعات هیچ مسئولیتی در قبال سود، زیان و مشکلات احتمالی شما ندارد.

تمام فعالیت‌های سایت ایران ریبیت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کلیه حقوق مالکیت معنوی محتوای داخل سایت؛ برای ایران ریبیت محفوظ می‌باشد.

تبلیغات