5/5 - (5 امتیاز)

حضور بروکر اپوفایننس در اکسپو 2023 دبی

فارکس اکسپو دبی یکی از مهمترین رویدادهای نمایشگاهی مربوط به فارکس در منطقه آسیا و حتی جهان است که هرساله در شهر دبی برگزار می‌شود. در این رویداد معمولاً بروکرها، سرمایه‌گذاران، IB ها، تریدرهای حرفه‌ای و کلیه شرکت‌هایی که در حوزه فارکس فعالیت می‌کنند شرکت دارند. معمولاً در روز پایانی نمایشگاه فارکس اکسپو، برترین بروکرهای فارکس در زمینه‌های مختلف به انتخاب کارشناسان انتخاب خواهند شد و جوایزی دریافت می‌کنند.

حضور بروکر اپوفایننس در اکسپو 2023

بروکر اپوفایننس نیز امسال در تاریخ 26 و 27 سپتامبر در سالن تجارت جهانی، حضور دارد و علاقه‌مندان به آشنایی با این بروکر می‌توانند از نزدیک، از غرفه اپوفایننس دیدن کنند. از آنجا که بررسی بروکر اپوفایننس نشان داده که این بروکر یکی از معتبرترین کارگزاری‌های ارائه دهنده خدمات معامله‌گری به ایرانیان است، حضور این بروکر در نمایشگاه اکسپو 2023 می‌تواند نشان دهنده اعتبار بالای این کارگزاری باشد.

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *