5/5 - (1 امتیاز)

پروموشن های بروکر آرون گروپس

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر آرون گروپس
بونوس بدون واریز

پس از ثبت نام در بروکر آرون باید یک حساب دمو با نام NDB ایجاد کنید. این حساب از نوع Netiing است و با موجودی اولیه ۵۰ دلار و امکان استفاده از اهرم ۲۰۰ در اختیار شما گذاشته می‌شود.

مدت اعتبار: 3 آبان
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
بونوس Infinity

به ازای هر واریز 10٪ بونوس دریافت کنید! میزان حداقل واریزی برای بونوس اینفینیتی 25 دلار و سقف اعتبار دهی تا مبلغ 750 دلار است، این بونوس برای حساب‌های VIP، استاندارد و نانو فعال می‌باشد.

مدت اعتبار: 30 روز
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
بونوس راک اند رول

در طرح راک اند رول سه نماد را به صورت ماهیانه با کمیسیون سواپ صفر و همچنین اسپرد کم معامله کنید. این بونوس به صورت ماهیانه می‌باشد که نمادهایی که هر ماه اعلام می‌شوند از یکم هر ماه میلادی آغاز و تا پایان همان ماه با مشخصات ذکر شده ارائه خواهند شد. کمیسیون و سواپ برای این نمادها صفر خواهد بود و همچنین اسپرد آن‌ها نیز به طرز قابل توجهی کاهش خواهد یافت. این طرح برای حساب های معاملاتی استاندارد ، نقدی و وی آی پی فعال می‌باشد.

مدت اعتبار: 30 روز
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
بونوس حمایت از حساب‌های منفی شده

این بونوس برای حساب‌هایی است که به استاپ اوت رسیده اند یا در تراز منفی قرار دارند. بروکر آرون گروپس 20٪ اولین واریزی را به این حساب‌ها بازمیگرداند. حداقل واریز برای دریافت این پروموشن 100 دلار است.

مدت اعتبار: 15 روز
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
بونوس خوش آمد گویی

در بونوس خوش آمد گویی 25٪ اولین واریز خود را دریافت کنید! حداقل مبلغ واریزی در این بونوس 25 دلار و سقف اعتبار دهی 5000 دلار است.این بونوس برای حساب‌های VIP، استاندارد و نانو فعال می‌باشد.

مدت اعتبار: 30 روز
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
مسابقه پیش بینی قیمت

جایزه 500 دلاری برای پیش بینی درست قیمت! این مسابقه به این صورت می‌باشد که بصورت هفتگی نمادی از سوی بروکر اعلام میشود و شرکت کنندگان باید قیمت کلوز نماد اعلام شده را درست حدس بزنند تا برنده این جایزه شوند.

مدت اعتبار: 7 روز
نوع پروموشن: مسابقه
وضعیت: فعال

بونوس بروکر آرون گروپس

بروکر Aron Groups، یک بروکر تازه تاسیس است که کار خود را در سال ۲۰۲۰ آغاز کرده است. این کارگزاری با تمرکز بر جذب تریدرهای ایرانی، به سمت ارائه خدمات جذاب و مفید معامله‌گری از جمله ارائه انواع بونوس‌های تشویقی رفته است. ما در این مقاله سعی داریم وضعیت پروموشن‌ها، مسابقات و جوایز بروکر آرون گروپس را مورد بررسی قرار دهیم.

بونوس در فارکس چیست؟

به جوایز نقدی و غیر نقدی که کارگزاری‌ها در قالب پاداش به کاربران خود ارائه می‌کنند، بونوس می‌گویند. بونوس‌ها معمولاً به علت‌های مختلفی مانند مسابقات، گردش مالی، برای خوش‌آمد گویی و واریز به حساب به کاربران تعلق می‌گیرند. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ خیلی بهتر می‌توانید قبل از ثبت نام در هر کارگزاری، وضعیت بونوس‌های آن را بررسی کنید.

آموزش و مراحل دریافت بونوس آرون گروپس

دریافت بونوس در بروکر آرون گروپس بسیار ساده است، شما ابتدا باید ببینید که کدام بونوس در حال حاضر در این بروکر فعال است. برای این کار از تب “پیشنهاد ویژه” به بخش بونوس‌های سایت بروید. حالا اگر بخواهید از بونوس‌ها استفاده کنید ابتدا باید آموزش ثبت نام در بروکر آرون گروپس را دیده باشید. پس از ثبت نام نیاز به احراز هویت دارید تا بتوانید از تمام امکانات و بونوس‌های سایت استفاده کنید.

مراحل دریافت بونوس

مراحل دریافت بونوس در این کارگزاری مسئله پیچیده‌ای نیست، پس از اینکه نوع بونوس خود را انتخاب کردید باید قوانین آن را به صورت کامل بپذیرید. سپس از طریق پشتیبانی سایت می‌توانید بونوس خود را فعال کنید. برای دریافت بونوس بروکر آرون گروپس مراحل زیر را طی کنید:

  1. ثبت نام در بروکر
  2. احراز هویت
  3. انتخاب بونوس
  4. پذیرش قوانین
  5. دریافت بونوس

جوایز و پاداش بروکر آرون گروپس

عمدتاً جوایز و پاداش‌ها در بروکر Aron Groups به صورت نقدی روی حساب کاربری شما اضافه می‌شود، اما این بونوس‌ها معمولاً به صورت غیر قابل برداشت هستند. یعنی شما با آن پول فقط می‌توانید معامله کنید و اجازه برداشت آن را نخواهید داشت.

بروکر آرون گروپس یک کارگزاری تازه تاسیس است که بونوس‌های متعددی از جمله خوش‌آمد گویی، بونوس واریز، بونوس اولین واریزی و ... را به کاربران خود ارائه می‌کند. هدف آرون گروپس از اهدای این بونوس‌ها، تشویق کاربران به ثبت نام در بروکر و انجام واریزی‌های بیشتر است. معمولاً مراحل دریافت بونوس در بروکر آرون گروپس بسیار ساده است و بعد از ثبت نام با کمک پشتیبانی به راحتی می‌توانید هرکدام از بونوس‌های مد نظرتان را دریافت کنید.

بونوس‌های بروکر آرون گروپس در فارکس

بروکر آرون گروپس بونوس‌های متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

بونوس‌های بروکر آرون گروپس
بونوس‌های بروکر آرون گروپس

از جمله این بونوس‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بونوس 10% به ازای هر بار واریز
  • بونوس 20% برای اولین واریزی
  • بونوس 25% خوش‌آمد گویی
  • بونوس 100% برای مسابقه تریدرهای برتر

قوانین دریافت بونوس بروکر آرون گروپس

قوانین دریافت هر بونوس و نحوه استفاده کردن آن بسیار متفاوت است. زمانی که یک بونوس را می‌خواهید دریافت کنید، حتماً فایل قوانین آن را به صورت کامل مطالعه کنید.

نحوه واریز بونوس بروکر آرون گروپس به حساب مشتری

بونوس‌ها معمولاً به صورت خودکار به حساب مشتری واریز می‌شوند، بعد از انتخاب بونوس و هماهنگی با پشتیبانی سایت، بر اساس پروتکل موجود، معمولاً بدون اینکه شما بخواهید کاری انجام دهید، بونوس به حساب شما واریز خواهد شد.

بونوس خوش‌آمد گویی آرون گروپس

یکی از بونوس‌های مهم بروکر آرون گروپس، بونوس خوش‌آمد گویی است، در این طرح کلیه معامله‌گرانی که به تازگی به بروکر آرون گروپس پیوسته‌اند، می‌توانند 25٪ از اولین واریز خود هدیه دریافت کنند. حداقل مبلغ واریزی برای استفاده از این طرح 25 دلار (یا معادل آن به تومان) است. این پاداش به عنوان یک اعتبار قابل ضرر به حساب نانو، استاندارد، VIP معامله‌گر اضافه خواهد شد.       

مسابقات بروکر آرون گروپس

مسابقات در بروکر آرون گروپس به صورت فصلی است، یعنی هرچند مدت یک بار ممکن است مسابقه‌ای که در حال برگزاری است کاملاً تغییر کند، فعلاً در تیرماه 1402 مسابقه پیش بینی قیمت بیت کوین در جریان است که جوایزی بین 100 تا 500 دلار را به نفرات برتر این مسابقه اهدا می‌کنند.

جهت دریافت ریبیت از بروکر آرون گروپس روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در بررسی بونوس بروکر آرون گروپس آموختیم

همان‌طور که متوجه شدید بروکر آرون گروپس با اینکه یک کارگزاری تازه تاسیس است اما سعی کرده با ارائه بونوس، پاداش‌ها و جوایز فراوان نظر مثبت کاربران را به خود جلب کند. این کارگزاری پاداش‌های متنوعی چون بونوس واریز، بونوس خوش‌آمد گویی، بونوس تغییر بروکر و … را ارائه می‌کند که ممکن است هرکدام از این بونوس‌ها در تاریخ‌های مختلف شرایط متفاوتی پیدا کنند.

_c5819616-f511-46f1-98ac-322fe5a16cef

همین حالا ریبیت خود را فعال کنید!

جهت مشاوره و دریافت ریبیت فرم زیر را پرکنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم دریافت ریبیت مقالات

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *