4.5/5 - (2 امتیاز)

پروموشن های بروکر کپیتال اکستند

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر کپیتال اکستند
بونوس سپرده گذاری

با سپرده گذاری در بروکر کپیتال اکستند تا 30٪ بونوس دریافت کنید! حداقل واریزی برای دریافت بونوس 100 دلار و سقف اعتباردهی 300 دلار است که با ثبت نام در این بروکر می‌توانید این بونوس را دریافت کنید.

مدت اعتبار: 30 روز
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال

بونوس بروکر کپیتال اکستند

بروکر کپیتال اکستند یکی از کارگزاری‌های تازه تاسیس در دنیای فارکس است که شرکت خود را در سال 2020 به صورت رسمی در قزاقستان ثبت کرده و فعالیت خود را آغاز نموده. این بروکر حدود 3 سال است که به کاربران ایرانی خدمات معامله‎‌گری را در سطح معقولی ارائه می‌کند. بروکر CapitalXtend برای جذب بیشتر کاربران، اقدام به ارائه پروموشن‌های ویژه‌ای به تریدرها می‌کند. ما در این مقاله به بررسی قوانین، روش‌های دریافت بونوس و شیوه استفاده از آن در بروکر کپیتال اکستند خواهیم پرداخت.

بونوس در فارکس چیست؟

در صفحه اول بسیاری از وب‌سایت‌ بروکرها، تبلیغات هیجان‌ انگیز بونوس‌ آن‌ها را دیده‌اید. اگر نمی‌دانید بونوس در فارکس چیست؟ باید بگوییم که بونوس نوعی جایزه نقدی و غیر نقدی است که بروکرها برای تشویق کاربران در قالب طرح‌هایی مانند مسابقه یا ثبت‌نام و واریز وجه اهدا می‌کنند. بونوس‌ها برای ترغیب کاربران به فعالیت بیشتر در بروکر طراحی شده‌اند و روی حساب‌های معاملاتی اضافه می‌شوند و قابل برداشت نیستند.

بروکر کپیتال اکستند با طراحی وب سایتی حرفه‌ای، یکی از بهترین رابط‌های کاربری را برای مخاطبان خود ایجاد کرده است. این کارگزاری جذاب خدمات خود را از سال 2005 آغاز کرده است و روند رو به رشد آن کاملا مشخص است. در این بروکر شما می‌توانید رمز ارزها، شاخص‌ها، سهام شرکت‌های بزرگ جهان، نمادهای انرژی و انواع جفت ارزها را با استفاده از پلتفرم متاتریدر معامله کنید.

مراحل و آموزش دریافت بونوس بروکر کپیتال اکستند

برای اینکه بتوانید از بونوس‌های بروکر CapitalXtend استفاده کنید بهتر است با مدیر حسابتان در ارتباط باشید. برای این کار لازم است یک تیکت به پشتیبانی بزنید تا مدیر حساب با شما تماس بگیرد و تمامی مراحل دریافت انواع بونوس‌ها را به اطلاع شما برساند. در کل اگر ثبت نام و احراز هویت شما کامل شده باشد، بونوس‌ها را به راحتی دریافت خواهید کرد. به طور کلی مراحل دریافت بونوس در بروکر کپیتال اکستند به شرح زیر است:

  1. ثبت نام در کارگزاری
  2. احراز هویت
  3. انتخاب بونوس فعال در تاریخ مشخص شده
  4. ارسال تیکت به پشتیبانی برای تماس با مدیر حساب
  5. دریافت بونوس در حساب معاملاتی یا کیف پول

دقت داشته باشید که بسیاری از بونوس‌ها در کپیتال اکستند به صورت مستقیم توسط کارگزاری به حساب شما واریز می‌شود. یعنی زمانی که بونوس را انتخاب کردید، باید مشخص کنید که بونوس به کدام حساب معاملاتی شما تعلق بگیرد، سپس بونوس بعد از برآورده کردن شرایط آن به صورت خودکار به حساب معاملاتی شما اضافه می‌شود. بخش بونوس ها را در سمت راست منو خود که ما با عکس قرمز رنگ آن را در تصویر زیر مشخص کردیم می‌بینید.

بونوس بروکر کپیتال اکستند
بخش طرح‌های تشویقی در بروکر کپیتال اکستند

برای اینکه بتوانید در مسابقات کپیتال اکستند شرکت کنید یا از تمام بونوس‌هایی که این بروکر ارائه می‌کند استفاده کنید، باید ابتدا آموزش ثبت نام در کارگزاری کپیتال اکستند را بیاموزید. همچنین برای دسترسی به تمامی امکانات لازم است که بعد از انجام ثبت نام، حتما احراز هویت خود را کامل انجام داده باشید.

جوایز و پاداش بروکر کپیتال اکستند

جوایز و پاداش‌های کپیتال اکستند به نوع مسابقه‌ای که برگزار می‌شود بستگی دارد. گاهی این مسابقات شامل جوایز غیر نقدی مانند موبایل، هدفون، لپ تاپ و … می‌شوند و گاهی هم پاداش‌ها به صورت نقدی قابل برداشت یا نقدی غیر قابل برداشت هستند. منظور از جوایز نقدی غیر قابل برداشت این است که شما فقط می‌توانید با آن مبلغ معامله کنید و اجازه برداشت نقدی آن از حساب خود را ندارید.

بونوس های بروکر کپیتال اکستند در فارکس

بونوس در بروکر کپیتال اکستند به این صورت است که در تاریخ‌های مختلف اعمال می‌شوند. برای مثال در این تاریخ (تیر 1402) بونوس 30% برای سپرده‌گذاری در حساب معاملاتی خود در جریان است. حداقل واریزی برای این بونوس 100 دلار است و حداکثر پرداختی به شما 300 دلار خواهد بود.

بونوس‌های بروکر کپیتال اکستند
بونوس‌های بروکر کپیتال اکستند

شما باید قبل از استفاده از بونوس شرایط آن را مطالعه کرده یا درباره آن از پشتیبانی سوال بپرسید. نکته مهم درباره بونوس واریزی این است که، اگر بونوسی به ازای واریز پول به شما تعلق بگیرد و بعد از دریافت بونوس، پول را از حسابتان خارج کنید، به صورت خودکار آن بونوس نیز از حساب شما حذف خواهد شد. 

قوانین دریافت بونوس کپیتال اکستند

در بروکر کپیتال اکستند قوانین دریافت هر بونوس متفاوت است. مثلاً اگر این بروکر بونوس واریز ارائه کند، قطعاً یک عدد برای درصد، یک عدد دلاری برای حداقل واریز شما و میزان حداکثری برای واریزی کارگزاری وجود دارد. معمولاً بونوسی که از طرف کارگزاری اعلام می‌شود، در قوانین آن تمام شرایط ذکر شده است. طبق قانون کارگزاری کپیتال اکستند اکثراً بونوس‌ها قابل ضرر هستند و در صورت ضرر این مبلغ، ابتدا از اصل سرمایه شما کسر می‌شود و در صورت تمام شدن موجودی اصلی، از بونوس ارائه شده کسر می‌شود. البته در صورت هرگونه برداشت پول از اصل حساب، بونوس شما نیز لغو می‌شود.

نحوه واریز بونوس کپیتال اکستند به حساب مشتری

بونوس بروکر کپیتال اکستند به صورت اتوماتیک به حساب مشتری واریز می‌شود، یعنی بعد از فعال کردن بونوس، دیگر شما لازم نیست کاری را انجام دهید، به صورت خودکار سیستم میزان بونوس شما را محاسبه کرده و آن را برای شما واریز خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر باید حتماً با مدیر حساب کاربری خود در بروکر CapitalXtend در تماس باشید.

بونوس خوش آمد گویی کپیتال اکستند

در حال حاضر (تیر 1402) بروکر CapitalXtend بونوس خوش‌آمدگویی فعالی ندارد. اما در تاریخ‌هایی که این بونوس فعال می‌شود به این صورت است که شما هنگام ایجاد حساب کاربری و قبل از اینکه حتی پرداختی انجام دهید، میزانی پول به عنوان بونوس به حساب شما واریز می‌شود. این بونوس فقط قابل معامله است و نمی‌توانید آن را به صورت پول نقد برداشت کنید. بونوس خوش‌آمدگویی در کپیتال اکستند برای معرفی یک فرد دیگر با کد معرف شما نیز تعلق می‌گیرد و به صورت میانگین بین 20 تا 50 دلار به حساب فرد واریز خواهد شد.

مسابقات بروکر کپیتال اکستند

در حال حاضر (تیر 1402) مسابقه فعالی در بروکر کپیتال اکستند وجود ندارد اما در بخش کاربری حساب خود، گزینه‌ای به نام مسابقه وجود دارد که اگر فعال باشد، شرایط و قوانین آن مسابقه در فایل مربوطه ذکر خواهد شد.

مسابقات بروکر کپیتال اکستند
مسابقات بروکر کپیتال اکستند

در عکس بالا بخش مسابقات را می‌توانید مشاهده کنید که ما دور آن را با باکس قرمز هایلایت کرده‌ایم.

جهت دریافت ریبیت از بروکر کپیتال اکستند روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در بررسی بونوس بروکر کپیتال اکستند آموختیم

همان‌طور که در مطلب بررسی بونوس بروکر کپیتال اکستند خواندید، بروکر کپیتال اکستند انواع مختلفی از بونوس‌ها را در تاریخ‌های مختلف ارائه می‌کند که آن‌ها از طریق ایمیل و تیکت به اطلاع شما خواهند رسید. همچنین در حساب کاربری خود می‌توانید به بخش بونوس و مسابقات مراجعه کنید تا از شرایط آخرین بونوس‌ها مطلع شوید. مهم‌ترین بونوس‌های بروکر CapitalXtend شامل بونوس خوش آمد گویی، بونوس واریزی، بونوس معرف و انواع مسابقات معامله‌گری می‌باشد.

_c5819616-f511-46f1-98ac-322fe5a16cef

همین حالا ریبیت خود را فعال کنید!

جهت مشاوره و دریافت ریبیت فرم زیر را پرکنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم دریافت ریبیت مقالات

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

۲ دیدگاه

  • سلام میخاستم بدوونم نحوه وایزی بونوس کپیتال اکستند به چه شکل است؟ حداقل و حداکثر بونوس دریافتی برای هر کاربر چقدر است؟ بونوس خوش آمدگویی در کپیتال چقدر است؟

    • سلام و عرض ادب، بونوس بروکر کپیتال اکستند به طور خودکار به حساب تریدر واریز می‌شود، یعنی بعد از اکتیور کردن بونوس، دیگر نیازی نیست کاری انجام دهید، سیستم به طور اتوماتیک مقدار بونوس شما را حساب می کند و آن را برای شما واریز خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر باید حتماً با مدیر حساب کاربری خود در بروکر CapitalXtend در تماس باشید. حداقل واریزی برای این بونوس ۱۰۰ دلار است و حداکثر پرداختی به شما ۳۰۰ دلار خواهد بود. همچنین بونوس خوش‌آمدگویی در بروکر کپیتال اکستند برای معرفی یک فرد دیگر با کد معرف شما نیز تعلق می‌گیرد و به طور میانگین بین ۲۰ تا ۵۰ دلار به حساب فرد واریز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *