4.5/5 - (2 امتیاز)

پروموشن های بروکر کلایمکس پرایم

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر کلایمکس پرایم
بونوس واریزی

تا 10٪ واریزی خود را بونوس دریافت کنید! در این طرح به ازای هر واریز 10٪ بونوس دریافت خواهید کرد، سقف اعتبار دهی 2000 دلار می‌باشد.

مدت اعتبار: تا قبل از برداشت از حساب
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
بونوس معرفی کلایمکس پرایم به دوستان

در این بونوس به ازای معرفی هر یک نفر 50 دلار بونوس دریافت کنید! در این طرح فرد معرفی شده یک ماه مهلت دارد تا افتتاح حساب کند و با رسیدن به حجم معامله یک لات شما بونوس خود را دریافت خواهید کرد.

مدت اعتبار: 90 روز
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
بونوس انتقال حساب با پوزیشن های باز به بروکر کلایمکس پرایم

این طرح ویژه کسانی می‌باشد که میخواهند بروکر خود را عوض کنند. شما با این کار 25٪ موجودی حسابتان را به عنوان اعتبار معاملاتی و قابل ضرر دریافت کنید.

مدت اعتبار: تا قبل از برداشت از حساب
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
انتقال سود حساب دمو به حساب واقعی

در حساب دمو معامله کنید و سود آن را بصورت واقعی دریافت کنید! در این طرح باید یک حساب دمو با حداکثر 10 هزار دلار سرمایه ایجاد کنید و 5 روز معامله انجام دهید. در آخر یک حساب واقعی ایجاد کنید و به اندازه سودتان یا بیشتر آن را شارژ کنید. بروکر کلایمکس پرایم به اندازه 25٪ سرمایه تان را بونوس خواهد داد.

مدت اعتبار: تا قبل از برداشت از حساب
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
بونوس واریز 100 درصد

٪100 واریزی خود بونوس دریافت کنید! حداکثر میزان این بونوس 5000 دلار است. این بونوس قابل ضرر است و حتی بعد از اتمام بالانس حساب شما کال مارجین نمی‌شوید.

مدت اعتبار: تا قبل از برداشت از حساب
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال

با توجه به شکایت های زیادی که از بروکر کلایمکس پرایم شده است و همچنین عدم پاسخگویی این بروکر به کارشناسان ما، این بروکر کلاه بردار شناخته شده و حتما سعی کنید پول خود را از این بروکر برداشت کنید و دیگر به هیچ وجه در این بروکر ثبت نام نکنید.

بونوس بروکر کلایمکس پرایم

بروکر کلایمکس پرایم را می‌توانی یکی از جذاب‌ترین بروکرهای دنیای فارکس در زمینه ارائه بونوس و برگزاری مسابقات مختلف دانست. این کارگزاری که در سال 2021 کار خود را آغاز کرده است و سعی دارد تا با طراحی آفرهای ویژه به تریدرها، شرایط معاملاتی جذابی را برای آن‌ها ایجاد کند. ما در این مطلب قصد داریم تا وضعیت پروموشن‌های بروکر کلایمکس پرایم را بررسی کنیم.

بونوس در فارکس چیست؟

بونوس به جوایز نقدی و غیر نقدی گفته می‌شود که بروکرها به دلایل مختلف برای کاربران در نظر می‌گیرند. بسیاری از بونوس‌ها برای خوش آمد گویی به کاربران تازه وارد، یا به دلیل واریز پول در حساب، به معامله‌گران تعلق می‌گیرند. اگر نمی‌دانید قوانین بونوس در فارکس چیست؟ باید مطلع باشید که هر بونوس قانون خاص خودش را دارد. مثلاً برخی بونوس ها قابل برداشت نیستند و فقط می‌توان با آنها معامله کرد و سود حاصل از معامله را برداشت کرد، برخی دیگر از بونوس‌ها هم به صورت جوایز غیر نقدی هستند.

آموزش و مراحل دریافت بونوس کلایمکس پرایم

استفاده از بونوس‌های بروکر کلایمکس پرایم آسان است بعد از ثبت نام، اگر اولین واریزی خود را انجام دهید، می‌توانید با ارسال تیکت به پشتیبانی تا حداکثر 5000 دلار به عنوان بونوس واریزی دریافت کنید. اگر هم می‌خواهید حسابتان را از یک کارگزاری دیگر به ClimaxPrime انتقال دهید، باز هم با هماهنگی پشتیبانی این کار را انجام دهید تا 25% کل مبلغ حسابتان را تا سقف مشخصی، به عنوان بونوس دریافت کنید. به طور کلی برای دریافت پروموشن‌ها قبل از اقدام باید با پشتیبانی سایت هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. نکته مهم درباره بونوس کلایمکس پرایم این است که موارد گفته شده در بالا، مربوط به بونوس‌های فعال در تاریخ تیر ماه 1402 هستند. پس برای دریافت این بونوس‌ها مراحل زیر را باید طی کنید

  1. ثبت نام اولیه و احراز هویت
  2. انتخاب بونوس مورد نظر
  3. پیام به پشتیبانی
  4. تعیین حسابی که می‌خواهید بونوس به آن واریز شود
  5. دریافت بونوس در حساب کاربری

برای اینکه بتوانید از بونوس‌های بروکر کلایمکس استفاده کنید، باید ابتدا در این بروکر ثبت نام کنید. برای این کار به صفحه اول سایت مراجعه کنید و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. آموزش ثبت نام در بروکر کلایمکس پرایم بسیار ساده است. شما باید نام، نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل و ملیت خود را به زبان انگلیسی وارد کنید. سپس تیک پذیرش شرایط و قوانین را بزنید تا بتوانید وارد پنل کاربری خود شوید. برای استفاده از بونوس‌های سایت، قبل از هر اقدامی باید احراز هویت خود را کامل کنید.

ثبت نام در بروکر کلایمکس پرایم
ثبت نام در بروکر کلایمکس پرایم

بروکر کلایمکس پرایم یکی از کارگزاری‌های تازه تاسیس است که در سال 2021 با افتتاح دفتری در سنت وینسنت و گرنادین‌ها، ارائه خدمات به معامله گران فارکس را آغاز کرده است. بروکر کلایمکس پرایم دارای یکی از قوی‌ترین سرورها در اروپا است که کمک می‌کند معاملات در بهترین شرایط ممکن انجام شود. متاسفانه بروکر کلایمکس پرایم فقط متاتریدر 5 را دارد اما در مقابل ابزارهای معاملاتی گسترده‌ای را در اختیار شما قرار خواهد داد. بروکر کلایمکس پرایم دارای 4 حساب معاملاتی مختلف است که با 10 دلار پرداختی می‌توانید حساب واقعی خود را ایجاد کنید.

جوایز و پاداش بروکر کلایمکس پرایم

بروکر کلایمکس پرایم، جوایز و پاداش‌های متفاوتی را در اختیار معامله‌گران خود قرار می‌دهد. برای دیدن جوایز و پاداش‌های بروکر کلایمکس پرایم که در بخش مسابقات اهدا می‌شود، به قسمت مسابقات از صفحه اول سایت مراجعه کنید. همان‌طور که در عکس زیر می‌بینید در این مسابقه که فعلا در ماه تیر 1402 فعال است، نفر اول 15000 هزار دلار جایزه نقدی دریافت خواهد کرد، نفر دوم 10هزار دلار و نفر سوم 5000 دلار می‌توانند برنده شوند.

جوایز و پاداش‌های بروکر کلایمکس پرایم
جوایز و پاداش‌های بروکر کلایمکس پرایم

برای اطلاع کامل از قوانین این مسابقه، لطفا شرایط شرکت در مسابقه را به صورت کامل بخوانید.

بونوس‌های بروکر کلایمکس پرایم در فارکس

همان‌طور که گفتیم بونوس‌های مختلفی در حال حاضر در بروکر کلایمکس پرایم فعال هستند که لیست آنها را می‌توانید در قسمت بونوس و پیشنهادات مشاهده کنید.

بونوس‌های بروکر کلایمکس پرایم
بونوس‌های بروکر کلایمکس پرایم

برای مثال همان‌طور که در تصویر بالا می‌بینید، بونوس واریز اولیه تا 100%، بونوس انتقال حساب، بونوس معرفی دوستان و بونوس هر بار واریز 10% است در حال حاضر (تیر 1402) در این بروکر فعال است که می‌توانید از آنها استفاده کنید. در نظر داشته باشید که بونوس‌ها زمان خاصی فعال هستند و هرکدام بعد از پایان مهلت خود با مهر قرمز رنگ EXPIRED نشان داده می‌شوند.

قوانین دریافت بونوس کلایمکس پرایم

قوانین هر بونوس ویژگی خاص خودش را دارد. اما به طور کلی بونوس‌های بروکر کلایمکس پرایم که در حال حاضر فعال هستند فقط قابل معامله هستند. یعنی نمی‌توانید آنها را برداشت کنید و فقط اجازه ترید کردن با آنها را دارید و می‌توانید سود آن را برداشت کنید. بعد از برداشت سود، همچنان بونوس در حساب شما باقی خواهند ماند. این بونوس‌ها قابل ضرر کردن هم هستند اما اگر اصل پول خود را برداشت کنید، بونوس نیز از حساب معاملاتی شما حذف خواهد شد. بنابراین هنگام برداشت از حسابتان حتماً قوانین بونوس‌ها را در نظر بگیرید.

نحوه واریز بونوس کلایمکس پرایم به حساب مشتری

بیشتر بونوس‌های بروکر ClimaxPrime به این صورت است که قبل از اقدام، شما با پشتیبانی برای دریافت بونوس هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهید، سپس پشتیبانی بر اساس مثلاً مقدار واریز شما و نوع بونوس، مبلغ را مستقیماً به حساب معاملاتی شما منتقل می‌کند. اگر چند حساب معاملاتی داشته باشید باید انتخاب کنید که بونوس به کدام حساب معاملاتی شما تعلق بگیرد.

بونوس خوش آمد گویی کلایمکس پرایم

بروکر کلایمکس پرایم به کسانی که تازه در این کارگزاری ثبت نام کرده‌اند و اولین واریزی خود را انجام می‌دهند، بونوس خوش آمد گویی ارائه می‌کند. در این طرح تشویقی می‌توانید دو برابر مبلغ واریزی خود را در حسابتان داشته باشید. این بونوس که یک بونوس 100 درصدی است تا سقف 5000 دلار به حساب شما واریز می‌شود. بونوس خوش آمد گویی این بروکر قابل برداشت نیست اما قابل ضرر و معامله است. دقت کنید که فعالا در تاریخ (تیر 1402) این بونوس فعال است.

مسابقات بروکر کلایمکس پرایم

بروکر کلایمکس پرایم معمولاً در بیشتر اوقات در حال برگزاری مسابقات معامله‌گری است. فعلاً مسابقه‌ای از 20 فوریه تا 10 مارچ در جریان است، شما برای شرکت در این مسابقه باید یک حساب 500 دلاری داشته باشید. معامله‌گرانی که بیشترین میزان رشد حساب با کمترین میزان دراودان را در طول یک ماه داشته باشند برنده مسابقه خواهند بود. در این مسابقه به نفر اول تا دهم جوایزی بین 2600 دلار تا 15000 دلار پرداخت می‌شود. معمولاً در طول سال، بروکر ClimaxPrime اقدام به برگزاری مسابقات مختلفی می‌کند.

آنچه در بررسی بونوس بروکر کلایمکس پرایم آموختیم

همان‌طور که در مطلب بررسی بونوس بروکر کلایمکس پرایم متوجه شدیم، این کارگزاری یکی از بروکرهای بسیار فعال در زمینه ارائه انواع بونوس و پروموشن‌های جذاب به کاربرانش است. برای دیدن بونوس‌ها می‌توانید بعد از ثبت نام و احراز هویت، به صفحه اختصاصی آن در سایت بروکر ClimaxPrime یا پنل کاربری خود مراجعه کنید. کارگزاری کلایمس پرایم معمولاً بونوس‌های خوبی برای واریز، خوش آمد گویی، انتقال حساب یا دعوت از دوستان کاربران خود ارائه می‌کند. همچنین در بخش مسابقات می‌توانید، آخرین مسابقه معامله‌گری فعال در این بروکر را مشاهده کنید.

_c5819616-f511-46f1-98ac-322fe5a16cef

همین حالا ریبیت خود را فعال کنید!

جهت مشاوره و دریافت ریبیت فرم زیر را پرکنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم دریافت ریبیت مقالات

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

۴ دیدگاه

  • سلام شبتون بخیر من توی بروکر کلایمکس ثبت نام کردم ولی هنوز بونوس واریزی دریافت نکردم چیکار کنم بتونم بگیرم؟

  • آیا بونوس خوش آمد گویی کلایمکس پرایم غیر نقدی است؟ نمی توان با بونوس واریز بروکر کلایمکس پرایم معامله کرد یا خیر؟ جوایز مسابقات بروکر کلایمکس پرایم چقدر است و چه کسانی می توانند در این مسابقات شرکت کنند؟

    • سلام و عرض ادب، کارگذاری کلایمکس پرایم به کسانی که به تازگی در این بروکر فرم پر کرده‌اند و برای اولین بار واریز وجه انجام می دهند، بونوس خوش آمد گویی ارائه می‌کند. هر معامله گر باید دو برابر مبلغ واریزی خودش را در حسابش داشته باشد. این بونوس که یک بونوس ۱۰۰ درصدی است حداکثر ۵۰۰۰ دلار به حساب شما واریز می کند. بونوس خوش آمد گویی این بروکر قابلیت برداشت ندارد اما قابل ضرر و معامله است. در حال حاضر مسابقه فعالی در کارگذاری usgfx برقرار نیست اما معامله‌گرانی که حجم معاملاتی بالایی دارند می‌توانند از بونوس Weekly استفاده کنند. با گردش مالی که در طی معاملاتشان رقم می‌زنند می‌توانند مبلغی بونوس نقدی قابل برداشت را دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *