4.7/5 - (3 امتیاز)

پروموشن های بروکر دلتا اف ایکس

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر دلتا اف ایکس
50 درصد بونوس شارژ حساب

زمانی که شما اولین بار حساب خود را شارژ میکنید تا 50٪ بونوس شارژ حساب دریافت خواهید کرد

مدت اعتبار: 1401/12/1
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: غیر فعال

بونوس بروکر دلتا اف ایکس

بروکر دلتا اف ایکس در سال 2002 دامنه خود را ثبت کرد و چند سال بعد با تکمیل زیرساخت‌های خود، ارائه خدمات فارکس به کاربران ایرانی را آغاز کرده است. این بروکر که در سنت وینسنت و گرنادین‌ها (Saint Vincent and the Grenadines) ثبت شده دارای رگوله نسبتاً معتبر و قابل اعتمادی است. بروکر DeltaFX همیشه به کاربران خود اهمیت زیادی داده است به همین دلیل، در این کارگزاری همیشه طرح‌های ویژه، بونوس‌های جذاب و مسابقات مختلفی بین کاربران برگزار می‌شود. برای اینکه بیشتر با مسائل مربوط به پروموشن‌های بروکر دلتا اف ایکس آشنا شوید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بونوس در فارکس چیست؟

بونوس‌ها، جوایز نقدی و غیر نقدی هستند که کارگزاری‌های فارکس به عنوان هدیه و یا مشوق به کاربران خود ارائه کنند. معمولاً بونوس‌ها به صورت نقدی و غیر نقدی اهدا می‌شوند. مثلاً بونوس نقدی بیشتر روی حساب کاربری شما اضافه می‌شوند، نمی‌توانید آن را برداشت کنید و فقط امکان معامله با این بونوس‌ها را دارید. احتمالا جواب خود را گرفته‌اید که بونوس‌ در فارکس چیست؟ البته این نکته نیز قابل ذکر است که بونوس‌ها به صورت نقدی هم اهدا می‌شوند، معمولاً چنین بونوس‌هایی مخصوص مسابقاتی هستند که جوایز آن‌ها می‌تواند از خودرو گرفته تا موبایل، لپتاپ و … باشد.

آموزش و مراحل دریافت بونوس دلتا اف ایکس

روش دریافت بونوس در بروکر DeltaFX بسیار ساده است. ابتدا باید ببینید که چه بونوس‌های فعال است و چه قوانینی دارد. معمولا بیشتر بونوس‌های دلتا اف ایکس به صورت خودکار به حساب شما واریز می‌شوند. مثلاً اگر زمانی که ثبت نام می‌کنید، بونوس خوش‌آمد گویی فعال باشد، یا زمانی که پول واریز می‌کنید بونوس واریزی فعال باشد، به میزان آن بونوس، به صورت خودکار به حساب شما واریز خواهد شد.برای دریافت بونوس از بروکر دلتا اف ایکس شما باید چند مرحله را بگذرانید که مورد به مورد آنها را ذکر خواهیم کرد:

  1.  ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس
  2. احراز هویت
  3. انتخاب بونوس مد نظر
  4. هماهنگی با پشتیبانی
  5. انتخاب حسابی که می‌خواهید بونوس به آن واریز شود.
  6. پذیرش قوانین بونوس

شما به عنوان یک کاربر، برای اینکه بتوانید از بونوس‌های مختلف بروکر دلتا اف ایکس استفاده کنید، در مرحله اول باید ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس را انجام دهید و سپس با احراز هویت، حساب کاربری خود را وریفای کنید.

بروکر دلتا اف ایکس یکی از کارگزاری‌های به نسبت قدیمی بازار است که البته حدود 5 سال گذشته فعالیت جدی‌تری را آغاز کرده است. این بروکر سعی کرده تا با ارائه دارایی‌های معاملاتی متنوع از جمله رمز ارزها، نظر کاربران ایرانی را به خود جلب کند. بروکر دلتا اف ایکس تمرکز ویژه‌ای در زمینه ارائه بونوس و کش بک به کاربران خودگذاشته است. ثبت نام و احراز هویت در بروکر DeltaFX بسیار سریع انجام می‌شود و شما می‌توانید از ویژگی پرداخت ریالی این بروکر نیز استفاده کنید.

جوایز و پاداش بروکر دلتا اف ایکس

در بروکر دلتا اف ایکس به صورت دوره‌ای، مسابقات مختلفی برگزار می‌شود که در آن جوایز مختلف به نفرات برتر ارائه می‌شود. در حال حاضر در تاریخ تیر 1402 هیچ مسابقه‌ای در این بروکر برگزار نمی‌شود، اما اگر می‌خواهید از آخرین مسابقات بروکر دلتا اف ایکس باخبر شوید می‌توانید از بخش کمپین‌های بروکر این مورد را پیگیری کنید.

بونوس بروکر دلتا اف ایکس
جوایز و پاداش‌های بروکر دلتا اف ایکس

البته هنگام ثبت نام، به دلیل اینکه ایمیل خود را وارد می‌کنید، قطعا همه خبرهای بروکر را نیز در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.

بونوس‌های بروکر دلتا اف ایکس در فارکس

زمانی که در بروکر دلتا اف ایکس ثبت نام کرده باشید و وارد بخش کاربری خود شوید، گزینه‌ای به نام کمپین‌ها وجود دارد که وقتی روی آن کلیک کنید، می‌توانید آخرین بونوس‌های فعال را ببینید.

بونوس‌های بروکر دلتا اف ایکس
بونوس‌های بروکر دلتا اف ایکس

همانطور که در عکس بالا مشخص است شما توضیح، تاریخ شروع و پایان آن بونوس را مشاهده می‌کنید و امکان انتخاب بونوس را خواهید داشت.

قوانین دریافت بونوس دلتا اف ایکس

یکی از نکات مهمی که باید هنگام گرفتن بونوس از DeltaFX در نظر داشته باشید، قوانین بونوس‌هاست. پیشنهاد می‌کنیم که حتماً قبل از انتخاب بونوس، قوانین آن را بخوانید. هر بونوس می‌تواند قوانین خاص خودش را دارد. مثلا در بسیاری از بونوس‌های واریزی، اگر مبلغ اولیه خود را برداشت کنید، همان لحظه بونوس شما نیز از بین خواهد رفت و برای یک تاریخ مشخص شما فقط حق برداشت سود از حساب خود را دارید.

نحوه واریز بونوس دلتا اف ایکس به حساب مشتری

مدل واریز بونوس به حساب شما از طرف بروکر دلتا اف ایکس به نوع بونوسی که انتخاب کرده‌اید بستگی دارد. اگر بونوس شما نقدی و قابل برداشت است، به صورت خودکار به کیف پول شما اضافه می‌شود. اما اگر بونوس فقط قابل معامله است، قبل از دریافت بونوس شما انتخاب می‌کنید که روی کدام حساب معاملاتی شما اضافه شود. سپس بروکر آن میزان بونوس را به صورت اتوماتیک به حساب شما واریز می‌کند.

بونوس خوش آمد گویی دلتا اف ایکس

فعلاً در تاریخ تیر 1402 بروکر دلتا اف ایکس هیچ‌گونه بونوس خوش آمد گویی فعالی ندارد، اما در تاریخ‌هایی که بونوس خوش آمد گویی بروکر دلتا اف ایکس فعال است می‌توانید به محض ثبت نام در بروکر، این بونوس را دریافت کنید. بونوس خوش آمد گویی به صورت اتوماتیک به حساب معاملاتی شما اضافه می‌شود. بونوس‌های خوش آمد گویی به هیچ‌وجه قابل برداشت نیستند و فقط می‌توانید با آن معامله کنید و سود آن را برداشت کنید.

مسابقات بروکر دلتا اف ایکس

در بروکر دلتا اف ایکس مسابقات مختلفی برگزار می‌شود که در بخش کمپین‌ها می‌توانید آن را ببینید، مسابقات معمولاً بین تریدرهای برتر برگزار می‌شود و شرایط آن به این صورت است که یک هدف درآمدی با دراودان مشخص و زمان محدود تعیین می‌شود و به کسانی که بتوانند به اهداف معاملاتی برسند، جوایزی که از پیش تعیین شده داده می‌شود. معمولاً جوایز مسابقات DeltaFX به صورت نقدی یا به صورت غیر نقدی شامل سفر اروپا، موبایل، لپ تاپ، ساعت هوشمند و … است.

جهت دریافت ریبیت از بروکر دلتا اف ایکس روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در بررسی بونوس بروکر دلتا اف ایکس آموختیم

دلتا اف ایکس یکی از بروکرهای مطرح و قابل اعتماد در دنیای فارکس است که با ارائه بونوس‌ها، پروموشن‌ها و جوایز سطح بالا، نظر تریدرها را به خود جلب کرده است. برای اینکه بتوانید از بونوس‌های بروکر DeltaFX استفاده کنید نیاز است که در قدم اول، ثبت نام و وریفای حسابتان را انجام دهید. بونوس‌های فعال این بروکر را می‌توانید در بخش کمپین‌های پنل کاربری خود ببینید. هر بونوس شامل قوانینی می‌شود که قبل از فعال کردن آن باید حتماً آنها  را به صورت کامل بخوانید و از آن مطلع شوید، هرگونه عدم اطلاع از قوانین به ضرر شما خواهد بود و برای بروکر قابل قبول نیست.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *