5/5 - (1 امتیاز)

پروموشن های بروکر ارانته

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر ارانته
بونوس واریز

٪30 بونوس واریز دریافت کنید! تا سقف 2000 دلار میتوانید از این بروکر بونوس واریز دریافت کنید. این بونوس محدودیت زمانی ندارد و تا قبل از برداشت این بونوس در حساب شما قرار دارد.

مدت اعتبار: تا قبل از برداشت از حساب
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال

بونوس بروکر ارانته

بروکر ارانته یکی از کارگزاری‌های قدیمی در دنیای فارکس است که البته خدمات به ایرانیان را در چند سال گذشته آغاز کرده است. این بروکر رسالت خود را ارائه باکیفیت خدمات و متناسب با نیازهای مشتری می‌داند. از همین رو این کارگزاری برای تشویق هرچه بیشتر تریدرها به ایجاد حساب کاربری در این بروکر، پروموشن‌های مختلفی را در قالب طرح‌های گوناگون به کاربران ارائه می‌کند. ما در این مقاله قصد داریم تا روش دریافت و قوانین استفاده از پروموشن در بروکر ارانته را مورد بررسی قرار دهیم.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بونوس در فارکس چیست؟

بونوس یا پاداش، به طرح‌های تشویقی گفته می‌شود که کارگزاری‌ها به دلایل مختلف مانند ایجاد حساب یا واریز وجه به کاربران خود ارائه می‌کنند. اگر سوال‌تان این است که بونوس در فارکس چیست؟ باید بگوییم که بونوس‌ها بیشتر به صورت نقدی روی حساب کاربری تریدرها اضافه می‌شوند و معمولاً قابل برداشت نیستند.

آموزش و مراحل دریافت بونوس ارانته

برای اینکه بتوانید بونوس بروکر Errante را دریافت کنید، ابتدا باید از مدل‌های آن مطلع شوید. فعلاً در تاریخ تیر 1402 فقط یک نوع بونوس در این بروکر وجود دارد. در قدم اول نیاز است که ثبت نام در بروکر ارانته را انجام دهید. بعد از آن باید احراز هویت را کامل کنید تا امکان واریز و برداشت برایتان فراهم شود. سپس باید به پشتیبانی پیام بدهید و اعلام کنید که برای مثال می‌خواهید کدام بونوس برای شما فعال شود تا بتوانید مراحل دریافت آن را طی کنید.

مراحل دریافت بونوس ارانته

برای دریافت بونوس از کارگزاری ارانته باید حتماً مراحل زیر را انجام دهید:

  1. ثبت نام و احراز هویت
  2. ایجاد حساب معاملاتی
  3. انتخاب بونوس
  4. پذیرش قوانین
  5. اطلاع به پشتیبانی

البته ممکن است در برخی موارد، بونوس‌هایی باشند که نیاز به مراحل بیشتری برای دریافت آنها است.

جوایز و پاداش بروکر ارانته

جوایز و پاداش‌ها در بروکر ارانته فعلاً به صورت نقدی است که به حساب معاملاتی شما واریز می‌شود و می‌توانید فقط با آنها معامله کنید. شما امکان برداشت بونوس را ندارید و حتی اگر بیش از حد تعیین شده از حساب خود پول بردارید، بونوس شما حذف خواهد شد.

بروکر ارانته یکی از کارگزاری‌های نسبتاً معتبر در دنیای فارکس است که در حال حاضر فقط یک گزینه بونوس واریزی را فعال دارد. شما پس از ثبت نام می‌توانید بر اساس مقدار واریزی خود بین 15% الی 30% بونوس روی حساب کاربری‌تان دریافت کنید. برای دریافت بونوس از بروکر ارانته، احراز هویت الزامی است.

بونوس های بروکر ارانته در فارکس

در حال حاضر فقط یک نوع بونوس واریز در کارگزاری ارانته فعال است. برای دریافت بونوس واریز پس از ثبت نام و احراز هویت کامل، کاربران جدید می‌توانند از حداقل 50 دلار به بالا، پول به حساب معاملاتی‌شان واریز کنند و بر اساس جدول زیر بونوس دریافت نمایند.

اولین واریز

درصد بونوس

$۵۰ – $۵۰۰

۱۵%

$۵۰۱ – $۱.۵۰۰

۲۰%

$۱.۵۰۱ – $۳.۰۰۰

۲۵%

$۳.۰۰۱ – $۷.۰۰۰

۳۰%

قوانین دریافت بونوس ارانته

قوانین دریافت بونوس واریز در بروکر Errante که در تاریخ تیر ماه 1402 فعال است به شرح زیر می‌باشد:

  • فقط برای مشتریان جدید اعمال می‌شود.
  • حداقل واریز 50 دلار می‌باشد.
  • قبل از واریز بونوس حساب باید به طور کامل تایید شود.
  • سود حاصل از معاملات ممکن است در هر زمان و بدون محدودیت برداشت شود

این نکته را باید بدانید که قطعاً هر بونوس جدیدی از سوی کارگزاری اعلام شود، قوانین خاص خودش را دارد، به همین دلیل است که شما باید قوانین بونوس‌ها را قبل از فعال کردن آنها به خوبی مطالعه کنید.

نحوه واریز بونوس ارانته به حساب مشتری

برای دریافت بیشتر بونوس ها در بروکر ارانته باید با پشتیبانی سایت هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. بعد از اینکه شرایط دریافت بونوس توسط شما تایید شد، خود کارگزاری به صورت مستقیم پول را به حساب معاملاتی که معرفی کرده‌اید واریز خواهد کرد.

بونوس خوش آمد گویی ارانته

همان‌طور که بالاتر نیز توضیح داده شد، بروکر ارانته یک نوع بونوس خوش‌ آمد گویی برای استقبال از مشتریان جدید دارد که پس از ثبت نام و احراز هویت، با اولین واریزی تا سقف 2000 دلار و 30% مبلغ واریزی به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

مسابقات بروکر ارانته

فعلاً (تیر 1402) هیچ مسابقه معامله‌گری در بروکر ارانته فعال نیست، اما شما می‌توانید از طریق همین سایت یا عضویت در خبرنامه خود بروکر ارانته، از مسابقاتی که در آینده قرار است برگزار شود مطلع شوید.

جهت دریافت ریبیت از بروکر اچ وای سی ام روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در بررسی بونوس بروکر ارانته آموختیم

بروکر ارانته یکی از کارگزاری‌های با سابقه دنیای فارکس است که برای جلب رضایت کاربران تازه وارد، اقدام به ارائه بونوس خوش آمد گویی در قالب واریز وجه می‌کند. به این معنا که اگر شما برای اولین بار است که می‌خواهید حساب خود را در این بروکر شارژ کنید، می‌توانید تا سقف 2000 دلار بونوس دریافت نمایید. توجه داشته باشید که قبل از دریافت بونوس از بروکر ارانته، حتماً تمام قوانین آن را به دقت مطالعه کنید.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *