5/5 - (1 امتیاز)

پروموشن های بروکر اف ایکس چویس

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر اف ایکس چویس
بونوس برای واریز با رمز ارز

٪65 بونوس برای واریز با رمز ارز دریافت کنید! با استفاده از واریز از طریق رمز ارز میتوانید از بروکر اف ایکس چویس این بونوس را تا سقف اعتبار 10 هزار دلار دریافت کنید.

مدت اعتبار: تا قبل از برداشت از حساب
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
بونوس خوش آمد گویی

در اولین واریز، شما بونوس خوش آمد گویی تا 50٪ خواهید دریافت کرد. میزان سقف اعتبار دهی در این بونوس 10 هزار دلار است.

مدت اعتبار: تا قبل از برداشت از حساب
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال

بونوس بروکر اف ایکس چویس

بروکر اف ایکس چویس را می‌توان یکی از کارگزاری‌های پیشرفته، جذاب و حرفه‌ای در دنیای فارکس دانست که همواره سعی داشته تا با خدمات خود، تریدرهای زیادی را جذب این بروکر کند. یکی از ویژگی‌های خوب بروکر FXChoice، داشتن بونوس‌های مختلف است. ما در این مقاله سعی داریم تا وضعیت پروموشن‌های بروکر اف ایکس چویس را مورد بررسی دقیق قرار دهیم، با ما همراه شوید.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بونوس در فارکس چیست؟

بونوس‌ها، جوایز نقدی و غیر نقدی هستند که کارگزاری‌ها به دلایل مختلف از جمله باز کردن حساب جدید، واریز وجه، حجم معاملات و … به حساب کاربران خود واریز می‌کنند. این بونوس‌ها به نوعی حکم تشویقی برای تریدرها را دارند تا شرایط معاملات برای تریدرها را جذاب‌تر کنند. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ بهتر است بدانید که چطور می‌توانید این بونوس‌ها را دریافت کرده و از آنها استفاده کنید.

آموزش و مراحل دریافت بونوس اف ایکس چویس

دریافت هر بونوس به نوع آن بستگی دارد، اما چیزی که در تمامی آن‌ها مشترک است رعایت قوانین اولیه کارگزاری است. در قدم اول شما باید ثبت نام بروکر اف ایکس چویس و بعد از آن انجام احراز هویت را انجام دهید، سپس می‌توانید به بونوس‌ها دسترسی داشته باشید و بر اساس مدل هر بونوس، آن را روی حساب کاربری خود فعال کنید.

ثبت نام در بروکر اف ایکس چویس
ثبت نام در بروکر اف ایکس چویس

مراحل دریافت بونوس

برای دریافت بونوس در بروکر اف ایکس چویس باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. ثبت نام در بروکر
  2. احراز هویت
  3. واریز وجه
  4. درخواست بونوس
  5. دریافت بونوس

به طور کلی مراحل دریافت بونوس در اف ایکس چویس به همین شکل است اما ممکن است در برخی بونوس‌ها، نیاز باشد مراحل بیشتری را طی کنید.

جوایز و پاداش بروکر اف ایکس چویس

جوایز و پاداش‌های بروکر اف ایکس چویس معمولاً به صورت نقدی، غیر قابل برداشت است. یعنی شما فقط می‌توانید با استفاده از این بونوس‌ها معامله انجام دهید و اصل پول واریزی را هم در طول یک تاریخ مشخص که بونوس روی حسابتان فعال است نمی‌توانید برداشت کنید، در غیر این صورت بونوس شما از بین خواهد رفت.

بروکر اف ایکس چویس جز بروکرهای حرفه‌ای و جذاب دنیای فارکس است که برای جذب کاربران بیشتر بونوس‌های جذابی تا 65% مبلغ واریزی را به حساب معاملاتی‌تان اضافه خواهد کرد. برای استفاده از بونوس بروکر اف ایکس چویس باید ابتدا در این کارگزاری ثبت نام کرده و احراز هویت خود را تکمیل کنید. در دوره‌های مختلف بروکر اف ایکس چویس بونوس‌های متفاوتی را به کاربرانش ارائه می‌دهد.

بونوس‌های بروکر اف ایکس چویس در فارکس

بروکر اف ایکس چویس بونوس‌های متنوعی را ارائه می‌کند، مثلاً اگر واریز خود را با ارزهای دیجیتال انجام دهید، می‌توانید تا 65% مبلغ واریزی تا سقف 10 هزار دلار را به عنوان بونوس قابل معامله دریافت کنید.

بونوس‌های بروکر اف ایکس چویس
بونوس‌های بروکر اف ایکس چویس

یا زمانی که تازه در این بروکر ثبت نام می‌کنید و اولین واریزی خود را انجام می‌دهید، می‌توانید 50% مبلغ واریزی را (در صورت پذیرش قوانین) به عنوان بونوس دریافت کنید.

قوانین دریافت بونوس اف ایکس چویس

هر بروکر قوانین خودش را برای بونوس دارد، در کارگزاری اف ایکس چویس این پاداش‌ها در اکانت شما قابل معامله هستند، اما ضررهای شما را پوشش نمی‌دهد. برای نقد شدن و قابل برداشت شدن پاداش‌ها، برای هر ۱ دلار شما باید ۰.۲۵ لات معامله انجام بدید. همچنین در صورتی که مبلغی از واریز اصلی را برداشت کنید یا به حساب دیگری منتقل کنید بونوس حذف می‌شود. بنابراین قبل از دریافت بونوس ابتدا قوانین آن را به دقت بخوانید.

نحوه واریز بونوس اف ایکس چویس به حساب مشتری

بونوس‌ها به صورت خودکار پس از فعال شدن به حساب معاملاتی که معرفی می‌کنید واریز می‌شوند و نیاز نیست که شما کار خاصی را انجام دهید. در صورت اینکه چند حساب معاملاتی دارید از طریق پشتیبانی هماهنگی لازم را انجام دهید که می‌خواهید بونوس در کدام حساب شما واریز شود.

بونوس خوش آمد گویی اف ایکس چویس

بروکر اف ایکس چویس بونوس خوش‌آمد گویی جذابی را به کاربران ارائه می‌کند. اگر اولین بار است در این بروکر ثبت نام می‌کنید، پس از احراز هویت، از طریق پشتیبانی برای دریافت بونوس خوش‌آمد گویی اقدام کنید.

بونوس خوش آمد گویی بروکر اف ایکس چویس
بونوس خوش آمد گویی بروکر اف ایکس چویس

با انجام اولین واریزی، می‌توانید تا سقف 10 هزار دلار که معادل 50% واریزی شما باشد را دریافت کنید.

مسابقات بروکر اف ایکس چویس

فعلاً در این تاریخ (تیر 1402) هیچ‌گونه مسابقه‌ای در بروکر اف ایکس چویس فعال نیست اما شما از طریق همین صفحه و همچنین صفحه اول سایت می‌توانید از مسابقاتی که قرار است در آینده برگزار شود مطلع شوید.

توجه: طبق قوانین جدید رگولاتوری FSC دیگر بروکر اف ایکس چویس امکان ارائه ریبیت را به مشتریان خود ندارد. به همین دلیل این بروکر از لیست بروکرهای ایران ریبیت حذف گردیده است.

جهت دریافت ریبیت از بروکر اچ وای سی ام روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در بررسی بونوس بروکر اف ایکس چویس آموختیم

همان‌طور که در طول مطلب بررسی بونوس بروکر اف ایکس چویس خواندیم، این بروکر جز کارگزاری‌های معتبر و رگوله است که به ایرانیان خدمات قابل قبولی را ارائه می‌کند. شما به عنوان یک کاربر تازه وارد می‌توانید از بونوس خوش آمد گویی و بونوس واریزی بروکر FXChoice استفاده کنید. سقف این بونوس ها 10 هزار دلار است و به صورت خودکار روی حساب معاملاتی شما اضافه می‌شوند. قبل از فعال کردن هر بونوس حتماً به دقت شرایط استفاده از آن را بخوانید تا در معاملات خود دچار مشکل نشوید.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *