5/5 - (1 امتیاز)

پروموشن های بروکر اچ وای سی ام

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر اچ وای سی ام
بونوس خوش آمد گویی

در بونوس خوش آمد گویی 10٪ بونوس دریافت کنید! شما میتوانید با واریز حداقل 100 دلار این بونوس را در حساب معاملاتی خود دریافت کنید.

مدت اعتبار: تا قبل از برداشت از حساب
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
بونوس ۱۰۰٪

در بونوس 100% اگر شما ۱۰۰ دلار حساب خود را شارژ کنید، از ما ۱۰۰ دلار هدیه و اعتبار اضافه دریافت می کنید.

مدت اعتبار: نامحدود
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
بونوس معرفی دوستان

اگر از طریق لینک خود کسی را دعوت به ثبت نام و واریز حداقل 500 دلار کنید به ازای هر 500 دلار 200 دلار بونوس قابل برداشت دریافت میکنید.

مدت اعتبار: نامحدود
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال

بونوس بروکر اچ وای سی ام

بروکر HYCM زیرمجموعه یک شرکت بین‌المللی سرمایه‌گذاری است که بیش از 40 سال قدمت دارد، این کارگزاری جذاب همیشه مشغول ارائه طرح‌های تشویقی مختلفی است تا بتواند کاربرانش را بیشتر تشویق به معامله کند. ما در این مطلب قصد داریم تا تمامی شرایط پروموشن‌های بروکر اچ وای سی ام را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهیم.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بونوس در فارکس چیست؟

کارگزاری‌ها برای تشویق کاربرانشان به انجام عملیات مختلف مثل واریز وجه، افتتاح حساب یا معرفی دوستان، پاداش‌هایی را در نظر می‌گیرند که به آن‌ها بونوس گفته می‌شود. این بونوس‌ها می‌توانند به صورت نقدی و غیر نقدی باشند. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ می‌توانیم بیشتر وضعیت بونوس در بروکر اچ وای سی ام را مورد بررسی قرار دهیم.

آموزش و مراحل دریافت بونوس اچ وای سی ام

برای اینکه بتوانید از بونوس بروکر HYCM استفاده کنید اولین قدم شما ثبت نام در این کارگزاری است. پس وارد صفحه اول وب‌سایت آن شوید و ثبت نام در بروکر اچ وای سی ام را انجام دهید، سپس احراز هویت خود را کامل کنید. اگر می‌خواهید اولین واریز خود را انجام دهید، با پشتیبانی سایت هماهنگ کنید تا برای شما بونوس 10% واریزی فعال شود.

مراحل دریافت بونوس

 1.     ثبت نام
 2.     احراز هویت
 3.     فعال کردن بونوس از طریق پشتیبانی
 4.     دریافت بونوس

جوایز و پاداش بروکر اچ وای سی ام

فعلاً جوایز بروکر اچ وای سی ام به صورت نقدی قابل برداشت و قابل معامله است، به این معنی که جوایز نقدی قابل برداشت را می‌توانید از طریق برداشت حساب، برداشت کنید، اما جوایز قابل معامله دیگر قابل برداشت نیستند و فقط می‌توانید با آنها ترید انجام دهید.

بروکر اچ وای سی ام به عنوان یکی از کارگزاری‌های مطرح دنیای فارکس، طرح پرداخت بونوس 10 درصدی قابل معامله و همچنین طرح پرداخت 200 دلار به ازای 500 دلار واریزی فرد معرفی شده را در دست اجرا دارد که به آن بونوس معرف گفته می‌شود، این بونوس قابل برداشت است ولی بونوس واریزی فقط قابل معامله است.

بونوس های بروکر اچ وای سی ام در فارکس

فعلاً طرح بونوس خوش آمد گویی با اولین واریز در بروکر اچ وای سی ام وجود دارد، یعنی کاربران جدیدی که در این کارگزاری ثبت نام می‌کنند، با حداقل واریز 100 دلار به بالا، می‌توانند 10% بونوس روی حساب خود دریافت کنید. بونوس دوم بروکر اچ وای سی ام که فعلاً در تیرماه 1402 فعال است، بونوس قابل برداشت دعوت از دوستان است. اگر شما از طریق لینک خود کسی را برای ثبت نام و واریز به حساب حداقل 500 دلاری دعوت کنید، می‌توانید به ازای هر 500 دلار واریزی او و 3 لات معامله، 200 دلار بونوس قابل برداشت دریافت کنید.

قوانین دریافت بونوس اچ وای سی ام

هر بونوس قوانین خاص خودش را دارد، پروموشن‌های فعال بروکر اچ وای سی ام فعلاً تحت این قوانین زیر عمل می‌کنند:

 • کاربران جدید اچ وای سی ام 10% بونوس را در اولین واریز خویش دریافت می‌کنند.
 • این پروموشن برای تمام کاربران جدید اچ وای سی ام می‌باشد که حداقل 100 دلار واریز کنند.
 • حداکثر سقف بونوس 200 دلار با واریز معادل 2000 دلار است نه بیشتر.
 • این بونوس با بونوس‌های دیگر همان‌طور که در شرایط تجارت ذکر گردیده قابل تلفیق نیست. 
 • در شرایط تجارت ذکر گردیده است برای حفظ هزار دلار بونوس قابل معامله کاربر باید حداقل 30 لات استاندارد طی 60 روز بزند. در غیر این صورت اچ وای سی ام بونوس واریزی را باز پس خواهد گرفت.

برای آگاهی بیشتر می‌توانید با پشتیبانی سایت HYCM در تماس باشید.

نحوه واریز بونوس اچ وای سی ام به حساب مشتری

پس از هماهنگی با پشتیبانی، هر بونوسی که از بروکر اچ وای سی ام بخواهید دریافت کنید به صورت مستقیم و خودکار به کیف پول شما واریز می‌شود. البته اگر بونوس از نوع قابل معامله باشد و نتوانید آن را برداشت کنید، بونوس به یکی از اکانت های معاملاتی شما واریز خواهد شد.

بونوس خوش آمد گویی اچ وای سی ام

بیشتر کارگزاری‌ها طرحی دارند که وقتی شما برای اولین بار در بروکر آن‌ها ثبت نام می‌کنید و واریز اولیه را انجام می‌دهید، می‌توانید به میزان مشخصی بونوس دریافت کنید، به این بونوس، بونوس خوش آمد گویی می‌گویند. میزان این بونوس در بروکر اچ وای سی ام 10% و تا سقف 200 دلار است.

مسابقات بروکر اچ وای سی ام

فعلاً در تاریخ تیر 1402، هیچ مسابقه فعالی در بروکر اچ وای سی ام وجود ندارد اما شما از طریق همین صفحه و یا صفحه اول سایت خود کارگزاری، می‌توانید زودتر از مسابقاتی که قرار است در آینده برگزار شود با خبر شوید.

جهت دریافت ریبیت از بروکر اچ وای سی ام روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در بررسی بونوس بروکر اچ وای سی ام آموختیم

در بررسی بروکر اچ وای سی ام آموختیم که این کارگزاری فعلاً دو بونوس در قالب خوش آمد گویی با اولین واریزی و یک بونوس در قالب معرفی دوستان را به کاربران خود عرضه می‌کند. هرچند که ممکن است نوع بونوس و شرایط آن در تاریخ‌های مختلف متفاوت باشد. بونوس های بروکر اچ وای سی ام بیشتر به صورت نقدی و قابل معامله است که می‌توانید روی اکانت کاربری خود آن‌ها را دریافت کنید.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

۲ دیدگاه

 • سلام به همه ببخشید میخاستم بدون رگوله های بروکر HYCM معتبر هستش؟ برای کار و دریافت بونوس این بروکر باید پلتفرم مخصوص خودش را نصب کنیم و باهاش کار کنیم یا خیر؟

  • سلام و عرض ادب، بروکر اچ وای سی ام در سال ۱۹۹۸ موفق شد رگوله FCA را در انگلستان بگیرد و در سال ۲۰۱۴ توانست رگوله CySEC دریافت کند و در بین تریدرها اعتبار خاصی را به دست آورد. از لحاظ رگوله ها هیچ نگرانی نداشته باشید. بروکر اچ وای سی ام بهترین پلتفرم‌های معاملاتی جهان را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر متاتریدر ۴ و متاتریدر ۵ شما می توانید از (HYCM Trader) پلتفرم اختصاصی خود بروکر HYCM که فقط نسخه وب و موبایل آن فعلاً در دسترس است، استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *