5/5 - (1 امتیاز)

پروموشن های بروکر آی اف سی مارکتس

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر آی اف سی مارکتس
بونوس سود سالیانه برای مارجین آزاد

وقتی در حساب معاملاتی خود فقط بخشی از سپرده‌تان را استفاده می کنید یا اینکه تصمیم گرفته‌اید مدتی معامله انجام ندهید. وجوه تان که در معامله استفاده نمی‌شوند، برای شما سود ماهیانه خواهند داشت.

مدت اعتبار: 30 روز
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
بونوس روز تولد

از روز تولدتان تا 30 روز بعدش با شارژ حساب 20٪ بونوس روز تولد دریافت کنید.

مدت اعتبار: 30 روز
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
بونوس دعوت دوستان

در این بونوس شما میتوانید به ازای معرفی هر دوست 50 دلار دریافت کنید اگر دوست شما هم شخص دیگری را دعوت کند به ازای هر نفر 75 دلار بونوس دریافت خواهید کرد.

مدت اعتبار: 30 روز
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
برنامه تسلای شانس شما

تسلای شانس شما یک پروموشن جدید بسیار جذاب است. جوایز این بونوس عبارتند از تسلا سایبرتراک، شمش طلای 5 اونسی، Apple MacBook Pro و iPad Air و iPhone 14 و Netbooks به همراه 100 بونوس 100 دلاری و حداکثر تا 50% بونوس، شما برای شرکت در این طرح باید حداقل 250 دلار واریزی داشته باشید.

مدت اعتبار: 1402/7/8
نوع پروموشن: مسابقه
وضعیت: فعال

بونوس بروکر آی اف سی مارکتس

بروکر آی اف سی مارکت دارای رگوله معتبر CySEC است و حدود 17 سال سابقه درخشان در بازار فارکس دارد. یکی از ویژگی‌های مهم بروکر IFC Markets، پروموشن‌ها و جوایز متعددی است که برای جذب کاربران فارکس به آنها ارائه می‌کند. ما در این مقاله می‌خواهیم تمامی شرایط دریافت بونوس از بروکر آی اف سی مارکتس را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه شوید.

بونوس در فارکس چیست؟

به پاداش‌های نقدی و غیر نقدی که کارگزاری‌ها به کاربران ارائه می‌دهند بونوس می‌گویند. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ باید بدانید که این پاداش‌ها می‌توانند قابل برداشت یا قابل معامله باشند به نحوی که شما فقط بتوانید سود آن را برداشت کنید.

آموزش و مراحل دریافت بونوس آی اف سی مارکتس

از آنجا که بروکر آی اف سی مارکتس بونوس‌های بسیار متعددی دارد، روش‌های دریافت هرکدام نیز با دیگری متفاوت است. اما اولین موضوع در دریافت بونوس، ثبت نام بروکر آی اف سی مارکتس است. بعد از این کار شما باید احراز هویت خود را نیز انجام دهید تا بتوانید به تمامی مسابقات و پروموشن‌ها دسترسی داشته باشید.

مراحل دریافت بونوس

مراحل اولیه دریافت بونوس در بروکر آی اف سی مارکتس به شرح زیر است:

  1. ثبت نام
  2. احراز هویت
  3. انتخاب پروموشن یا بونوس
  4. پذیرش قوانین

البته ممکن است هر بونوسی، دارای مراحل بیشتری نیز باشد که باید هنگام دریافت آن، انجام دهید.

جوایز و پاداش بروکر آی اف سی مارکتس

زمانی که به جوایز بروکر آی اف سی مارکتس نگاه می‌کنیم، واقعاً موارد جذابی در آن مشاهده می‌شود که احتمالاً در کمتر بروکری دیده‌اید.

جوایز و پاداش های بروکر آی اف سی مارکتس
جوایز و پاداش‌های بروکر آی اف سی مارکتس

کارگزاری IFC Markets با برگزاری مسابقات و بونوس های مختلف اقدام به ارائه جوایزی چون خودرو، شمش طلا، پول نقد و … می‌کند که برای معامله گران بسیار جذاب است.

بونوس های بروکر آی اف سی مارکتس در فارکس

در بروکر آی اف سی مارکتس، در حال حاضر (تیر 1402) بونوس های مختلفی وجود دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. بونوس روز تولد
  2. بونوس همکاری
  3. بونوس آکادمی معامله
  4. بونوس واریزی
  5. بونوس خوش‌آمد گویی

این موارد تنها بخشی از برنامه‌های بونوس و پروموشن این بروکر است که می‌تواند در تاریخ‌های مختلف تغییراتی در آنها اعمال شود.

قوانین دریافت بونوس آی اف سی مارکتس

قوانین دریافت بونوس در بروکر آی اف سی مارکتس برای هرکدام از آن‌ها می‌تواند کاملاً متفاوت باشد، در برخی بونوس‌ها شما باید حداقل مبلغ واریزی به حسابتان داشته باشید تا شامل دریافت آن بونوس شوید، و در برخی دیگر باید گردش مالی شما به حد مشخصی رسیده باشد. به صورت کلی زمانی که می‌خواهید یک بونوس را دریافت کنید، حتماً باید فایل قوانین آن را به دقت مطالعه کنید.

نحوه واریز بونوس آی اف سی مارکتس به حساب مشتری

زمانی که شما تمامی مراحل دریافت بونوس در بروکر آی اف سی مارکتس را طی می‌کنید، بونوس به صورت خودکار توسط بروکر به حساب معاملاتی شما واریز خواهد شد.

بروکر آی اف سی مارکتس یکی از کارگزاری‌های مطرح بازار فارکس است که همیشه مسابقات، پروموشن و بونوس های جذابی را به مخاطبان خود ارائه می‌کند، این بروکر سعی دارد برنامه‌های جذب مشتری خود را همیشه فعال نگه‌دارد تا کاربران جدید ترغیب شوند که حساب معاملاتی خود را در این بروکر ایجاد کنند.

بونوس خوش آمد گویی آی اف سی مارکتس

بونوس خوش آمد گویی به بونوسی گفته می‌شود که معمولاً به کاربران تازه‌وارد تعلق می‌گیرد، شما زمانی می‌توانید از این بونوس استفاده کنید که در بروکر آی اف سی مارکتس ثبت نام کرده باشید، احراز هویت کرده و در نهایت اولین واریزی را انجام داده باشید. 

مسابقات بروکر آی اف سی مارکتس

بروکر آی اف سی مارکتس از آن دسته از کارگزاری‌هاست که همیشه فهرست مسابقاتی که برگزار می‌کند بسیار زیاد است، همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید،

مسابقات بروکر آی اف سی مارکتس
مسابقات بروکر آی اف سی مارکتس

در حال حاضر در تیر ماه 1402 چند مسابقه مختلف با شرایط متفاوت در بروکر IFC Markets در حال برگزاری است که تریدرها بر اساس علاقه خود می‌توانند در یکی از آنها شرکت کنند.

جهت دریافت ریبیت از بروکر آی اف سی مارکتس روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در بررسی بونوس بروکر آی اف سی مارکتس آموختیم

شاید به جرئت بتوان گفت که جذاب‌ترین بروکر در ارائه بونوس، پروموشن و پاداش به کاربران، کارگزاری آی اف سی مارکتس باشد. این بروکر همیشه در حال برگزاری مسابقات متعددی است که در نتیجه آن جوایز بسیار ارزشمندی به برندگانش اهدا می‌کند. همچنین بروکر IFC Markets بونوس های فوق‌العاده متنوعی نیز دارد که شما می‌توانید بعد از ثبت نام و احراز هویت، برای دریافت آنها اقدام کنید.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *