4/5 - (4 امتیاز)

پروموشن های بروکر اینگات

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر اینگات
بونوس خوش آمد گویی

میزان حداقل واریز برای دریافت این بونوس بروکر اینگات 1000 دلار است و میتوانید تا 50٪ بونوس دریافت کنید.

مدت اعتبار: 1401/6/6
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: غیرفعال

بونوس بروکر اینگات

بروکر اینگات در سال 2006 تاسیس شده و برخلاف اینکه نامش کمتر شنیده شده است، جز کارگزاری‌های بسیار معتبر دنیای فارکس است. بروکر Ingot در تاریخ‌های مختلف اقدام به ارائه بونوس‌های معاملاتی به کاربرانش می‌کند که ما قصد داریم در این مطلب به بررسی پروموشن‌های بروکر اینگات بپردازیم.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بونوس در فارکس چیست؟

بونوس‌ها در واقع هدایای مالی هستند که از طرف بروکر طی انجام مراحلی به کاربران کارگزاری برای تشویق به انجام ثبت نام، واریز وجه یا معاملات بیشتر اهدا می‌شود. اگر دقیقاً می‌خواهید بدانید بونوس در فارکس چیست؟ باید بگوییم که بونوس شامل طرح‌های تشویقی می‌شود که کارگزاری‌ها در قالب پرداختی‌های نقدی و غیر نقدی به کاربران فعال خود ارائه می‌کند.

آموزش و مراحل دریافت بونوس اینگات

برای دریافت بونوس در بروکر اینگات باید وارد وب سایت این مجموعه شوید، آخرین بونوس‌ها از طریق ایمیل یا صفحه اول سایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد، اما مهم‌ترین کار در قدم اول ثبت نام در بروکر اینگات است. شما پس از ثبت نام و احراز هویت می‌توانید به بونوس‌های این کارگزاری دسترسی داشته باشید.

مراحل دریافت بونوس

برای دریافت هر نوع بونوس در بروکر اینگات باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. ثبت نام
  2. احراز هویت
  3. انتخاب بونوس
  4. هماهنگی با پشتیبانی
  5. دریافت بونوس روی حساب کاربری

البته ممکن است برخی از بونوس‌ها نیاز به طی کردن مراحل بیشتری داشته باشند.

جوایز و پاداش بروکر اینگات

فعلاً در تاریخ تیر 1402 هیچ جایزه یا پاداشی در این بروکر فعال نیست.

بونوس های بروکر اینگات در فارکس

بروکر اینگات بسیار کم اقدام به ارائه بونوس به کاربرانش می‌کند، معمولاً هر چند ماه یکبار این بروکر برای تشویق کاربران به پرداخت بیشتر، بونوس واریزی را فعال می‌کند که شامل دریافت 15% تا 25% بونوس به ازای واریز وجه می‌شود. اما در حال حاضر (تیر 1402) هیچ بونوسی در این بروکر فعال نیست.

بروکر اینگات یکی از معتبرترین کارگزاری‌های فارکس با رگوله کاملاً معتبر جهانی است که در چند سال گذشته سرویس‌دهی به کاربران ایرانی را شروع کرده است. متاسفانه بروکر اینگات جز کارگزاری‌هایی نیست که بخواهد خیلی زیاد بونوس به کاربران ارائه کند و معمولاً بونوس‌ها در این بروکر فعال نیستند. برای اطلاع از ارائه بونوس باید با پشتیبانی این بروکر در ارتباط باشید.

قوانین دریافت بونوس اینگات

هر بونوس قوانین خاص خودش را دارد، عمدتاً بروکر Ingot بونوس‌های نقدی و غیر قابل برداشت را به شما ارائه می‌کند. شما نمی‌توانید این بونوس‌ها را برداشت کنید و فقط باید با آنها معامله انجام دهید. حتی اگر در دوره استفاده از بونوس خود، از واریزی شما کاسته شود، بروکر اینگات بونوس‌تان را غیر فعال خواهد کرد.

نحوه واریز بونوس اینگات به حساب مشتری

بروکر اینگات به صورت خودکار و با هماهنگی پشتیبانی، بونوسی که به شما تعلق گرفته را به حساب شما واریز خواهد کرد و شما نیازی به پیگیری این موضوع نخواهید داشت. بونوس‌های نقدی روی حساب معاملاتی معرفی شده از طرف شما واریز خواهند شد.

بونوس خوش آمد گویی اینگات

به بونوسی که کارگزاری‌ها به ثبت نام کنندگان جدید خود ارائه می‌دهند، بونوس خوش آمد گویی میگویند، این بونوس فعلاً در بروکر اینگات فعال نیست اما مهم‌ترین شرط آن ثبت نام، احراز هویت و واریز اولیه است.

مسابقات بروکر اینگات

در حال حاضر در تاریخ تیر 1402 هیچ‌گونه مسابقه‌ای در  بروکر اینگات فعال نمی‌باشد.

جهت دریافت ریبیت از بروکر اینگات روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در بررسی بونوس بروکر اینگات آموختیم

همان‌طور که در  طول این محتوا هم متوجه شدید، علی‌رغم اینکه بروکر اینگات یکی از کارگزاری‌های بسیار معتبر دنیای فارکس است، اما ظاهراً علاقه خاصی به ارائه بونوس ندارد. معمولاً هر چند ماه یک بار برای زمانی محدود، کاربران جدید می‌توانند از بونوس بروکر Ingot استفاده کند. مهم‌ترین شرایط برای بهره‌مندی از بونوس‌های این بروکر، انجام ثبت نام، احراز هویت و واریز وجه به حساب معاملاتی است.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *