پروموشن های بروکر نورد اف ایکس

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر نورد اف ایکس
بونوس واریز

در صورت واریز بیش از 500 دلار در حساب های فیکس و پرو میتوانید 25٪ بونوس دریافت کنید!

مدت اعتبار: تا قبل از برداشت از حساب
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
بونوس قابل معامله

با حداقل 100 دلار واریزی تا 25٪ بونوس قابل معامله از بروکر نورد اف ایکس دریافت کنید.

مدت اعتبار: تا قبل از برداشت از حساب
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
لاتاری بزرگ 2024

حساب Pro داری؟ فقط با آن کار کن و ترید را ادامه بده!
هنوز حسابی نداری؟ یک حساب Pro باز کن و معامله با آن را آغاز کن!
این لاتاری سه قرعه کشی در 8 جولای، 8 اکتبر و 8 ژانویه برگزار می‌کند.

مدت اعتبار: تا قبل از برداشت از حساب
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال

بونوس بروکر نورد اف ایکس

بروکر NordFX کار خود را در سال 2008 با تاسیس دفتری در قبرس آغاز کرده است، این بروکر که از همان ابتدا خدمات جذابی را به کاربران ایرانی ارائه می‌کرد، سعی داشت با ارائه بونوس‌های متنوع از جمله بونوس خوش‌آمد گویی و بونوس واریز، طرح‌های تشویقی خوبی را در اختیار کاربران قرار دهد. ما در این مقاله قصد داریم قوانین، مراحل دریافت و همه نکات مهم درباره پروموشن‌های بروکر نورد اف ایکس را به صورت کامل بررسی کنیم.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بونوس در فارکس چیست؟

بونوس‌ها جوایز نقدی و غیر نقدی هستند که به دلایل مختلف توسط کارگزاری به تریدرها اهدا می‌شوند. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ باید بدانید که هر بونوس شرایط، قوانین و ویژگی‌های خاص خودش را دارد که هنگام ارائه می‌توانید اطلاعات کامل آن را از خود کارگزاری نورد اف ایکس دریافت کنید.

آموزش و مراحل دریافت بونوس نورد اف ایکس

بروکر نورد اف ایکس جز کارگزاری‌هایی است که بسیار مقطعی و فقط گاهی اوقات اقدام به ارائه بونوس‌ها می‌کند. برای دریافت این بونوس‌ها شما نیاز دارید که چند مرحله را در این بروکر بگذرانید، مسئله اول آموزش ثبت نام بروکر نورد اف ایکس است. سپس باید احراز هویت خود را به طور کامل انجام دهید و بعد از آن با انتخاب یکی از بونوس‌ها و پذیرش قوانین آن، بونوس را روی حساب کاربری خود دریافت کنید، در واقع مراحل دریافت بونوس در بروکر NordFX به این ترتیب است:

  1. ثبت نام در بروکر
  2. احراز هویت
  3. پذیرش قوانین
  4. انتخاب بونوس یا شرکت در مسابقه
  5. دریافت خودکار بونوس روی حساب کاربری

جوایز و پاداش بروکر نورد اف ایکس

نوع جوایز و پاداش‌ها در بروکر نورد اف ایکس بسته به نوع بونوس بسیار متنوع است. در حال حاضر (تیر 1402) مسابقه‌ای با عنوان لاتاری در این بروکر در حال برگزاری است که مجموعاً جوایزی 100 هزار دلاری را بین برندگان این مسابقه تقسیم می‌کند. معمولاً بیشتر جوایز و پاداش‌ها در بروکر نورد به صورت نقدی هستند.

جوایز و پاداش در بروکر نورد اف ایکس
جوایز و پاداش در بروکر نورد اف ایکس

بروکر نورد اف ایکس یکی از بروکر های با سابقه فارکس است که از سال 2008 به بعد در حال ارائه خدمات به کاربران ایرانی است. این بروکر تمرکز اصلی خود را بر برگزاری مسابقات معامله‌گری گذاشته است تا بتواند فضای رقابت هیجان‌انگیزی را بین کاربران خود ایجاد کند.

بونوس های بروکر نورد اف ایکس در فارکس

در حال حاضر (تیر 1402) فقط بونوس واریزی در این بروکر فعال است، اما در ماه‌های آینده ممکن است دوباره بونوس های خوش‌آمد گویی و بونوس گردش مالی در بروکر نورد اف ایکس فعال شود.

قوانین دریافت بونوس نورد اف ایکس

قوانین دریافت هر بونوس در بروکر نورد اف ایکس متفاوت است، هر زمان که یک بونوس در این بروکر فعال می‌شود، تمام مفاد و قوانینی که باید برای دریافت بونوس رعایت شود به صورت فایلی در کنار بونوس قرار می‌گیرد و شما باید قبل از استفاده از آن بونوس، قوانین را بپذیرید.

نحوه واریز بونوس نورد اف ایکس به حساب مشتری

بونوس ها معمولاً به صورت خودکار به حساب مشتریان واریز می‌شوند، اگر بونوس نقدی باشد پشتیبانی حسابی که می‌خواهید بونوس شما در آن واریز شود را از شما می‌پرسد.

بونوس خوش آمد گویی نورد اف ایکس

فعلاً (تیر 1402) بونوس خوش‌آمد گویی در بروکر نورد اف ایکس فعال نیست اما به محض فعال شدن، اگر شما در بروکر نورد اف ایکس ثبت نام کنید و اولین واریزی خود را انجام دهید، می‌توانید مبلغی را به عنوان بونوس روی حساب معاملاتی خود دریافت کنید.

مسابقات بروکر نورد اف ایکس

در بخش مسابقات بروکر نورد اف ایکس، در حال حاضر یک مسابقه با عنوان لاتاری درحال برگزاری است که برای شرکت در آن باید ابتدا یک حساب پرو PRO ایجاد کنید، حساب خودتان را به مبلغ 200 دلار شارژ نمایید و در نهایت به ازای هر 2 لات گردش مالی، 1 بلیت قرعه‌کشی دریافت کنید.

مسابقات بروکر نورد اف ایکس
مسابقات بروکر نورد اف ایکس

قوانین کامل این مسابقه را می‌توانید در خود سایت مطالعه کنید.

جهت دریافت ریبیت از بروکر نورد اف ایکس روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در بررسی بونوس بروکر نورد اف ایکس آموختیم

همان‌طور که در بررسی بونوس بروکر نورد اف ایکس متوجه شدیم، این بروکر معمولاً بونوس های زیادی را ارائه نمی‌کند اما در برخی از ماه‌های سال اقدام به برگزاری مسابقات معامله‌گری می‌کند که بعضاً جذاب و هیجان‌انگیز هستند. برای اینکه هرزمان از وضعیت بونوس های بروکر NordFX آگاه شوید، می‌توانید از همین صفحه یا از بخش بونوس های خود وب سایت بروکر نورد اف ایکس ، آخرین اخبار و اطلاعات را کسب نمایید.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

۴ دیدگاه

    • دریافت بونوس در بروکر NordFX را در ۳ مرحله می‌توانید دریافت کنید. مرحله اول ثبت نام در بروکر است. در مرحله دوم باید احراز هویت انجام دهید و با قوانین بروکر موافقت کنید. در مرحله آخر با انتخاب بونوس یا شرکت در مسابقه می توانید بونوس را دریافت کنید.

  • سلام روش های پرداختی بروکر نورد اف ایکس به چند صورت است؟ آیا واریز و برداشت ریالی هم دارند؟ آیا کاربران ایرانی می تونن بونوس های این بروکر رو دریافت کنن؟

    • سلام و عرض ادب، بروکر NordFX از بروکر های معتبر فارکس است که از سال ۲۰۰۸ تا به الان در حال ارائه خدمات به کاربران ایرانی است. سه روش پرداخت بروکر ریالی مستقیم،ریالی تاپ چنج و تتر است. توجه کنید روش ریالی مستقیم کمیسیون ندارد و قیمت دلار به لحظه در اختیار شما قرار داده خواهد شد. همچنین برای واریز تتر باید از شبکه TRC20 پرداخت کنید که ۱ دلار کمیسیون دارد. در روش تاپ چنج هم به منظور هر واریزی ۳% کمیسیون دریافت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *