5/5 - (1 امتیاز)

پروموشن های بروکر یو اس جی اف ایکس

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر یو اس جی اف ایکس
بونوس هفتگی

در این طرح حداقل واریزی 10 هزار می‌باشد و در ازای واریز بیشتر بونوس بیشتری هم به شما تعلق میگیرد. این بونوس برای حساب های مینی، استاندارد و VIP فعال است.

مدت اعتبار: 1402/10/10
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال

بونوس بروکر یو اس جی اف ایکس

بروکر یو اس جی اف ایکس، یکی از بروکر‌های معتبر جهان است که در کشور استرالیا پایه‌گذاری شده، اما برای اینکه بتواند به کاربران سایر کشورهای جهان، خدمات معامله‌گری ارائه کند، اقدام به تاسیس چند شعبه دیگر کرده است. یکی از ویژگی‌های بروکر USGFX ارائه بونوس‌های معاملاتی مختلف است که در قالب بونوس واریزی، بونوس معرف و بونوس خوش آمد گویی به کاربران اهدا می‌شود. ما در این مقاله سعی داریم تا وضعیت پروموشن‌ها و شرایط دریافت آن از بروکر یو اس جی اف ایکس را مورد بررسی قرار دهیم، با ما همراه شوید.

بونوس در فارکس چیست؟

بونوس در واقع همان جوایز نقدی و غیر نقدی است که کارگزاری‌ها برای تشویق کاربران جدید به ثبت نام یا ترغیب معامله‌گران به واریز پول بیشتر به آن‌ها پیشنهاد می‌دهند. حالا که ‌می‌دانید بونوس در فارکس چیست؟ باید بدانید که بونوس معمولاً به کسانی تعلق می‌گیرد که گردش مالی بالایی ثبت کنند، واریزی جدید داشته باشند و یا اولین بار است که در کارگزاری ثبت نام می‌کنند. این نوع بونوس‌ها نقدی هستند، اما بونوس‌های غیر نقدی نیز وجود دارند که معمولاً برای نفرات برتر شرکت کننده در مسابقات برگزار شده توسط کارگزاری اهدا خواهد شد.

یو اس جی اف ایکس یک بروکر استرالیایی است که در ابتدا فقط به کشورهای شرق آسیا خدمات خود را ارائه می‌داد اما بعدها باگسترش دفاتر خود، توانست مخاطبانی از خاورمیانه را نیز به خود جذب کند. بروکر یو اس جی اف ایکس یکی از معتبرترین رگوله‌های ممکن را در اختیار دارد. در این بروکر می‌توانید از واریز و برداشت ریالی، کپی تریدینگ، حساب اسلامی، پشتیبان فارسی و بیش از 60 نماد معاملاتی برخوردار شوید.

آموزش و مراحل دریافت بونوس بروکر یو اس جی اف ایکس

روش دریافت هر بونوس بسته به نوع و قوانینی که دارد می‌تواند بسیار متفاوت باشد. معمولاً بونوس‌ها به صورت درصدی بر اساس عملکرد خود معامله‌گران ارائه می‌شوند. در بروکر یو اس جی اف ایکس شما پس از اینکه یک نوع بونوس را انتخاب کردید، می‌توانید در هماهنگی با مدیر حسابتان که پشتیبانی آن از طریق تلگرام برای بخش فارسی زبان انجام می‌شود، روش دریافت بونوس را متوجه شوید. اما به طور کلی، بونوس‌های یو اس جی اف ایکس به صورت خودکار به حساب معاملاتی شما یا کیف پول شما بسته به انتخابی که می‌کنید اضافه می‌شوند. به صورت کلی روش و مراحل دریافت بونوس در بروکر یو اس جی اف ایکس به شرح زیر است:

  1. ثبت نام در بروکر
  2. انتخاب بروکر
  3. ارتباط با پشتیبان حساب از طریق تلگرام
  4. داشتن شرایط بونوس
  5. دریافت بونوس روی حساب معاملاتی

برای دریافت بونوس ابتدا باید در بروکر یو اس جی اف ایکس حساب معاملاتی داشته باشید، برای این کار لازم است تا در این کارگزاری ثبت نام کنید. روش ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس آسان است و از طریق صفحه اول سایت، همانطور که در عکس زیر می‌بینید انجام می‌شود.

ثبت نام در بروکر یو اس جی
ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس

در مرحله بعدی رمز عبوری را مشخص کنید و سپس یک اکانت معاملاتی نیز با توجه به نیاز خود ایجاد کنید. بعد از آن چند سوال درباره اطلاعات شغلی، میزان درآمد و … از شما پرسیده می‌شود که باید به آن‌ها پاسخ دهید تا اکانت کاربری شما ایجاد شود. سپس می‌توانید برای دریافت بونوس‌های مختلف اقدام کنید.

جوایز و پاداش بروکر یو اس جی اف ایکس

جوایز و پاداش‌ها در بروکر یو اس جی اف ایکس معمولاً به صورت نقدی قابل برداشت و نقدی قابل معامله است. فعلاً هیچ مسابقه خاصی در این بروکر (تیر 1402) فعال نیست. زمانی که مسابقه بروکر یو اس جی اف ایکس فعال شود، می‌توانید جوایز و پاداش‌ها را بسته به نوع مسابقه مشاهده کنید.

بونوس های بروکر یو اس جی اف ایکس در فارکس

بروکر یو اس جی اف ایکس بر اساس تاریخ‌های مختلف، اقدام به ارائه بونوس‌های متفاوتی می‌کند، مثلاً همین حالا بونوس ویژه تابستانه‌ در این بروکر به دلیل ورود به تابستان 1402 در حال آماده سازی است. در بخش تبلیغات ویژه که وارد شوید، فهرست بونوس‌های فعال بروکر یو اس جی اف ایکس را خواهید دید.

بونوس بروکر یو اس جی
بونوس بروکر یو اس جی اف ایکس

همان‌طور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید همه بونوس‌ها قرار دارند که با کلیک روی لینک هرکدام، می‌توانید به صفحه اختصاصی آن مراجعه کنید و درباره بونوس مربوطه اطلاعات کسب کنید. همان‌طور که می‌بینید در این فهرست، انواع بونوس از جمله بونوس هفتگی، بونوس واریز، بونوس تابستانه و … وجود دارد.

قوانین دریافت بونوس بروکر یو اس جی اف ایکس

قوانین دریافت هر بونوس در بروکر یو اس جی اف ایکس متفاوت است. اولین قانون مربوط به تاریخ است، تمامی بونوس‌های بروکر یو اس جی اف ایکس فقط در یک تاریخ خاص ارائه می‌شوند و بعد از مدت زمان خاصی منقضی خواهند شود. قانون بعدی در بونوس‌ها مربوط به حداکثر پرداختی است. مثلاً اگر در قانون بونوس واریزی این بروکر، گفته شده است که به 25% واریزی، حداکثر 5000 دلار، یعنی باید دقت کنید که به ازای هر میزان واریزی 25% بونوس می‌گیرید اما سقف آن 5000 دلار است. به طور کلی، هر بونوس قوانین خاص خودش را دارد.

نحوه واریز بونوس بروکر یو اس جی اف ایکس به حساب مشتری

نحوه واریز بونوس به حساب شما از بروکر یو اس جی اف ایکس به این ترتیب است که شما بونوس را انتخاب می‌کنید و بر اساس نوع آن، بونوس به صورت خودکار به حساب شما واریز می‌شود. البته حتماً در تلگرام این بروکر با پشتیبانی فارسی، هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. بونوس‌هایی مانند بونوس خوش آمد گویی و بونوس واریزی به صورت نقدی اما غیر قابل برداشت هستند که به حساب معاملاتی که ایجاد کردید واریز می‌شوند. اما اگر بونوسی به صورت نقدی قابل برداشت باشد، به ولت شما اضافه می‌شود و اجازه دارید که آن را برداشت کنید.

بونوس خوش آمد گویی بروکر یو اس جی اف ایکس

فعلاً در تاریخ (تیر 1402) بونوس فعالی با عنوان بونوس خوش آمد گویی در بروکر یو اس جی اف ایکس وجود ندارد، اما اگر واریزی به حساب معاملاتی خود انجام دهید، بر اساس نرخ واریزی می‌توانید تا 25% بونوس دریافت کنید. برای هماهنگی این بونوس به پشتیبانی، بین روزهای دوشنبه تا جمعه پیام بدهید تا شما را راهنمایی کنند.

مسابقات بروکر یو اس جی اف ایکس

فعلاً مسابقه‌ای در بروکر یو اس جی اف ایکس برقرار نیست اما معامله‌گرانی که حجم معاملاتی بالایی دارند می‌توانند از بونوس Weekly استفاده کنند. به این صورت که، افرادی که حساب mini یا حساب VIP دارند باید ابتدا با مدیر حساب خود تماس بگیرند و اعلام کنند که می‌خواهند از بونوس weekly استفاده کنند. سپس با گردش مالی که در طی معاملاتشان رقم می‌زنند می‌توانند مبلغی بونوس نقدی قابل برداشت را دریافت کنند.

جهت دریافت ریبیت از بروکر یو اس جی اف ایکس روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در بررسی بونوس بروکر یو اس جی اف ایکس آموختیم

همان‌طور که در این مقاله خواندیم، بروکر یو اس جی اف ایکس یکی از بروکر های معتبر دنیای فارکس است که دفتر اصلی آن در استرالیا قرار دارد. این بروکر صفحه‌ای به نام تبلیغات ویژه دارد که همه بونوس های فعال بروکر در آنجا قرار می‌گیرد. شما در این صفحه می‌توانید روی لینک بونوس مدنظر خود کلیک کنید و شرایط آن را مطالعه کنید. بونوس‌های بروکر یو اس جی اف ایکس شامل بونوس واریز، بونوس ویژه گردش حساب، بونوس weekly و … است که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

۲ دیدگاه

  • سلام میخاستم بدونم که قوانین دریافت بونوس در هر بروکر به چه شکلی هست و اینکه سقف دریافت بونوس چقدر است؟ ممنون میشم جواب بدید

    • سلام و عرض ادب، قوانین دریافت بونوس در هر بروکر متفاوت است. ما در این مقاله در مورد بروکرهای یو اس جی اف ایکس صحبت می کنیم پس بعضی از قوانین دریافت بونوس در بروکر یو اس جی اف ایکس را بررسی می کنیم. یکی از قوانین مربوط به تاریخ است، همه ی بونوس‌های بروکر یو اس جی اف ایکس فقط در یک تاریخ بخصوص منتشر می‌شوند و بعد از مدتی بی اعتبار خواهند شود. قانون بعدی در بونوس‌ها در مورد حداکثر پرداختی بونوس ها است. برای مثال اگر در قانون بونوس واریزی این بروکر، گفته شده است که به ۲۵% واریزی، حداکثر ۵۰۰۰ دلار، یعنی باید توجه کنید که برای هر میزان واریزی ۲۵% بونوس می‌گیرید اما سقف آن ۵۰۰۰ دلار است. به طور کلی، هر بونوس قوانین خاص خودش را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *