5/5 - (2 امتیاز)

پروموشن های بروکر اپوفایننس

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر اپوفایننس
کمپین سطح پایه بهار

40 درصد بونوس واریز برای تمام واریزی ها
ارائه 2500 دلار به 100 نفر اولی که تایید حساب و حداقل واریز سرمایه داشته باشند.

مدت اعتبار: یک ژانویه
نوع پروموشن: کمپین
وضعیت: غیرفعال
کمپین نیترو

کمپین نیترو شامل 3 پلن بونوس ویژه سوشیال ترید، بونوس ویژه حساب ECN-PRO، بونوس ویژه 3 پله ای میشود که میتوانید در این طرح شرکت کنید و با استفاده از طرح های گفته شده معاملات خود را به بازدهی بیشتری برسانید.

مدت اعتبار: 1402/4/23
نوع پروموشن: کمپین
وضعیت: غیرفعال

بونوس بروکر اپوفایننس

بروکر اوپوفایننس یکی از کارگزاری‌های شناخته شده دنیای فارکس است که به کاربران ایرانی خدمات مناسبی را ارائه می‌کند. یکی از این خدمات، بونوس‌های ویژه ثبت نام، واریز و گردش مالی است که در تاریخ‌های مختلف در این بروکر فعال می‌شوند. عمدتاً پروموشن‌های فعال بروکر Opofinance از طریق ایمیل و همچنین صفحه اول سایت به مخاطبان اطلاع‌رسانی خواهند شود. ما در این مقاله قصد داریم تا وضعیت بونوس بروکر اپوفایننس را مورد بررسی قرار دهیم.

بونوس در فارکس چیست؟

بونوس در فارکس به معنای پاداشی است که کارگزاری‌ها به کاربران ارائه می‌کنند. این بونوس‌ها می‌توانند به دلایل مختلفی به شما تعلق بگیرند. مثلاً زمانی که پولی به حساب معاملاتی خودتان واریز می‌کنید، برخی بروکرها به شما بونوس واریز اهدا می‌کنند که معمولاً درصدی از همان مبلغ واریزی شماست. اگر سوالتان این است که بونوس در فارکس چیست؟ و چطور کارگزاری آن را ارائه می‌کند، می‌تواند گفت که بونوس به صورت نقدی و غیر نقدی ارائه می‌شود و روش اهدای آن توسط هر کارگزاری متفاوت است.

آموزش  و مراحل دریافت بونوس اپوفایننس

برای اینکه بتوانید از پروموشن‌های مختلف بروکر Opofinance استفاده کنید، ابتدا باید در این کارگزاری ثبت نام کرده باشید. به همین دلیل ما مراحل ثبت نام در بروکر اپوفایننس را به شما توضیح خواهیم داد. برای اینکار ابتدا در صفحه اصلی سایت روی دکمه ایجاد حساب کلیک کنید تا فرم ثبت نام برای شما ایجاد شود. بعد از آن به بخش طرح‌های تشویقی بروید، بونوس های فعال را مشاهده کنید و هر کدام که مدنظرتان است را پس از مطالعه، انتخاب و روی دکمه ثبت کلیک کنید. سپس بونوس طبق شرایط اعلام شده بسته به ‌نوعی که دارد به شما اهدا خواهد شد.

مراحل دریافت بونوس از بروکر اپوفایننس

برای دریافت بونوس از بروکر اوپوفایننس باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. ثبت نام در بروکر
  2. احراز هویت
  3. انتخاب بونوس مربوطه
  4. پذیرفتن قوانین بونوس
  5. دریافت خودکار بونوس در حساب کاربری

البته ممکن است هر بونوس در بروکر اپوفایننس بر اساس قوانینش، شامل مراحل اضافه‌تری باشد که در این صورت در صفحه خود بونوس به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

کمپانی اپوفایننس در حال حاضر با داشتن 3 دفتر فیزیکی در چند کشور جهان و پشتیبانی از 8 زبان زنده دنیا، در حال گسترش دامنه فعالیت خود در سایر نقاط جهان است. شما در این بروکر به بیش از 300 ابزار معاملاتی دسترسی خواهید داشت. از جمله ویژگی‌های اپوفایننس پشتیبانی 24 ساعته، داشتن پلتفرم اختصاصی سوشال تریدینگ، پلتفرم‌های معاملاتی متنوع و چهار حساب معاملاتی با شرایط مناسب است.

جوایز و پاداش بروکر اپوفایننس

در بروکر اپوفایننس، جوایز و پاداش‌ها به در تاریخ‌های مختلفی ممکن است تغییر کند. برای اینکه از تمامی آن‌ها با خبر شوید می‌توانید به قسمت طرح‌های تشویقی در پنل کاربری خود مراجعه کنید. همچنین تمام اطلاعیه‌های جدید درباره جوایز و پاداش‌ها، برای شما ایمیل خواهد شد. اگر در آن بخش، طرحی مشاهده نکردید، بدانید که احتمالاً در تاریخی که شما قرار دارید، هنوز طرحی فعال نشده است. برای اطلاع از طرح‌های آینده می‌توانید با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

بونوس های بروکر اپوفایننس در فارکس

همان‌طور که گفتیم بونوس‌ها در تاریخ‌های مختلفی ارائه می‌شوند. برای مثال در این زمان که ما سایت اپوفایننس را مورد بررسی قرار داده‌ایم (تیر 1402)، فقط یک بونوس 30% در این سایت موجود است که تصویر آن را می‌توانید در عکس زیر مشاهده کنید. در این بونوس اگر طی 3 روز شما بتوانید حداقل 100 دلار به حسابتان واریز کنید، تا 30% آن را به صورت بونوس دریافت خواهید کرد.

بونوس بروکر اپوفایننس
بونوس‌های بروکر اپوفایننس

سقف بونوس دریافتی 2500 دلار است. برای اینکه شرایط کامل دریافت این بونوس را بدانید روی لینک شرایط و ضوابط آن کلیک کنید، دقت کنید که پس از پذیرش، امکان لغو قوانین در حساب کاربری شما وجود ندارد.

قوانین دریافت بونوس اپوفایننس

دریافت هر بونوس در بروکر اپوفایننس بسته به نوع آن، شامل موارد مختلفی می‌شود، برای مثال اگر بونوس واریز بخواهید دریافت کنید، قوانین آن شامل زمان واریز، حداقل واریز و سقف دریافتی بونوس است. یا بونوس‌هایی که به خاطر گردش مالی به شما تعلق می‌گیرند معمولاً از فرمول خاص خودشان پیروی می‌کنند که در هر مورد، به صورت مجزا محاسبه می‌شوند. همیشه قوانین و اطلاعات تکمیلی بونوس‌های اپوفایننس در خود آن قرار دارد و با دانلود داکیومنت قوانین، می‌توانید از تمام شرایط دریافت بونوس مطلع شوید.

نحوه واریز بونوس اپوفایننس به حساب مشتری

معمولاً بیشتر بونوس‌ها بروکر اپوفایننس به صورت نقدی هستند. البته این بونوس‌ها توسط خود کارگزاری به حساب شما مستقیماً واریز می‌شوند و شما نمی‌توانند آنها را برداشت کنید. در واقع این‌گونه بونوس‌ها فقط قابل معامله هستند و شما می‌توانید فقط سود آن را برداشت کنید. پس برای واریز بونوس به حساب، نیاز نیست شما کاری انجام دهید و خود بروکر اپوفایننس آن را برایتان واریز می‌کند. البته یک استثنا نیز وجود دارد، اگر کارگزاری در بونوس خاصی از شما خواسته باشد که حتما قبل از اقدام برای دریافت آن باید با مدیر حساب خود در ارتباط باشید، در این صورت نیاز است که برای واریز بونوس با پشتیبانی هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

بونوس خوش آمد گویی اپوفایننس

بونوس خوش آمد گویی که به آن بونوس رایگان نیز گفته می‌شود، بونوسی است که شما فقط برای ثبت نام در یک کارگزاری، آن را دریافت خواهید کرد و نیازی به واریز وجه نیست. فعلاً در تاریخ تیر 1402، هیچ‌گونه بونوس خوش آمد گویی در اپوفایننس وجود ندارد اما در صورتی که دوباره مانند چند ماه پیش، این بونوس فعال شود، شما می‌توانید با ثبت نام در بروکر اپوفایننس آن را دریافت کنید. بونوس خوش آمد گویی اپوفایننس قابل برداشت نیست اما می‌توانید با آن معامله کنید و سود آن را برداشت نمایید.

مسابقات بروکر اپوفایننس

در طول سال، بروکر اپوفایننس مسابقات مختلفی را بین تریدرهای حرفه‌ای و مبتدی برگزار می‌کند. این مسابقه‌ها شامل موارد گوناگونی می‌شوند که در زمان برگزاری به صورت مفصل اطلاع رسانی خواهند شد و شما می‌توانید در آن شرکت کنید. جوایز مسابقات بروکر اپوفایننس معمولاً به صورت نقدی یا غیر نقدی است و برخلاف بونوس‌ها که غیر قابل برداشت بودند، معمولاً قابل برداشت مستقیم هستند.

جهت دریافت ریبیت از بروکر اپوفایننس روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در بررسی بونوس بروکر اپوفایننس آموختیم

همان‌طور که در مقاله بررسی بونوس های بروکر اپوفایننس آموختیم، این بروکر معتبر در تاریخ‌های مختلف، اقدام به ارائه بونوس‌ها، مسابقات و جوایز مختلفی می‌کند که از طریق صفحه اول سایت و همچنین بخش طرح‌های تشویقی در پلتفرم معاملاتی به تریدرها اطلاع رسانی می‌شود. اکثر بونوس‌های بروکر اپوفایننس به صورت نقدی هستند و به طور خودکار به حساب معامله‌گران ریخته می‌شوند. معمولاً بونوس‌های اپوفایننس قابل برداشت نیستند و شما به عنوان یک معامله‌گر فقط می‌توانید با این بونوس‌ها معامله کنید و سود آن را برداشت نمایید.

_c5819616-f511-46f1-98ac-322fe5a16cef

همین حالا ریبیت خود را فعال کنید!

جهت مشاوره و دریافت ریبیت فرم زیر را پرکنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم دریافت ریبیت مقالات

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

۲ دیدگاه

  • سلام. من از طریق یکی از مدرسین ترید مقدار ۱۰۰دلار بونوس در بروکر اوپوفایننس دریافت کردم. مشخصه که این مقدار قابل برداشت نیست و برای انجام معاملات ترید هست.
    چطور میتونم از این بونوس برای ترید استفاده کنم. خود بروکر بخش معاملات نداره. راهنمای استفاده از این بونوس چی هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *