4.4/5 - (18 امتیاز)

پروموشن های بروکر آلپاری

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر آلپاری
بونوس معرفی دوستان

برای هیجان و پول بیشتر معاملات را با یکدیگر انجام دهید! با دعوت دوستان خود به بروکر آلپاری از این بروکر هدیه بگیرید. در این طرح به ازای معرفی هر نفر 35 دلار دریافت کنید.

مدت اعتبار: 60 روز
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال

بونوس بروکر آلپاری

بروکر آلپاری قطعاً شناخته شده ترین کارگزاری بازار فارکس است که اعتماد فوق‌العاده‌ای را بین کاربران ایرانی به دست آورده است. بروکر Alpari همیشه در ماه‌های مختلف طرح‌های متفاوتی را به‌عنوان مسابقات و بونوس به کاربران خود ارائه می‌کند، تا تریدرها بیشتر به فعالیت در این بروکر تشویق شوند. ما در این مقاله قصد داریم وضعیت پروموشن‌های بروکر آلپاری را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم. با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بونوس در فارکس چیست؟

به پاداش‌های نقدی و غیر نقدی که بروکر به کاربران اهدا می‌کند بونوس میگویند. این بونوس‌ها ممکن است به دلایل مختلفی از جمله واریز وجه، خوش‌آمد گویی، گردش مالی و … به کاربران ارائه شود. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ بهتر است بدانیم که این بونوس‌ها با چه قوانین و روش‌هایی به کاربران اهدا می‌شود.

آموزش و مراحل دریافت بونوس آلپاری

برای اینکه بتوانید در بروکر آلپاری به بونوس‌ها و برنامه مسابقات دسترسی داشته باشید، در قدم اول و قبل از هرکاری باید ثبت نام بروکر آلپاری را به صورت کامل انجام دهید. پس از آن نیاز است که احراز هویت کنید و سپس برنامه بونوس مورد نظر خود را انتخاب کرده، قوانین آن را بپذیرید و اگر نیاز است هماهنگی‌های لازم را با پشتیبانی سایت انجام دهید.

مراحل دریافت بونوس

مراحل دریافت بونوس در بروکر آلپاری به شرح زیر است:

  1. ثبت نام اولیه
  2. احراز هویت
  3. انتخاب بونوس
  4. پذیرش قوانین
  5. دریافت بونوس

البته هر بونوس ممکن است شامل مراحل بیشتر یا کمتری باشد که در توضیحات آن آورده خواهد شد.

جوایز و پاداش بروکر آلپاری

ارائه جوایز و پاداش‌ها در بروکر آلپاری کمی با کارگزاری‌های دیگر تفاوت دارد. این بروکر سعی دارد بیشتر بونوس‌های خود را در قالب کش بک به کاربران ارائه کند، این کش بک‌ها به صورت پول نقد در حساب ولت شما اضافه می‌شوند و می‌توانید به راحتی آن را برداشت کنید.

بروکر آلپاری یک بسیار معتبر است که اقدام به ارائه بونوس‌های مختلف به کاربرانش می‌کند. این بروکر بونوس‌هایی چون بونوس خوش آمد گویی، بونوس واریز، بونوس حجم معاملات و ... را در قالب ترکیبی با طرح کش بک خود به کاربران ارائه می‌کند. برای دریافت بونوس از بروکر آلپاری باید ابتدا در این کارگزاری ثبت نام کنید و مراحل احراز هویت خود را به صورت کامل طی نمایید.

بونوس های بروکر آلپاری در فارکس

بروکر آلپاری در طرحی جالب، بونوس و کش بک را با یکدیگر تلفیق کرده و سعی دارد بونوس های خود را در قالب کش بک به کاربران ارائه کند. بیشتر طرح‌های بونوس بروکر آلپاری مانند بونوس واریز، بونوس معرفی، بونوس خوش آمد گویی و … به این شکل است که حجم معاملات شما را نیز در نظر می‌گیرد و بر اساس آن مبالغ مختلفی به حساب شما واریز می‌کند.

قوانین دریافت بونوس آلپاری

قوانین دریافت بونوس در بروکر آلپاری، بسته به نوع بونوسی که می‌خواهید بگیرید ممکن است کاملاً متفاوت باشد.

نحوه واریز بونوس آلپاری به حساب مشتری

پس از اینکه تمامی مراحل دریافت بونوس را طی کرده باشید، خود کارگزاری به صورت خودکار بونوس را به حساب کاربری یا کیف پول شما واریز می‌کند.

بونوس خوش آمد گویی آلپاری

بعد از ثبت نام و تکمیل احراز هویت، زمانی که اولین پرداختی خود را انجام دهید، بروکر Alpari بر اساس میزان واریزی تا 20% از مبلغی که به حساب خود واریز کرده‌اید را به حساب شما به عنوان بونوس اضافه خواهد کرد. البته اگر می‌خواهید از بونوس خوش آمد گویی آلپاری استفاده کنید باید دقت داشته باشید که در تاریخی که اقدام به این کار می‌کنید، این بونوس حتماً فعال باشد.

مسابقات بروکر آلپاری

فعلاً در تاریخ تیر 1402 هیچ مسابقه‌ای در این بروکر فعال نیست اما معمولاً در طول زمان‌های مختلف، بروکر آلپاری اقدام به برگزاری مسابقات معامله‌گری متفاوتی بین تریدرهای برتر می‌کند که از طریق همین صفحه و یا صفحه اول وب سایت، می‌توانید از شرایط برگزاری آن آگاه شوید.

جهت دریافت ریبیت از بروکر آلپاری روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید .

جهت دریافت ریبیت از بروکر آلپاری روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنچه در بررسی بونوس بروکر آلپاری آموختیم

همان‌طور که میدانید، آلپاری معتبرترین بروکری است که خدمات بازارهای مالی را به کاربران ایرانی ارائه می‌کند. این کارگزاری در اقدامی جالب طرح‌های ویژه بونوس خود را با کش بک پیوند زده و برای اینکه بتوانید از آلپاری بونوس دریافت کنید باید به حجم‌های معاملاتی خاصی دست پیدا کنید تا بونوس آن در قالب کش بک به صورت پول نقد قابل برداشت به حساب شما واریز شود.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *