4.8/5 - (15 امتیاز)

پروموشن های بروکر لایت فایننس

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر لایت فایننس
بونوس حساب امن

حساب امن به شما این امکان را می‌دهد که با ایجاد این حساب در بروکر لایت فایننس از سرمایه آزاد خود بصورت سالیانه 20٪ سود دریافت کنید.

مدت اعتبار: تا قبل از برداشت از حساب
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: فعال
مسابقه معاملات هوشمند

در این مسابقه می‌توانید 50٪ سرمایه خود را جایزه بگیرید! حداقل واریزی برای این مسابقه 100 دلار است و فقط برای حساب ECN فعال می‌باشد.

مدت اعتبار: 30 روز
نوع پروموشن: مسابقه
وضعیت: فعال

بونوس بروکر لایت فایننس

بروکر لایت فایننس یکی از کارگزاری‌های بسیار مشهور دنیای فارکس است که تاریخچه فعالیت آن به 17 سال پیش بازمی‌گردد. بروکر LiteFinance برای تشویق هرچه بیشتر مخاطبانش، سعی کرده تا بونوس‌ها، جوایز و مسابقات جذابی را برگزار کند که ما در این مقاله قصد داریم به صورت کامل پروموشن‌های بروکر لایت فایننس را مورد بررسی قرار دهیم.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بونوس در فارکس چیست؟

به پاداش‌ها، جوایز نقدی و غیر نقدی که کارگزاری‌ها برای تشویق مخاطبان به آن‌ها ارائه می‌کنند، بونوس می‌گویند. حالا که میدانید بونوس در فارکس چیست؟ بهتر است بررسی کنیم، چطور می‌توان از بونوس‌های بروکر لایت فایننس استفاده کرد.

آموزش و مراحل دریافت بونوس لایت فایننس

برای دریافت و استفاده از بونوس بروکر لایت فایننس باید قدم به قدم پیش بروید. مرحله اول برای این کار ثبت نام در بروکر لایت فایننس است، سپس باید احراز هویت را انجام دهید و بونوس مورد نظر را انتخاب کنید. بیشتر بونوس‌های لایت فایننس دارای کدهای خاص هستند که هنگام فعال‌سازی باید آن کد را وارد کنید تا بونوس برای شما فعال شود.

مراحل دریافت بونوس

برای استفاده از تمامی بونوس‌ها  و هدایای بروکر لایت فایننس باید مراحل زیر را انجام دهید:

  1. ثبت نام
  2. احراز هویت
  3. وارد کردن کد طرح
  4. دریافت بونوس

اگر بونوسی نیاز به مراحل بیشتر داشته باشد از طریق پشتیبانی به شما اطلاع داده خواهد شد.

جوایز و پاداش بروکر لایت فایننس

یکی از جذاب‌ترین جوایز بروکر لایت فایننس، جایزه قرعه‌کشی این بروکر است که برای شرکت در آن باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. برای ثبت نام در قرعه کشی، قبل از روز 2023/10/31 حساب خود را با یک تراکنش به میزان 1000 دلار آمریکا یا بیشتر شارژ کنید.
  2. با حساب معاملاتی‌ای که به میزان 1000 دلار آمریکا یا بیشتر شارژ شده به طور اتوماتیک وارد لیست شرکت کنندگان می‌شوید.
  3. در هر یک از حساب‌های معاملاتی خود که در آن‌ها مبلغ مورد نیاز برای شرکت در مسابقه را شارژ کرده‌اید به میزان حداقل 100 لات حجم واقعی معامله کنید.
  4. در قرعه کشی نهایی که به صورت زنده پخش خواهد شد شرکت کنید.

برای شرکت در این مسابقه لطفاً به تاریخ انقضای آن دقت کنید.

بونوس‌های بروکر لایت فایننس در فارکس

در تاریخ تیر 1402 طرح تشویقی به نام “معاملات هوشمند” در بروکر لایت فایننس وجود دارد که تا 50% نسبت به کل سرمایه گذاری، در قالب پول واقعی به شما اهدا می‌کند! حجم معاملات بسته شده شما در طول مسابقه باید به اندازه 2% از کل سرمایه باشد. حد ضرر شما نباید بیشتر از 20% موجودی باشد. برای شرکت در این طرح تشویقی یک حساب معاملاتی ECN MT4 باز کنید، با استفاده از کد تشویقی TRADESMART، یک واریز اولیه 100 دلاری یا بیشتر انجام دهید تا در این طرح تشویقی بتوانید شرکت کنید.

بروکر لایت فایننس، یک کارگزاری معتبر و باسابقه دنیای فارکس است که بونوس‌های بسیار متنوعی را به مخاطبان خود ارائه می‌دهد. از جمله مهمترین بونوس‌های این کارگزاری می‌توان به بونوس خوش آمد گویی، بونوس واریزی و بونوس انتقال حساب و... اشاره کرد. معمولاً بونوس‌ها در بروکر لایت فایننس به صورت نقدی و غیر نقدی هستند.

قوانین دریافت بونوس لایت فایننس

قوانین دریافت هر بونوس در لایت فایننس می‌تواند متفاوت باشد. اگر بونوس شما نقدی و غیر قابل معامله می‌باشد، به این معناست که نه بونوس و نه پولی که در حساب موجود است را تا تاریخی مشخص نمیتوانید برداشت کنید و فقط می‌توانید با آنها معاملات خود را انجام دهید. اما اگر بونوس نقدی قابل برداشت باشد و روی کیف پول شما اضافه شود شما به راحتی می‌توانید آن را برداشت نمایید.

نحوه واریز بونوس لایت فایننس به حساب مشتری

همه چیز در بروکر لایت فایننس به صورت خودکار انجام می‌شود، یعنی به محض اینکه کد شرکت در یک مسابقه یا بونوس را وارد کنید، خود سیستم میزان بونوس دریافتی را به حساب معاملاتی شما اضافه خواهد کرد. اگر بونوس شما قابل برداشت باشد، پول روی کیف پول شما اضافه خواهد شد و می‌توانید آن را برداشت کنید.

بونوس خوش آمد گویی لایت فایننس

بونوس خوش آمد گویی به پاداشی گفته می‌شود که کارگزاری‌ها به مخاطبان تازه وارد خود ارائه می‌کنند. یعنی زمانی که شما تازه در کارگزاری ثبت نام می‌کنید و احراز هویت خود را انجام می‌دهید، می‌توانید از بونوس خوش آمد گویی استفاده کنید.

مسابقات بروکر لایت فایننس

در حال حاضر در بروکر لایت فایننس 3 دسته مسابقه وجود دارد، این رویدادها شامل مسابقات دمو با حساب آزمایشی، مسابقات “شریک” ویژه همکاران و مسابقات منطقه‌ای است که بین مخاطبان خود برگزار می‌کند و معمولاً به چند نفر اول، جوایز فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کند.

آنچه در بررسی بونوس بروکر لایت فایننس آموختیم

همان‌طور که در محتوای بونوس بروکر لایت فایننس خواندیم، این کارگزاری برای جذب مخاطبان بیشتر، اقدام به ارائه بونوس‌های مختلفی از جمله بونوس خوش آمد گویی، بونوس تغییر بروکر، بونوس واریز، بونوس حجم معاملات و … کرده است. برای اطلاع بیشتر از بونوس‌های این کارگزاری می‌توانید از همین صفحه اختصاصی بونوس بروکر LiteFinance استفاده کنید.

آنچه در بررسی بونوس بروکر لایت فایننس آموختیم

همان‌طور که در محتوای بونوس بروکر لایت فایننس خواندیم، این کارگزاری برای جذب مخاطبان بیشتر، اقدام به ارائه بونوس‌های مختلفی از جمله بونوس خوش آمد گویی، بونوس تغییر بروکر، بونوس واریز، بونوس حجم معاملات و … کرده است. برای اطلاع بیشتر از بونوس‌های این کارگزاری می‌توانید از همین صفحه اختصاصی بونوس بروکر LiteFinance استفاده کنید.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *