سوالات متداول

همراه گرامی سایت ایران ریبیت سلام. ممکن هست در ابتدا و در مواجهه با سایت ما، سؤالاتی برایتان پیش بیاید، ما در این بخش، سعی کرده‌ایم تمامی پرسش‌های متداولی که از ما دارید را آورده و پاسخ شفافی به آن ارائه دهیم.

پس قبل از شروع به کار با سایت، حتماً این بخش را با دقت مطالعه کنید و در صورتی جواب مدنظر شما یافت نشده یا نیاز به مشاوره بیشتر داشتید، با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنند.

1. ایران ریبیت کیست؟

ایران ریبیت یک مُعرف بروکر یا همان IB است که می‌تواند اسپرد و کمیسیونی که برای معاملاتتان به بروکر پرداخت می‌کنید را با در قالب کش بک به شما برگرداند.

2. ریبیت (REBATE) چیست؟

بروکر بخشی از سود را به IB ها که شرکای تجاری خود هستند بابت فعالیت‌هایشان پرداخت می‌کنند که به آن ریبیت می‌گویند.

3. کش بک ریبیت چیست؟

میزان پولی است که IB ها به مشتریان بروکر بازپرداخت می‌کنند را، بازپرداخت ریبیت CASH BACK REBATE می‌گویند 

4. چرا باید از خدمات استفاده کنید؟

هزینه‌های بالای ترید باعث می‌شود به صورت خودکار بخشی از سود معامله از جیب شما به جیب بروکر منتقل شود. ایران ریبیت باعث می‌شود تا ۸۵% از سود بروکر از معاملاتتان به خودتان بازگردد. گاهی اوقات ممکن است کش بک ریبیت شما از سود آن ماه شما نیز بیشتر باشد! پس برای کاهش هزینه‌های ترید و افزایش درآمد نیاز هست با ایران ریبیت همراه باشید. با افتخار در خدمتتان خواهیم بود.

5. بروکر های همکار با ایران ریبیت؟

ایران ریبیت با بیش از ۲۰ بروکر معتبر و مطرح بازار فارکس در ایران همکاری می‌کند که لیست بروکر ها در بالای سایت قرار گرفته است.

6. کدام بروکرها ۸۵ درصد بازپرداخت ریبیت دارند؟

تمامی بروکرهایی که سیستم پرداخت خودکار دارند که اگر از طریق ایران ریبیت در آنها ثبت نام کنید، می‌توانید تا 85% بیشتر ریبیت کش بک دریافت کنید.

7. کدام بروکر ها پرداخت خودکار دارند و کدام بروکر ها ندارند؟

در لیست بروکر ها می‌توانید انواع مدل پرداختی بروکر ها را بررسی نمایید. توجه داشته باشید بروکرهای پیشنهادی ایران ریبیت تماماً اتوماتیک هستند.

8. در کدام بروکر ها امکان تغییر زیر مجموعه وجود ندارد؟

در برخی از بروکر ها، اگر قبلاً زیرمجموعه شخص دیگری بوده باشید امکان تغییر وجود ندارد. بایستی مجدد با یک ایمیل دیگر ثبت نام کرده یا بروکر خود را به راحتی تغییر دهید.

9. امکان تغییر بروکر برای ما وجود دارد؟

بله اکثر بروکرهای همکار با ما چنین قابلیتی را دارند! روش تغییر زیرمجموعه در بخش بررسی بروکر ها برای شما قرار گرفته است.

10. آیا بروکرهای مرتبط با شما حساب اسلامی هم دارند؟

بله بسیاری از بروکر های مرتبط با ما دارای حساب اسلامی هستند.

11. توصیه ایران ریبیت انتخاب کدام بروکر است؟

ما در ایران ریبیت بروکر های مختلف را بررسی داشتیم و لیست منتخبی را برایتان قرار داده‌ایم تا بتوانید در بهترین بروکر های حال حاضر ایران متناسب با خدمات‌ترید و کش بک ریبیت ثبت نام داشته باشید.

12. IB ها چی هستند و چگونه کار می کنند؟

در واقع شرکای تجاری بروکر ها که کار معرفی بروکر و ارتباط با تریدرها را انجام می‌دهند IB می‌گویند.

13. کمیسیون چیست؟

بروکر از شما بابت انجام معاملات هزینه‌ای به عنوان کارمزد دریافت می‌کند که یکی از راه‌های درآمدی و جبران هزینه‌های بروکر است. شما ممکن است بابت معاملاتی که انجام می‌دهید، بنا به نوع حساب به صورت ثابت کمیسیون پرداخت کنید. فرضاً برای معامله ۱۰۰.۰۰۰ دلاری ۱۰ دلار کمیسیون پرداخت کنید.

14. اسپرد چیست؟

به اختلاف قیمت بین خرید و فروش اسپرد می‌گویند؛ که این اختلاف قیمت را تریدر به بروکر پرداخت می‌کند و جز هزینه‌های معاملات محسوب می‌شود.

15. تسویه خودکار چیست؟

برخی بروکر ها امکان انتقال ریبیت به صورت تنظیم پیش‌فرض و سیستمی را ارائه می‌کنند. این باعث می‌شود ریبیت به صورت سیستمی و اتوماتیک از حساب ما به حساب شما منتقل شود.

16. تسویه نیمه خودکار؟

برخی بروکر ها سیستم پرداخت کش بک ریبیت ندارند و یا به هر دلیلی ارائه نمی‌دهند. در اینجا کارشناسان ما به صورت دستی ریبیت شما را محاسبه می‌کنند و با اطلاعات پرداختی که قبلاً در پروفایل خود تکمیل نموده‌اید برایتان واریزی انجام می‌دهند.

17. سوآپ شبانه چیست؟

شما باید معاملات خود را قبل از پایان یک روز، یعنی ساعت 59: 23 دقیقه ببندید، اگر معامله شما باز بماند بروکر به میزان مشخصی از شما هزینه نگهداری شبانه (سواپ) از معامله دریافت می‌کند که بنا به معامله sell یا buy و همچنین میزان سود یا زیان بودنتان می‌تواند متغیر باشد.

18. امکان حذف سواپ وجود دارد؟

بله شما می‌توانید با درخواست حساب اسلامی به بروکرتان این هزینه را حذف کنید.

19. در صورت معرفی ایران ریبیت به دوستانم، پاداش دریافت میکنم؟

با توجه به تعداد نفراتی که به مجموعه معرفی می‌کنید جایزه‌های متنوعی تا ارزش ۲۰ میلیون تومان یا دریافت ۱۰۰% کش بک را دریافت خواهید کرد.

20. در صورت عضو شدن در ایران ریبیت هزینه های ترید من زیاد تر میشه؟

با عضویت شما در مجموعه هیچگونه تغییری در هزینه‌های ترید شما ایجاد نمی‌شود و ایران ریبیت اکثر هزینه‌های ترید را به خودتان برگشت می‌دهد.

21. مزیت زیرمجموعه ما شدن نسبت به زیرمجموعه یک IB مستقل بودن چیست؟

ایران ریبیت به دلیل اعضای زیادی که دارد اعتبار بیشتری نزد بروکر ها کسب کرده و نسبت به اکثر IB ها سود بیشتری از بروکر دریافت می‌نماید. پس در نتیجه می‌تواند حداکثر کش بک ریبیت را پرداخت نماید و خدمات جانبی مناسبی دریافت کنید تا از حضور در دیگر مجموعه‌ها بی‌نیاز باشید.

22. چگونه میشود به شما اعتماد کرد؟

مجموعه ایران ریبیت یک سازمان معتبر تایید شده و تحت نظر سایت های معتبر کدام بروکر قرار دارد!

23. در فارکس به آموزش بیشتری نیاز دارم میتوانید کمک کنید؟

بله شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت مرجعی چون «کدام بروکر» به صورت کامل در زمینه بازارهای مالی و بازار فارکس را آموزش ببینید.