4.6/5 - (10 امتیاز)

ریبیت بروکر اپوفایننس

کش بک یا ریبیت در بروکر اوپوفایننس به دو صورت ارائه می‌شود، اگر معامله‌گر معمولی هستید، فقط زمانی که یک کمپین شروع شود در تاریخی مشخص می‌توانید بابت معاملات‌تان در آن بازه زمانی کش بک بگیرید. اما اگر بخواهید به صورت دائم ریبیت دریافت کنید، باید حتماً به عنوان زیر مجموعه یک IB در بروکر اپوفایننس ثبت نام کرده و فعالیت کنید.

ریبیت یا کش بک بروکر اپوفایننس

فرم دریافت ریبیت بروکر اپوفایننس

فرم ریبیت اپوفایننس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد


ریبیت یا کش بک چیست؟

کش بک یا ریبیت به نرخ برگشتی از پولی که معامله گران به عنوان کمیسیون و اسپرد پرداخت می‌کنند گفته می‌شود. اگر بخواهید بدانید مدل ریبیت یا کش بک چیست؟ باید بگوییم که کش بک به صورت قابل معامله یا نقدی به کیف پول شما واریز خواهد شد.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

کش بک بروکر اپوفایننس

کش بک در بروکر اپوفایننس به صورت دائمی وجود ندارد و ممکن است در قالب طرح‌های ویژه، در یک بازه زمانی خاص بتوانید کش بک دریافت کنید. اما اگر بخواهید این کش بک یا ریبیت را به صورت دائمی بگیرید، حتماً باید یک سایت همکار بروکر اپوفایننس که کار دریافت ریبیت را انجام می‌دهد، به عنوان معرف خود به بروکر معرفی کنید، ما در ادامه این روش را توضیح خواهیم داد.

مقدار ریبیت در بروکر اپوفایننس

زمانی که خود شما به عنوان یک مشتری معمولی می‌خواهید کش بک دریافت کنید، باید منتظر بمانید تا در بروکر اپوفایننس یک کمپین با مشخصات کامل فعال شود. اما اگر می‌خواهید همیشه ریبیت بگیرید و درصد بالایی از هزینه‌های معاملاتی خود را جبران کنید، حتماً باید یک معرف را انتخاب کنید. معرف‌ها که IB بزرگ هستند (مانند ایران ریبیت) به شما کمک می‌کنند تا 55% بیش‌تر از حد معمول بتوانید از Opofinance ریبیت دریافت کنید. اگر نمیدانید IB چیست به مقاله IB در فارکس چیست؟ مراجعه کنید.

در بروکر اپوفایننس ریبیت و کش بک یا در قالب طرح‌های موقت با زمان محدود ارائه می‌شود یا می‌توانید از کد معرف یک آی بی بزرگ مانند ایران ریبیت استفاده کنید تا از طریق آن‌ها بتوانید به صورت دائمی ریبیت دریافت کنید.

دریافت ریبیت یا کش بک بروکر اپوفایننس

برای دریافت ریبیت از بروکر Opofinance از دو طریق می‌توانید اقدام کنید، روش اول این است که ابتدا یک سایت همکار مانند ایران ریبیت را انتخاب کرده و در آن ثبت نام کنید، در روش دوم شما اگر قبلاً در اپوفایننس ثبت نام کرده باشید، فقط کافی است کد معرف “ایران ریبیت” را وارد کنید. از این طریق شما می‌توانید ریبیت دائمی با واسطه ایران ریبیت دریافت کنید.

مراحل دریافت ریبیت از بروکر اپوفایننس

زمانی که شما می‌خواهید ایران ریبیت را به عنوان IB خود انتخاب کنید، لازم است در سایت ایران ریبیت ثبت نام کنید تا بتوانید در پنل کاربری خود ریبیت دریافتی را مشاهده کرده و آن را برداشت کنید. ما در این مطلب ثبت نام در ایران ریبیت را به شما آموزش خواهیم داد:

قدم اول ثبت نام در ایران ریبیت

برای ثبت نام در سایت ایران ریبیت کافی است به آدرس https://panel.iranrebate.com/login مراجعه کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود. ابتدا شماره تماس خود را وارد کنید تا کد تایید برایتان ارسال شود سپس کد تایید را وارد کنید.

مرحله اول ثبت نام در پنل ایران ریبیت
برای شروع دکمه ثبت نام در منوی سایت را برنید و شماره تماس خود را در این صفحه وارد کنید

در آخر باید یک ایمیل و رمز عبور تعیین کنید و روی دکمه ثبت و ورود کلیک نمایید تا ثبت اولیه شما انجام شود.

مرحله دوم ثبت نام در پنل ایران ریبیت
در مرحله دوم ثبت نام باید ایمیل و رمز عبور وارد کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

بعد از اتمام مراحل گفته شده دسترسی شما به داشبورد ایجاد می‌شود.

قدم دوم نحوه کار با پنل ایران ریبیت

بعد از ثبت نام وارد پنل کاربری می‌شوید که به شکل زیر است، از منوی سمت راست می‌توانید به کلیه خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

صفحه داشبورد پنل ایران ریبیت
مشاهده میزان ریبیت دریافتی در داشبورد ایران ریبیت

مهم‌ترین بخش برای کار کردن در سایت ایران ریبیت انتخاب بروکرتان است، برای این کار از منوی سمت راست روی گزینه بروکر کلیک کنید تا فهرست بروکرها را ببینید و بروکر مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بروکرهای ایران ریبیت
در این بخش باید بروکر خودتان را انتخاب کنید.

سپس به صفحه زیر منتقل خواهید شد، اگر هنوز در بروکر مدنظر ثبت نام نکرده‌اید می‌توانید از طریق لینکی که در مرحله اول قرار داده شده این کار را انجام دهید. اگر هم ثبت نام کرده‌اید، شماره اکانت خود در بروکر را در باکس مرحله دوم وارد نمایید، سپس با کلیک روی دکمه «افزودن حساب» مرحله اتصال را تکمیل کنید تا به مرحله بعدی بروید. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، برای دریافت ریبیت بروکر اپوفایننس باید مراحل داخل تصویر را طی کنید.

دریافت ریبیت از بروکر اپوفایننس
3 مرحله بالا را برای دریافت ریبیت از بروکر اپوفایننس انجام دهید.

بعد از آن به صورت خودکار به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که روش تغییر یا ثبت کد IB در بروکری که انتخاب کرده‌اید را به شما نشان خواهد داد. برای مثال عکس زیر مربوط به بروکر اپوفایننس است.

تغییر آی بی در بروکر اپوفایننس
در آخر بروکر اپوفایننس را به ایران ریبیت متصل کنید.

بعد از اینکه فرایند را در بروکرتان به پایان برسانید، سیستم دریافت ریبیت شما فعال خواهد شد. پس شما به راحتی ظرف کمتر از 5 دقیقه می‌توانید عضو هر بروکری که باشید، دریافت ریبیت خود را فعال کنید تا از طریق سایت ایران ریبیت بین 55 تا 85% از هزینه‌های معاملاتی را در قالب ریبیت پس بگیرید.

چطور از اوپوفایننس کش بک بیشتری دریافت کنیم؟

اما اگر قصد دارید از این بروکر تا 55% بیشتر کش بک دریافت کنید، کافی است در وب‌سایت ایران ریبیت ثبت نام اولیه را انجام دهید و با راهنمایی کارشناسان، وارد مرحله‌ای شوید که بتوانید چند برابر حالت معمول کش بک دریافت کنید.

جهت دریافت ریبیت از بروکر اپوفایننس روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر اپوفایننس خواندیم

همان‌طور که گفته شد، بروکر اپوفایننس یک کارگزاری خوب است که ریبیت را فقط در قالب طرح‌های ویژه با مدت زمان محدود به کاربران ارائه می‌کند، اما اگر می‌خواهید ریبیت دائمی دریافت کنید، باید ابتدا از کد معرف ایران ریبیت استفاده کنید، سپس در این سایت یک پنل کاربری بسازید تا واریزی شما در در ایران ریبیت انجام شود و بتوانید آن را برداشت کنید.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *