5/5 - (2 امتیاز)

پروموشن های بروکر نیکس

بونوس
مسابقات
کش‌بک
پروموشن های بروکر نیکس
بونوس خوش آمد گویی

میزان حداقل واریز به حساب از ۱۰۰۰ دلار در این طرح می‌باشد و هرچه میزان واریزی خود را بیشتر کنید درصد بهتری خواهید گرفت.

تاریخ: 1401/3/14
نوع پروموشن: بونوس
وضعیت: غیر فعال

بونوس بروکر نیکس

بروکر NYX در سال 2019 تاسیس شده و در مدت 4 سالی که از فعالیت آن می‌گذرد، با ارائه بونوس و برگزاری مسابقات مختلف، سعی داشته تا کاربران را تشویق به ثبت نام و معامله در کارگزاری خود کند. ما در این مقاله قصد داریم تا پروموشن‌های بروکر نیکس را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم، با ما همراه شوید.

توجه: باتوجه به سیاست های مجموعه ایران ریبیت بروکر نیکس از لیست بروکرهایی که ریبیت می‌دهند، حذف شده است.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بونوس در فارکس چیست؟

پاداش‌هایی که کارگزاری‌های فارکس به مخاطبان خود ارائه می‌دهند را بونوس می‌گویند. اگر دقیق‌تر بخواهیم بگوییم بونوس در فارکس چیست؟ باید به این نکته اشاره کنیم که هر کارگزاری بابت ثبت نام، واریز وجه، گردش مالی و … پاداش‌های نقدی و غیر نقدی به مخاطبان خود ارائه می‌کند که به آن‌ها بونوس گفته می‌شود.

آموزش و مراحل دریافت بونوس بروکر نیکس

برای دریافت بونوس بروکر NYX ابتدا باید بدانید که چه بونوس‌هایی فعال هستند. برای اینکه به چنین اطلاعاتی دسترسی داشته باشید نیاز است که ثبت نام در بروکر نیکس را کامل کنید. سپس احراز هویت خود را انجام دهید. بعد از آن می‌توانید برای پیگیری دریافت بونوس‌ها به پشتیبانی پیام بدهید یا از طریق بخش “خدمات ما” در منوی سایت، از رویدادهای در حال برگزاری مطلع شوید.

مراحل دریافت بونوس

مراحل دریافت بونوس در بروکر نیکس به سادگی انجام می‌شود و فقط شما باید چند قدم زیر را انجام دهید:

  1. ثبت نام در کارگزاری
  2. احراز هویت
  3. انتخاب بونوس
  4. پذیرش قوانین
  5. دریافت بونوس

البته ممکن است بونوس یا جایزه مد نظر شما نیاز به طی کردن مراحل بیشتر یا کمتری داشته باشد.

جوایز و پاداش بروکر نیکس

میزان و مدل پاداش و جوایز بروکر نیکس به نوع رویداد آن بستگی دارد، مثلاً در این بروکر اگر اکوییتی حساب مشتری به 200 دلار برسد، می‌تواند طبق تصویر زیر، جوایزی از بروکر دریافت کند.

جوایز و پاداش در بروکر نیکس
جوایز و پاداش در بروکر نیکس

معمولاً جوایز بروکر نیکس به صورت نقدی به حساب مخاطبان اضافه می‌شود اما این جوایز عمدتاً قابل معامله است ولی قابل برداشت نیست.

بونوس‌های بروکر نیکس در فارکس

معمولاً بونوس‌های بروکر نیکس شامل بونوس واریز، بونوس گردش مالی و بونوس خوش‌آمد گویی می‌شود که در تاریخ‌های مختلف این بونوس‌ها برای کاربران فعال خواهد شد. در حال حاضر در تیرماه 1402 هیچ‌گونه بونوسی در بروکر نیکس فعال نیست.

بروکر نیکس یکی از کارگزاری‌های تازه تاسیس دنیای فارکس است که در زمینه برگزاری مسابقات ارائه بونوس‌های تشویقی برای کاربران فعالیت قابل قبولی دارد. شما بعد از ثبت نام در این بروکر می‌توانید بونوس خوش‌آمد گویی دریافت کنید و همچنین با باز کردن حساب معاملاتی امکان شرکت در مسابقات ترید را پیدا خواهید کرد.

قوانین دریافت بونوس نیکس

قوانین دریافت هر بونوس در بروکر نیکس بر اساس مدلی که ارائه می‌شود متفاوت است. بنابراین قاعده کلی برای آن در این بروکر وجود ندارد. شما قبل از استفاده از هر بونوس باید تمام قوانین آن را به صورت کامل مطالعه کنید.

نحوه واریز بونوس نیکس به حساب مشتری

همه بونوس ها در بروکر نیکس به صورت خودکار به حساب مشتری واریز می‌شوند و شما به‌جز هماهنگی با پشتیبانی سایت، نیاز به انجام کار اضافه‌ای برای دریافت بونوس ندارید.

بونوس خوش آمد گویی نیکس

بونوس خوش‌آمد گویی به بونوسی گفته می‌شود که کارگزاری‌ها برای استقبال از کاربران تازه وارد خود به آن‌ها ارائه می‌کنند. این بونوس خوش‌آمد گویی معمولاً بعد از ثبت نام و احراز هویت به حساب معاملاتی کاربران واریز می‌شود. بونوس خوش‌آمد گویی قابل برداشت نیست اما می‌توانید با آن معامله کنید و سود آن را برداشت نمایید.

مسابقات بروکر نیکس

یکی از جذابیت‌های بروکر نیکس، مسابقاتی است که در آن برگزار می‌شود، معمولاً در تمام فصل‌ها، شما شاهد برگزاری مسابقات جذابی در این بروکر خواهید بود.

مسابقات بروکر نیکس
مسابقات بروکر نیکس

در حال حاضر از تاریخ 27 سپتامبر تا 8 اکتبر، سومین دوره مسابقات طلایی بروکر نیکس در جریان است که همه افراد با واریز 50 دلار و ایجاد یک حساب CENT می‌توانند در آن شرکت کنند.

جهت دریافت ریبیت از بروکر نیکس روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در بررسی بونوس بروکر نیکس آموختیم

همان‌طور که در بررسی بونوس‌های بروکر نیکس آموختیم، این کارگزاری تمرکز بیشتری روی برگزاری مسابقات معامله‌گری گذاشته است و جوایز ارزشمندی را به نفرات برتر اهدا می‌کند. این بروکر سعی کرده تا در تاریخ‌های مختلف، بونوس‌های جذابی را به کاربران پیشنهاد دهد که برای اطلاع از فعال بودن آن‌ها، نیاز است تا شما به صورت مداوم همین صفحه را دنبال کنید تا از آخرین اخبار بونوس بروکر نیکس با خبر شوید.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

۲ دیدگاه

  • واریزی در بروکر نیکس به چه شکلی انجام می شود؟ بونوس خوش آمدگویی چقدر است و برای چه کاربرانی اعمال می شود؟ سقف واریز این بونوس خوش آمد گویی چقدر است و آیا قابل برداشت است؟

    • سلام و عرض ادب اگر منظور شما از واریز، واریز بونوس است باید خدمتتون عرض کنم که تمامی بونوس ها در بروکر نیکس به صورت اتوماتیک به حساب تریدر ها واریز می‌شوند و شما به‌جز هماهنگی با پشتیبانی سایت، نیاز به انجام کار اضافه‌ای برای دریافت بونوس ندارید. بونوس خوش‌آمد گویی به بونوسی می گویند که بروکر ها برای استقبال از معامله گران جدید خود به آن‌ها ارائه می‌کنند. این بونوس خوش‌آمد گویی بطور معمول پس از ثبت نام و احراز هویت به حساب معاملاتی معامله گران واریز می‌شود. بونوس خوش‌آمد گویی قابل برداشت نیست اما می‌توانید با آن معامله کنید و سود آن را برداشت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *