4.2/5 - (5 امتیاز)

ریبیت بروکر نورد اف ایکس

بروکر نورد اف ایکس برنامه جذابی برای پرداخت ریبیت یا کش بک به کاربرانی دارد که قصد دارند به عنوان زیر مجموعه یک IB در این بروکر ثبت نام کنند. در سیستم پرداخت ریبیت بروکر نورد اف ایکس شما می‌توانید تا 60% از کمیسیون و اسپرد پرداختی خود در معاملات را پس بگیرید، اگر که زیرمجموعه یک مستر آی بی مانند ایران ریبیت شوید.

ریبیت یا کش بک بروکر نورد اف ایکس

ریبیت یا کش بک چیست؟

ریبیت یا کش بک به پاداش نقدی گفته می‌شود که کارگزاری‌ها بر اساس گردش مالی و میزان فعالیت شما و کسانی که از طریق شما به بروکر معرفی شده‌اند پرداخت می‌کنند. کسانی که به خوبی می‌دانند ریبیت یا کش بک چیست؟ به راحتی درآمدهای جانبی خود را از این طریق افزایش می‌دهند.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از معامله‌گران بازار فارکس به دلیل بی‌توجهی به هزینه‌های معاملات خود، متحمل ضرر می‌شوند. اگرچه به راحتی قابل پیشگیری و حتی روشی برای درآمدزایی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

کش بک بروکر نورد اف ایکس

در بروکر NordFX کش بک برای معامله‌گران معمولی وجود ندارد، اما اگر زیر مجموعه یک IB شوید از فعالیت خودتان می‌توانید ریبیت دریافت کنید. شما تا 60% از پرداختی کمیسیون و اسپرد خود را می‌توانید دریافت کنید که به صورت میانگین 10 دلار برای هر لات معامله خواهد بود. حتی کمیسیون درجه دوم تا 10% بیشتر نیز پرداخت خواهد شد. اگر نمیدانید IB چیست به مقاله IB در فارکس چیست؟ مراجعه کنید.

مقدار ریبیت در بروکر نورد اف ایکس

به ازای هر لاتی که شما معامله کنید، می‌توانید بین 1 الی 12 دلار ریبیت دریافت کنید، که این کار سبب می‌شود از یک کاربر به صورت میانگین، ماهانه بتوانید 200 دلار درآمد داشته باشید. در بروکر نورد اف ایکس درآمدها لحظه‌ای محاسبه می‌شود و شما می‌توانید به راحتی در هر زمان که بخواهید این درآمد را برداشت کنید.

در بروکر نورد اف ایکس، شما می‌توانید به ازای فعالیت خود 1 الی 12 دلار ریبیت دریافت کنید. همچنین اگر به عنوان زیر مجموعه یک آی بی بزرگ مانند ایران ریبیت فعالیت کنید، تا 60% کمیسیون و اسپرد پرداختی توسط زیرمجموعه‌های شما به عنوان ریبیت به شما تعلق خواهد گرفت

دریافت ریبیت یا کش بک نورد اف ایکس

مراحل دریافت ریبیت در بروکر نورد اف ایکس ساده است، برای دریافت ریبیت از بروکر نورد اف ایکس باید به عنوان یک زیر مجموعه IB ثبت نام کنید. برای اینکار میتوانید «ایران ریبیت» را انتخاب کنید. اگر قبلا در بروکر NordFX ثبت نام کرده باشید فقط کافی است که کد معرف ایران ریبیت را وارد کنید.

مراحل دریافت ریبیت از بروکر نورد اف ایکس

زمانی که شما می‌خواهید ایران ریبیت را به عنوان IB خود انتخاب کنید، لازم است در سایت ایران ریبیت ثبت نام کنید تا بتوانید در پنل کاربری خود ریبیت دریافتی را مشاهده کرده و آن را برداشت کنید. ما در این مطلب ثبت نام در ایران ریبیت را به شما آموزش خواهیم داد:

قدم اول ثبت نام در ایران ریبیت

برای ثبت نام در سایت ایران ریبیت کافی است به آدرس https://panel.iranrebate.com/login مراجعه کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود. ابتدا شماره تماس خود را وارد کنید تا کد تایید برایتان ارسال شود سپس کد تایید را وارد کنید.

مرحله اول ثبت نام در پنل ایران ریبیت
برای شروع دکمه ثبت نام در منوی سایت را برنید و شماره تماس خود را در این صفحه وارد کنید

در آخر باید یک ایمیل و رمز عبور تعیین کنید و روی دکمه ثبت و ورود کلیک نمایید تا ثبت اولیه شما انجام شود.

مرحله دوم ثبت نام در پنل ایران ریبیت
در مرحله دوم ثبت نام باید ایمیل و رمز عبور وارد کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

بعد از اتمام مراحل گفته شده دسترسی شما به داشبورد ایجاد می‌شود.

قدم دوم نحوه کار با پنل ایران ریبیت

بعد از ثبت نام وارد پنل کاربری می‌شوید که به شکل زیر است، از منوی سمت راست می‌توانید به کلیه خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

صفحه داشبورد پنل ایران ریبیت
مشاهده میزان ریبیت دریافتی در داشبورد ایران ریبیت

مهم‌ترین بخش برای کار کردن در سایت ایران ریبیت انتخاب بروکرتان است، برای این کار از منوی سمت راست روی گزینه بروکر کلیک کنید تا فهرست بروکرها را ببینید و بروکر مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بروکرهای ایران ریبیت
در این بخش باید بروکر خودتان را انتخاب کنید.

سپس به صفحه زیر منتقل خواهید شد، اگر هنوز در بروکر مدنظر ثبت نام نکرده‌اید می‌توانید از طریق لینکی که در مرحله اول قرار داده شده این کار را انجام دهید. اگر هم ثبت نام کرده‌اید، شماره اکانت خود در بروکر را در باکس مرحله دوم وارد نمایید، سپس با کلیک روی دکمه «افزودن حساب» مرحله اتصال را تکمیل کنید تا به مرحله بعدی بروید. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، برای دریافت ریبیت بروکر نورد اف ایکس باید مراحل داخل تصویر را طی کنید.

دریافت ریبیت از بروکر نورد اف ایکس
3 مرحله بالا را برای دریافت ریبیت از بروکر نورد اف ایکس انجام دهید.

بعد از آن به صورت خودکار به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که روش تغییر یا ثبت کد IB در بروکری که انتخاب کرده‌اید را به شما نشان خواهد داد. برای مثال عکس زیر مربوط به بروکر نورد اف ایکس است.

تغییر آی بی در بروکر نورد اف ایکس
در آخر بروکر نورد اف ایکس را به ایران ریبیت متصل کنید.

بعد از اینکه فرایند را در بروکرتان به پایان برسانید، سیستم دریافت ریبیت شما فعال خواهد شد. پس شما به راحتی ظرف کمتر از 5 دقیقه می‌توانید عضو هر بروکری که باشید، دریافت ریبیت خود را فعال کنید تا از طریق سایت ایران ریبیت بین 55 تا 85% از هزینه‌های معاملاتی را در قالب ریبیت پس بگیرید.

چطور از بروکر نورد اف ایکس کش بک یا ریبیت بیشتری دریافت کنیم؟

اگر بخواهید حد درآمد خود را از بروکر نورد اف ایکس بالا ببرید، می‌توانید از طریق سایت ایران ریبیت اقدام کنید. ایران ریبیت به دلیل قرارداد همکاری که با بروکرها دارد، این امکان را برای شما ایجاد می‌کند که اگر کاربر بروکر نورد اف ایکس هستید، تا 55% بیشتر از حد معمول ریبیت دریافت کنید. فقط کافی است در ایران ریبیت ثبت نام کنید.

جهت دریافت ریبیت از بروکر نورد اف ایکس روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر نورد اف ایکس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله ریبیت بروکر نورد اف ایکس خواندید، این بروکر به معامله گران معمولی کش بک ارائه نمی‌کند اما، شما می‌توانید به عنوان زیر مجموعه یک IB مانند ایران ریبیت در این کارگزاری ثبت نام کنید تا بسیاری از هزینه‌های معاملاتی که پرداخت می‌کنید را به صورت ریبیت پس بگیرید و هم از فعالیت خود به ازای هر لات گردش مالی، بتوانید تا 10 دلار دریافتی داشته باشید.

تریدرهای حرفه‌ای، هرگز بیخیال هزینه‌های کوچک نمی‌شوند.

هزینه‌های کوچک در طول زمان، تبدیل به مشکلات بزرگ معامله‌گران می‌شوند.

منبع

site one

site two

site Three

فهرست مطالب

مرتضی گودرزیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی گودرزی

من از سال 1398 به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم. در ابتدای راه مشغول نوشتن محتوای مالی برای شرکت دانیو و شرکت کرادفاندینگ ایران بودم تا اینکه توانستم با تکیه‌بر دانش معامله‌گری و دنیای فارکس وارد گروه تولید محتوای بروکر دلتا اف ایکس شوم. در طول چند سال فعالیت برای بخش آموزشی این بروکر بیش از 500 محتوای آموزشی در زمینه فارکس و ارزهای دیجیتال تولید کردم که در وب‌سایت دلتا اف ایکس و دلتا کالج قرار گرفته است. کتاب های نوشته شده مرتضی گودرزی: کتاب آموزش کامل ورود به فارکس کتاب فارکس برای مبتدیان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *